Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Plán otřást UBA je v pohybu a pro The Morning Show nastává osudný den. (Apple TV+)

Recenze (10)

Košoun 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jedno z nejlepších seriálových finále, co jsem kdy viděl. Rozhodně se ubralo úplně jiným směrem, než než jsem sk myslel, a posledních 30 minut jsem ani nedýchal. Fantastický cast a kombinace kamery a hudby. Apple TV+ tímhle zaválelo a společně se Succession nejlepší dramatický quality TV seriál posledních pár let. Nemůžu dočkat další řady... ()

Patw 

všechny recenze uživatele

Finále bylo zklamání. Anti-klimatické. Tedy, ano, ono tam bylo spoustu napínavých momentů, atmosféry bylo až až, ale bylo to plné očekávaných zvratů. Rozhodně, myslím si, to šlo udělat lépe. Trochu si to finále víc užít, věnovat tomu hlavnímu více než jen poslední čtyři minuty. ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Finální epizoda první sezóny mě dost nemile překvapila. Nemuselo by to být špatné, kdyby tam nebylo tolik chudáčků. Mitch byl chudák, protože se cítil být nespravedlivě obviněn, Hannah byla chudák, protože ve svém věku přemýšlela jako naivní dvanáctka, Chip byl chudák, protože bonzoval, aniž by ho za to někdo ocenil a všichni v TMS byli chudáci, protože je postihla další srdcervoucí ztráta. Ještěže to zachraňoval Cory Billyho Crudupa. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama