Na Stojáka v kině

• Česko Na Stojáka v kině: Zepředu i zezadu (více)
Trailer

Nejzábavnější podzimní nabídka kin proběhne Na Stojáka a v úplně novém exklusivním formátu 17D. 17 debilů a mikrofon. Parta komiků Na Stojáka připravila jeden jediný a nikdy neopakovaný speciální a úplně nejvíc unikátní večer nabitý humorem, natočila ho a teď uvádí na velkých plátnech do kin jako Na Stojáka v kině. Vtipy, které jste ještě neslyšeli, fóry připravené speciálně pro tuto příležitost, témata, která čekala na správný moment, pohotovost komiků s rychlostí blesku a doslova na milimetr přesné a dokonale časované pointy. Začínali z ničeho v době, kdy stand up v České republice neexistoval, na první konkurzy chodilo deset diváků, kteří zároveň byli i účinkujícími, prošli castingem, generálkou, natáčením, pak přišli první vystoupení v malých klubech pro spoustu kamarádů, kteří přivedli první diváky, pak přišli větší kluby, větší sály, vyprodaná vystoupení, a dnes? Dnes je Na Stojáka největší a nejznámější stand up formace v České republice, která má přes 200 živých vystoupení ročně, a nyní máte možnost i v kině zažít neopakovatelnou a neskutečně úžasnou atmosféru stand upu. Proč? Protože vůbec první formát stand up comedy v Česku známý pod hlavičkou Na Stojáka v příštím roce slaví 15 let. Kdo jiný by měl jako první přinést stand up do kin? Správně, ti nejznámější, nejstarší, největší a nejvtipnější stand up komedianti v Čechách. (Bontonfilm)

Trailer

zdenur

Strašně vtipné, ale zároveň strašně blbé. Poutavé, přesto trapné. Člověk od člověka - některý z účinkujících je originální, jiný recykluje. Vybere si ale každý. ()

Tominni

Na Stojáka (nebo Commedy Club) mám rád, takže film mě celkem bavil, ale čekal jsem asi trochu více ze zákulisí, když bych si pustil několik dílů Commedy Clubu, tak se mi dostane toho samého a to je na film trochu málo. Ty tři hvězdičky spíše vypovídají o radosti ze stand up komiků u nás, než o filmu jako takovém. ()

liquido26

Na stojáka jsem dřív hodně koukal na youtube, tak 9-10 let zpátky. Tento film byl příjemnou připomínkou té doby. Některé výstupy byly skvělé, jiné zase bohužel nudné. Ty dobré naštěstí převažovaly, ale celou dobu jsem čekal na nějakou pecku a ta bohužel nepřišla. ()