Na Stojáka v kině

• Česko Na Stojáka v kině: Zepředu i zezadu (více)
Trailer

Parta komiků Na Stojáka připravila úplně nový, exkluzivní formát 17D. 17 debilů a mikrofon. Jeden jediný a nikdy neopakovaný, speciální a úplně nejvíc unikátní večer nabitý humorem, který nechali natočit a uvedli na velkých plátnech do kin jako "Na Stojáka v kině". Vtipy, které jste ještě neslyšeli, fóry připravené speciálně pro tuto příležitost, témata, která čekala na správný moment, pohotovost komiků s rychlostí blesku a doslova na milimetr přesné a dokonale časované pointy. Na stojáka, ti nejznámější, nejstarší, největší a nejvtipnější stand up komedianti v Čechách, v prvním díle sestřihu jednoho humorem nabitého večera. (HBO GO)

Trailer

zdenur

Strašně vtipné, ale zároveň strašně blbé. Poutavé, přesto trapné. Člověk od člověka - některý z účinkujících je originální, jiný recykluje. Vybere si ale každý. ()

liquido26

Na stojáka jsem dřív hodně koukal na youtube, tak 9-10 let zpátky. Tento film byl příjemnou připomínkou té doby. Některé výstupy byly skvělé, jiné zase bohužel nudné. Ty dobré naštěstí převažovaly, ale celou dobu jsem čekal na nějakou pecku a ta bohužel nepřišla. ()

Tominni

Na Stojáka (nebo Commedy Club) mám rád, takže film mě celkem bavil, ale čekal jsem asi trochu více ze zákulisí, když bych si pustil několik dílů Commedy Clubu, tak se mi dostane toho samého a to je na film trochu málo. Ty tři hvězdičky spíše vypovídají o radosti ze stand up komiků u nás, než o filmu jako takovém. ()