• dobytek

Celej film je úplně debilní. Ta hra vypadala docela hustě a kdyby to opravdu exsitovalo, tak se na to na 100% koukám, takže jsem chtěl původně dát 2 hvězdičky za originální nápad, ale teď jsem zjistil, že je to akorát remake filmu z roku 1975, takže i ta 1 hvězdička je možná až moc vysoký hodnocení. A nechápu, co v tomhle braku pohledával Jean Reno. Asi mu tu roli přidělil národní výbor nebo co.(15.11.2006)

• mis-ko

Príšerná zlátanina, vysokorozpočtový prepadák, hnoj. To všetko je Rollerball, len nie dobrý, alebo aspoň pozerateľný film. Okrem príšerných hereckých výkonov (šialene prehrávajúci Jean Reno bol trpkým sklamaním), absolútne nezmyselných pravidiel tohto "športu" a pochybného konania postáv vás môžu prekvapiť snáď len dve veci. Pomerne dlhá scéna úteku točená night-shotom a vystúpnie hudobné formácie Slipknot. Veľmi málo na to, aby ste to pozerali.(14.4.2004)

• Smileface

K tomuto filmu se snad nedá ani nic říct,vzhledem k tomu co se od něj očekávalo.Rollerball by se dal specifikovat jako nevydařený dokument ze světa neexistujícího sportu.Problém je v samotném systému hry,který je sám o sobě velice nudný a komplikovaný,proto ani dokument o samotné hře nemůže být zábavný.Film končí nehorázně brutálně.Skutečně je mou povinností vás před tímto filmem varovat.(16.1.2003)

• Blondy.

Podle mě to není zrovna jeden z nejhorších filmů. Hra samotná vypadá važně dobře a i herecné obsazení vypadá k světu. Víceméně mě ale na filmu zaujalo jen par věci....auta, brusle a Rebecca. A tzv. honička v nočnim světle nooo to bylo teda něco, radši to mělo mit o 10minut mín než tam dávat tohle. Konec se taky moc nepovedl Chris mi připadal spíš jako nesmrtelnej terminátor, ale 2* si podle me tento snímek zaslouží.(2.8.2011)

• wrzec

Opravdu se mi nechce věřit, že to natočil John McTiernan. Tvúrce pro mě svaté Smrtonosné pasti? Tak ono zase, uletět může jednou každý rejža, ale za prvé, tohle není první McTiernanův úlet a za druhé, tohle je fakt fiasko! Přitom to rozhodně nemuselo dopadnout špatně, kvalitní herci a dostačující rozpočet byli k dispozici, ale asi největší slabinu bych hledal v né nijak zajimavém příběhu. Sice jsem neviděl původní film s Jamesem Caanem, ale po zhlédnutí tohoto remaku už asi ani nechci. Zkrátka nezajímavé a pro mě nechytlavé téma bylo předem odsouzeno k neúspěchu, tady by snad nezabral ani Spielberg. Ještě bych chtěl podotknout, že úplně největší zklamání byl pro mne Jean Reno v roli hlavního padoucha, tak trapně šaškovat jsem ho ještě v žádném filmu neviděl.(8.11.2009)

• - Natáčalo sa od júla do novembra 2000 v Kanade a USA. (m.a.t.o.)

• - Kapela Slipknot hrá vo filme pesničku „I Am Hated“, ktorá mala live premiéru až v roku 2016. (ZeroZhen)

• - Toto je už druhý McTiermanov remake, ktorý pôvodne režíroval Norman Jewison. Prvým bola snímka Aféra Thomasa Crowna (1999). (m.a.t.o.)