Na Stojáka v kině

• Česko

Na Stojáka v kině: Zepředu i zezadu

Komedie / Dokumentární

Česko, 2018, 90 min

Na stojáka jsem dřív hodně koukal na youtube, tak 9-10 let zpátky. Tento film byl příjemnou připomínkou té doby. Některé výstupy byly skvělé, jiné zase bohužel nudné. Ty dobré naštěstí převažovaly, ale celou dobu jsem čekal na nějakou pecku a ta bohužel nepřišla.(3.1.2020)

Strašně vtipné, ale zároveň strašně blbé. Poutavé, přesto trapné. Člověk od člověka - některý z účinkujících je originální, jiný recykluje. Vybere si ale každý.(24.2.2020)

• topi80

Připomíná mi to, jak by se opilci v hospodě vsadili, kdo ze sebe udělá většího debila (improvizací bez přípravy). Zúčastnění se pak možná dobře pobavili, ale co na tom má bavit někoho jiného, to je záhadou.(26.3.2020)

Věřte, nevěřte, dostal jsem přesně to, co jsem čekal. Hromadu neopakovatelných frků, v poněkud osobitejsim podání. Poznámka na závěr: poprve v životě jsem byl svědkem toho, kterak kino promítá pro dva diváky (z nichž jsem já tvořil rovnou 50%)! Za těch 50,- to však rozhodně stálo!(9.12.2018)

• Marze

Nejvíce mě pobavil Pavlásek. Ostatní mě rozesmály spíše jednotlivostmi.(22.5.2020)