Natálie (Petra Hřebíčková) je šťastná svobodná třicátnice se skvělou kariérou a dlouholetou nejlepší kamarádkou Simonou (Tatiana Dyková), které se právě obrátil život vzhůru nohama. Simona se po rozvodu snaží vyrovnat s tím, že její jedenáctiletý syn odchází žít k otci (Ľuboš Kostelný). Tuhle pachuť zažene seznámením s výstředním umělcem Viktorem (Janko Popović Volarić), pro kterého se stává múzou. Viktor je však posedlý nejen Simonou, ale i sexem, což zpočátku vypadá jako vysněný ráj… I Natáliin život nabírá nový směr. Když potká okouzlujícího podnikatele, vdovce Marka (Branislav Trifunović) a jeho dcerku, láska na sebe nenechá dlouho čekat. Jejich soužití je téměř idylické až na to, že jejich vztah je pod drobnohledem Markovy tchyně Evy (Eliška Balzerová), která byla zvyklá pomáhat s výchovou vnučky. Nyní Eva zjišťuje, že musí najít jiný smysl života, aby se cítila šťastná. Seznámení s šarmantním hudebníkem (Predrag Manojlović) by mohlo znamenat nový začátek. (Bioscop)

kwii

uff, opravdu katastrofa. Brát roli v jakémkoli filmovém počinu - paní Dyková, Hřebíčková a Balzerová, není dobré. Ani vaše jinak skvělé výkony tuhle slátaninu - ve všech směrech - nemohou vylepšit. Je mi vás doopravdy líto, když vás v něčem tak ubohém vidím. Malá holčička hrála úžasně taky, snad ji uvidíme v něčem lepším. ()

bonsetti

Takový průměrný český film. Nebylo to tak hrozné, jak zde píše většina hodnotících. Ale stačí vidět asi jen jednou. ()

stuj

Nuda. Jediná silná scéna je, když opilej fotr nutí vlastní dcerku jíst nějakej blaf. Tam holčičky pláč vypadal hodně realisticky. Chudinka. ()

Vesprem

Film pro ženy, vyprávěný ženami. Když jsem si film pouštěla, nevěděla jsem, co čekat. Vlastně jsem čekala, že ho po pár minutách zase vypnu a budu hledat něco jiného. Ale nedalo mi to a koukala jsem až do konce. Věřím, že knižní předloha může být lepší, do filmu se nedá přenést všechno a někdy absurdita na plátně prostě vypadá jednoduše. Film se mi líbil, herecké obsazení byl osvěžující - známe výborné herečky a nové tváře v mužských rolích. K příběhu se to skvěle hodilo. A malá Terezka, rozesmála mě i rozplakala. Podle mě je to dobrý příběh o tom, že nikdy nevíte, co se Vám v životě může přihodit a jak rychle se může změnit. Je velice jednoduché hodnotit, ale můžeme se pěkně splést. ()

The_Casual

Tady z toho jsem si odnesl dvě poznání, Dyková v plavkách je katastrofa, tam nepomůže nic a Hřebíčková, kdyby trošku zamakala na stehnech, tak by to docela šlo. ()

5tipes

Chvílemi jsem se nechal příběhem unášet a občas jsem se i pousmál. Nicméně mě prostě film svým vkusem a intelektuální úrovní nijak nepřirostl k srdci. Je na něm vidět hodně práce, vizuálně je to pohledné dílo, ale místy je film hodně nudný, dějově nikam nesměřuje a ani herečky Hřebíčková, Dyková a Balzerová nevytváří kdovíjaké kouzlo. Možná je problémem i delší stopáž, film by mohl být klidně i očtvrt hodiny kratší a o nic by nepřišel. Jednání postav prostě nemůžete uvěřit a řešení příběhu je místy až trapné obsahuje příliš klišé. ()

gapa466

Petra Hřebíčková v jiné roli než obvykle (komedie). ženské výkony válcovaly ty mužské. Asi i díky příšernému dabingu. Ovšem nejlepší výkon podala Valentýna Bečková. Docela by mě zajímalo, jak to s ní natáčeli. Hvězda za Petru Hřebíčkovou, Valentínu Bečkovou, za to, že je to téměř české a za vyvolání emocí. O hvězdu méně za dabing. ()

petruska777

Ačkoliv se zpočátku zdálo, že půjde o další tuctovou "romanťárnu", ve druhé polovině dojde k celkem rapidnímu zlomu a děj se změní v emociálně vypjaté drama - za zmínku stojí hlavně scéna u večeře, kterou připravil opilý otec, ve které exceluje Valentýna Bečková v roli Terezky. Co se týče hereckého obsazení, myslím, že všechny představitelky ženských rolí se svého úkolu zhostily více než dobře. Petru Hřebíčkovou mám v těchto rolích ráda, hraje je často a působí velmi přirozeně, Eliška Balzerová je vždy skvělá, ať už ve vtipné nebo vážnější rovině, Tatianu Dykovou moc nemusím, ale tady v té roli se mi překvapivě líbila a malá Valentýna Bečková byla úžasná. Představitelé mužských rolí byli také myslím typově vybráni velmi dobře. A konec filmu byl stručný, ale zároveň velmi výstižný a dojemný. Film se mi líbil, protože měl jak vtipné, tak dramatické momenty. ()

Tania84

Keďže som čítala predtým knihu tak som sa na film tešila. Ale ostala som hlboko sklamaná. Kniha je síce fajn. Je kratučká, dobre sa čítala čo sa bohužiaľ o filmovom spracovaní bohužiaľ povedať nedá. Pripadalo mi to ako bez ladu a skladu. Evita radšej len píš knihy a nerob z nich filmy, ktoré aj tak stoja za veľké hnedé. ()

1308boddah

No "komedie" nevím tedy. Docela smutný film, jeden z mála co se české kinematografii povedl. Paní/slečna? Hřebíčková hraje dokonale, paní Balzerová hraje tak výborně a bezchybně jako vždy a všude, Vilhelmová je prostě obsazovaná neherečka a tak se to bere. Kdyby dvě první zmiňované dámy hrály samy, byl by film ještě dojímavější. Ale i tak to bylo na nervy dost. Snaha dodat naději, že se to všechno může spravit nebo i v pozdějším věku může být najednou skvěle, ten pocit zoufalství až tak nevyhojí. Ale film jako takový za mě 4 hvězdy a snad češi zvládnou víc kvalitních filmů. ()

milos.bradik odpad!

Toto se prostě nedá. To bylo taková pitomost, že jsem to prostě nevydržel. Jestli si paní Twardzyk myslí, že když do filmu zamíchá ke třem Češkám Slováka, Srba a Chorvata, tak jí to zaručí úspěch, tak u mne tedy ne. ()