Natálie (Petra Hřebíčková) je šťastná svobodná třicátnice se skvělou kariérou a dlouholetou nejlepší kamarádkou Simonou (Tatiana Dyková), které se právě obrátil život vzhůru nohama. Simona se po rozvodu snaží vyrovnat s tím, že její jedenáctiletý syn odchází žít k otci (Ľuboš Kostelný). Tuhle pachuť zažene seznámením s výstředním umělcem Viktorem (Janko Popović Volarić), pro kterého se stává múzou. Viktor je však posedlý nejen Simonou, ale i sexem, což zpočátku vypadá jako vysněný ráj… I Natáliin život nabírá nový směr. Když potká okouzlujícího podnikatele, vdovce Marka (Branislav Trifunović) a jeho dcerku, láska na sebe nenechá dlouho čekat. Jejich soužití je téměř idylické až na to, že jejich vztah je pod drobnohledem Markovy tchyně Evy (Eliška Balzerová), která byla zvyklá pomáhat s výchovou vnučky. Nyní Eva zjišťuje, že musí najít jiný smysl života, aby se cítila šťastná. Seznámení s šarmantním hudebníkem (Predrag Manojlović) by mohlo znamenat nový začátek. (Bioscop)

toos

A tuhle věc natočila ženská a scénář napsala s další ženskou. Výsledkem je, že údělem ženy je odpouštět odporným hochštaplerům, protože snad dobře vypadají a šoustají. Není to jedinej případ v našem českým rybníčku tohoto typu. První část filmu je pokus o komedii ve stylu "můj penis je můj štětec a ty jsi moje plátno". Druhá část se rychle změní v psychodrama, kterou symbolizuje nechutná scéna pokusu o znásilnění alkoholikem ve vaně. Petra Hřebíčková se s míjející čtyřicítkou z romantický hrdinky mění ve vysportovanou blondýnu, který ujíždí vlak a tak zakotví s úplným debilem... Klad chybějících provařených českých mužských ksichtů maže účast předabovaných Balkánců... ()

Naby

Nebylo to tak spatny, ale citim povinnost k ostatnim filmum, kterym jsem dal 3ku, ze tenhle film na 3ku by dosahnout nemel. Cely dej byl predvidatelny, neuveritelny a puvodne vtipny kousek se zmenil v klasickou českou “sladko-hořkou” komedii. Navíc k tomu priserny dabing hercu co nemluví češi. Celkem 2,4* ()

Hombre8

Tak určitě! Červená knihovna, film od holek, pro holky, o holkách. Možná by se dalo napsat, že od holek, které nenávidí české kluky. Možná od naivek, které nalítávájí animátorům na dovolené tyto si pak projektují do rolí ve filmech, které platí z větší části hloupí čeští kluci a ony to považují za zcela přirozené. Nu, testosteron prostě ubývá. Kvůli čemu asi...? Rozhořčení a potažmo hodnocení filmu zde, je tím pádem zcela pochopitelné. Leč nic naplat. Účel světí prostředky a obsazení mužských rolí evidentně výsledky přineslo. Penisoidi sice hráli jak žehlící prkna, ale to vzhledem k jejich atraktivnosti vůbec nevadilo, holky to namotivovalo slavnostně. Obě hlavní představitelky zářily jako betlémské hvězdy a ani ostatní se nenechaly zahanbit. Film považuju přes všechna výše jmenovaná mínus za zdařile natočený a hlavní role dobře odehrané. Občas se najde i vtip, sem tam zajímavé kamerové nápady, většinou líbivá scéna, emoce tryskají proudem, chlapi jsou odporní chlíváci, ale citliví... Co víc si může divačka přát?! Jen ten catering kdyby nebyl tak mizerný. Těm anorektičkám měli každou přestávku povinně dávat chleba se sádlem. :-) ()

hanca.uh

Režisérka Ferencová tady vytvořila (s drobnými odstřely) kopii svého filmu Všechno nebo nic, není to teda totální průser, ale žádná inteligentní juchanda taky ne:-)). Ale líbí se mi dívat na Hřebíčkovou, Balzerovou i Dykovou, tož dávám průměr - za 3. ()

