Reklama

Reklama

Na Stojáka v kině

  • Česko Na Stojáka v kině: Zepředu i zezadu (více)
Trailer

Obsahy(1)

Nejzábavnější podzimní nabídka kin proběhne Na Stojáka a v úplně novém exklusivním formátu 17D. 17 debilů a mikrofon. Parta komiků Na Stojáka připravila jeden jediný a nikdy neopakovaný speciální a úplně nejvíc unikátní večer nabitý humorem, natočila ho a teď uvádí na velkých plátnech do kin jako Na Stojáka v kině. Vtipy, které jste ještě neslyšeli, fóry připravené speciálně pro tuto příležitost, témata, která čekala na správný moment, pohotovost komiků s rychlostí blesku a doslova na milimetr přesné a dokonale časované pointy. Začínali z ničeho v době, kdy stand up v České republice neexistoval, na první konkurzy chodilo deset diváků, kteří zároveň byli i účinkujícími, prošli castingem, generálkou, natáčením, pak přišli první vystoupení v malých klubech pro spoustu kamarádů, kteří přivedli první diváky, pak přišli větší kluby, větší sály, vyprodaná vystoupení, a dnes? Dnes je Na Stojáka největší a nejznámější stand up formace v České republice, která má přes 200 živých vystoupení ročně, a nyní máte možnost i v kině zažít neopakovatelnou a neskutečně úžasnou atmosféru stand upu. Proč? Protože vůbec první formát stand up comedy v Česku známý pod hlavičkou Na Stojáka v příštím roce slaví 15 let. Kdo jiný by měl jako první přinést stand up do kin? Správně, ti nejznámější, nejstarší, největší a nejvtipnější stand up komedianti v Čechách. (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (15)

Bush13 

všechny recenze uživatele

Původní Na stojáka byl velice zábavný formát, ve kterém excelovali lidé typu Hanáka, Nebřenského, Vychodilové, Matonohy, Chmely. Po letech povstali noví, někteří zůstali a stále pobaví, ale spíše jde často o přehlídku stupidity a jednoduchosti. Jako obdivuji nesmírně, že se někdo odváží postavit před mikrofon a plný sál s účelem bavit - respekt. Ale někteří vypadají tak, že kdyby neexistoval penis, neumí vypotit nic "vtipného". Takový cringe-king Dominik Heřman Lev budiž toho buranským důkazem. Připomíná mi to ten meme, kterak bavič v rámci stand-up comedy prohlásí do mikrofonu "women" a pokrčí s šibalským úsměvem rameny. Dav ryčí, řve se slzami v očích a plácá se do stehen. Taky krčím rameny. ()

Mrkvič 

všechny recenze uživatele

Nemám Na stojáka nějak moc nasledováno. Určitě jsem zahlédl lepší scénky některých zúčastněných někde na youtube atd. Takže nové scénky pro mě jsou skoro vždy alespoň místy trochu vtipné. A když se narazí na scénky, které jsem už znal, tak jsou většinou tak dobré, že není vůbec na škodu si je dát znovu. Takže nemá cenu vyzdvihovat kohokoliv ze zúčastněných. koho jsem nemusel, zde byl fajn. koho miluju, byl zde spíše průměrný. ()

Reklama

Vajonek 

všechny recenze uživatele

Na Stojáka nemám nijak zvlášť nastudováno, dosud jsem viděla spíše náhodně pár jednotlivých výstupů a šlo povětšinou o představení té "novější" generace formace. Takže nemohu moc porovnávat, nakolik se změnila/zhoršila/zlepšila kvalita oproti prvopočátkům. Řekla bych ale, že asi celkem obecně u těchto typů výstupů platí, že každému divákovi sedne něco jiného, ať už vzhledem k tématu, stylu komika nebo divákovu aktuálnímu naladění. V případě Na Stojáka v kině mě některá vystoupení pobavila velmi, jiná méně, našla se i taká, která mi připadala spíše trapná a/či "na sílu". Pozitivní dojmy ale převažovaly, takže 4 hvězdičky v komplexu mohu s klidem udělit. 70 %. ()

Tominni 

všechny recenze uživatele

Na Stojáka (nebo Commedy Club) mám rád, takže film mě celkem bavil, ale čekal jsem asi trochu více ze zákulisí, když bych si pustil několik dílů Commedy Clubu, tak se mi dostane toho samého a to je na film trochu málo. Ty tři hvězdičky spíše vypovídají o radosti ze stand up komiků u nás, než o filmu jako takovém. ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama