Sympatický muž středního věku si po mnoha letech odloučení vyjel na prázdniny se svou dcerou. Jeho potomek už ale dávno není plavovlasé dítě hrající si s panenkami. Dívčí tělo již úspěšně prodělalo hormonální bouři dospívání, ovšem i v tomto případě matérie předběhla duševno, a tak má půvabná mladá dáma neodbytný pocit, že pro svého prázdninového nápadníka není její pravá totožnost dostatečně zajímavá. Inspirovaná druhořadými televizními seriály a pořady o mladistvích delikventech, si vymyslí vzrušující životopis, ve kterém figuruje matka prostitutka, otec alkoholik, bohaté sexuální zkušenosti i překonaná závislost na tvrdých drogách. Lapena do tenat lživých báchorek musí nakonec zapojit do mystifikační akce i svého skutečného otce. Má hrát úlohu jejího milence, který je nenapravitelným recidivistou a zároveň na smrt nemocným válečným veteránem. Seriózní muž na něco podobného pochopitelně nemůže nikdy přistoupit. Na druhou stranu, který táta by nepomohl své jediné milované dceři z problémů spojených s první velkou láskou... (oficiální text distributora)

Katcat

Není to žádný propracovaný filozofický film, ale je to dokonalý film na jarní večer při otevřeném oknu a jemném vánku. Gervais Depardieu je můj oblíbený herec a tady zahrál tátu milence výborně. Je to tak roztomilé, že musím dát 4 hvězdy a vřele doporučit :) ()

josieaddms

Docela roztomilá Francouzská romantická komedie s více méně neodolatelným Gerardem Depardieum a začínající Katherine Heigl. Neurazí, ale nijak moc nenadchne. Ale určitě si na tenhle film udělejte místo ve vašem repertoáru, a zvlášť, pokud na vás jdou chmurné myšlenky a nebo se prostě jen chcete v chladných dnech zahřát úsměvnou romantikou na pláži. ()

GodKnows

O nič lepšie ako jej francúzsky originál. Tuctová rádoby romantická komédia, ktorej chýba romantika a humor. Strata času. ()

Marecko

Velice !!průměrný!! kousek (jako však všechny) z dílny Steveho Minera. Dvě ze tří hvězd jdou na konto mého oblíbence Gérarda Depardieu. ()

Pitryx

Tak nevím, nějak tomuhle filmu nemohu přijít na chuť. Nesympatického fracka bych já osobně seřezel hned v úvodu a nechal ho doma. Navíc mi prostě vadí opičí láska. Dávám plus skutečně jen proto, že nejde o úplně podprůměrný film. Možná, nebýt tam pan Depardie tak bych nedal vůbec nic. 201310068113/8425 ()

TesterX

Poměrně zdařilá komedie s několika místy, u kterých jsem se třískal smíchy. Jinak standardní klišovitý postup. ()

Tanulin

Líbilo.Rozhodně lepší verze než Táta nebo milenec z roku 1991.Trochu to nechápu, proč se točí stejné filmy,ale druhá novější verze s mladičkou a krásnou K.Heigl je povedenější. G.Depardieu je skvělý ve všem je to francouzské "zlatíčko".. ()

nehodnotit

Musím snížit hodnocení. Myslela jsem, že se mi ten film vždycky líbil a teď jsem se na něj koukla a asi mi by bylo těch náct, když jsem si říkala, že je normální, aby čtrnáctiletou holku obletovali staří chlapi a chodila kolem bazénu v tangách. Strašně mě to rozčilovalo. Ale Gérard je tam moc roztomilej :) ()

TERRMITh

čekal jsem oddychovou komedii, kterou bych hodnotil třema hvězdama...ale lidi, já se tak děsně nudil! Opravdu nevím za co ty hvězdy dávat... tedy jedna. ()

mpet

Vtipný scénář, skvělý herci, příjemný soundtrack a prostředí,.... no prostě příjemný film na nudné odpoledne. ()