Cesty timem

Tak to jsem moc dlouho nevydržel. Asi v 7 minutě tam někdo z těch chlapů řekl o něčem "to už se prostě nedalo". V podstatě jsem nabyl po té krátké době podobného dojmu a že by se to nedalo do konce filmu... POMO v jednom rozhovoru řekl něco v tom smyslu, že když někdo hodnotí, měl by film vidět. Tak doufám, že nemyslel celý :-) ()

Sa.sa

Šílená blbost, ale milá, takže se na ní dá podívat... Prostě normální film na odreagování a pobavení ()

sh4ris

Zase Petra Hřebíčková v roli té strašně fajn ženské, co jí někdo ublíží...jo jo, dívat se na ni dá. Herecky má ale pro mě jednu polohu.  Když ji tento film donutí ukázat i další emoce než je nervózní pomrkávání a hádka, tak je to trochu přehrané... Nutno říct, že ale celý ten film je dosti přitažený za vlasy. Táňa ok, ale nemá na to hrát pojašené ženy, klidně bych se na ni zas mrkla v nějakém polodramatu a ne, že bude skákat s nějakým cizincem v posteli, že ji jako hrozně bolí vagína, a předstírat, jak je ta scéna hrozně vtipná.. Co se týče příběhu, díváme se na seznámení se s mužem, co mu umřela žena, jeho tchyní a malou dcerkou. Hlavní postavy se potkají  v práci a časem nejen v práci ...(Scény v hotelu jsou asi vlhkým snem paní režisérky, ale nemusí jej znát všichni) Vše by to celkem i fungovalo, ale třičtvrtiny filmu z hlavního hrdiny máme vzdychat blahem a na posledních 20 minut z něj uděláme tyrana. Tak určitěěě. ()

tom552

Žánrové obrázky. Občas vtip. Príjemná Eliška Balzerová. Taký zlepenec úsmevného a nezáživného príbehu. O predabovaní radšej ani nehovorím, o hroznej kvalite zvuku filmu už dupľom. ()

sfxod

Po filmu Všechno nebo nic je tu další kvalitní film, kde je více než jedna emoce. Velmi povedené a zábavné. ()

danteantik

Jak tohle mohlo vzniknout? Už dlouho jsem v půlce filmu nechtěl odejít... Děkuji tvůrcům, že mi zase dali pocítit ten pocit🤪 ()

5Se

Viac trápne ako vtipné... Nemala som žiadne očakávania, takže nie som ani sklamaná. Film je vhodný skôr pre ženy, ktoré obľubujú romantické filmy. Bolo tam aj niekoľko vtipných scén, ale v globále dosť predvídavé s klasickou zápletkou. Hudba vo filme sa mi páčila. A vadilo mi, že niektorí českí herci boli dabovaní. PS: Najviac u mňa bodovala svokra😁 Neurazí,ale ani nenadchne... ()

Metastazina

Ehm ne, tohle nezafungovalo ani trochu. Tahle tragikomedie byla opravdu špatná. Jedinou hvězdu si film zaslouží za herecký výkon Dykové, která opravdu dokázala roli roztahané p*či bez špetky sebeúcty zahrát vskutku bravurně. ()

TWANG1977 odpad!

Už dlouho jsem z kina neodešel před koncem dnes ano nevím v čem má být ta komedie směšného jsem ve filmu nenašel vůbec nic po scéně "tatínkova večeře" jsem odešel dívat se na ožralýho ču-áka který terorizuje svoji malou dceru to vážně nemám zapotřebí........ ()

PavelKral

Těším se z toho, kolik je tady budoucích scénáristů, a zároveň režisérů, herců, dramaturgů - a v neposlední řadě parádních manželů / otců. Každý z těch ministrů kinematografie nám to jednou natře... Tento film není bezvadný, za to je to bezvadná kudla do zad sobotních pořadů kanálů Novy a Barrandova... Kdo nikdy nepotkal démona Alkohol, domácí násilí, neúplná rodina atd, nikdy nepochopí...Štěstí, že nechali doma Vašuta, Hádky, Langmajery, Vetchého a taky Polívku s Donutilem. ()