• Kanibal

Tohle dílko působí jako béčko z 80 let... je až nepochopitelné, jak se dá utopit 70 milionů dolarů - co za to dokáže natočit Del Torro a co McTiernan. Tohle je hodně nepovedená jízda na PCP, budeme se tvářit, že tenhle film nevznikl a za největší blbinu Jeana Rena budeme dál považovat Růžového pantera.(16.12.2008)

• robo7773

Ako tak pozeram tak mozno aj jedna hviezdicka bolo vela, tento film sa mi moc nelubil, ale zase by bolo krute mu dat označenie odpad, ja by som skor volil niečo medzi jednou hviezdičkou a odpadom. Ale film nestal za nič, biedne spracovanie, aj keď trochu ocenujem akoze niečo nove ten šport, aj keď to zase nie je ktovie aky šport. Ak niekto si chce niekto pozriet kvalitný film, tak tento to rozhodne nie je, skor prepadak, ktory nezachranila ani krasna Rebecca Romijn z film femme fatale.(26.11.2007)

• Ertai

Za několik slušných nápadů. Jinak špatné stránky filmu již dostatečně zhodnotili ostatní. Ale dávat todle v bedně tak jim ten "global rating" zvedám taky a ani by tam nemuseli mongolům lámat páteř. BTW všimnul si tam někdo češtiny?(Měl sem ale staženou italskou verzi, nevím jestli je to i v originální). Jednak jak musí hlavní hrdina otočit etiketu limonády na kameru a taky jak přijdou sekuriťáci na bouřící se publikum.(8.6.2007)

• blackJag

Jako ano, McTierman těžce ujel a ano, celé to působí jako by produkci filmu někdo vytuneloval (rozpočet závratných 70 USD mega), protože ty prachy tam prostě vidět nejsou, ale chvilkami je to docela dobře nechtěná zábava. Celé to má pěkný béčkový punc, nápad s infra naháněním v poušti není špatný (invence a délka zpracování pokulhává), ale zase je pravda, že herci jsou mimo jako nikdy (bezkonkurenčně nejhorší výkon, pozor, fanfáry, JEAN RENO!) nebo jsou blbě obsazení, scénář je salát a vůbec celý ten sport je horší než blbnutí na HRÁCH BEZ HRANIC nebo wrestlingové divadlo. Fakt mě pobavilo, jak v několika scénách zazní čeština, jako by to bylo fuk, protože Amíkům to zní stejně :-) a hrají tam Slipknot jako nějací vydrnkávači na Václaváku :-)) Ano, je to určitý stupeň pekla, zažil jsem ale daleko horší. II Scénář: Larry Ferguson, John Pogue (na základě scénáře Williama Harrisona k původnímu stejnojmenného snímku z roku 1975, který Harrison napsal podle vlastní povídky). 45%(25.3.2009)

• Han22

No ty pi... takovou sračku jsem neviděl ani nepamatuju. První půlka filmu se nese čistě v duchu pitomýho a nesmyslnýho sportu prokládaného duchaplnými rozhovory a pařbami v klubech na otřesnou metalovou muziku a šílenými jízdami. V druhé půlce se režisér pokouší o příběh a nejen to, on z toho dělá div ne politické velkodrama o povstání proti krutovládci. Do toho dvě obří WTF scény - zeleně natočená honička při útěku ze země a finále všichni proti hlavnímu hrdinovi. Co to bylo? Takhle blbý nebyli snad ani arénovky v 80. letech. A od mýho kdysi oblíbenýho režiséra byl takovou příšernou kravinu fakt nečekal.(27.12.2009)

• - Premiéra filmu bola odložená až štyrikrát. Pôvodne sa mala uskutočniť 18. mája 2001, no postupne sa presunula až na 8. februára 2002. (m.a.t.o.)

• - Svoj herecký debut si vo filme odkrútila Matilda Szydagis, no jej scény boli z finálnej verzie vystrihnuté. (m.a.t.o.)

• - Kapela Slipknot hrá vo filme pesničku „I Am Hated“, ktorá mala live premiéru až v roku 2016. (ZeroZhen)