Natálie (Petra Hřebíčková) je šťastná svobodná třicátnice se skvělou kariérou a dlouholetou nejlepší kamarádkou Simonou (Tatiana Dyková), které se právě obrátil život vzhůru nohama. Simona se po rozvodu snaží vyrovnat s tím, že její jedenáctiletý syn odchází žít k otci (Ľuboš Kostelný). Tuhle pachuť zažene seznámením s výstředním umělcem Viktorem (Janko Popović Volarić), pro kterého se stává múzou. Viktor je však posedlý nejen Simonou, ale i sexem, což zpočátku vypadá jako vysněný ráj… I Natáliin život nabírá nový směr. Když potká okouzlujícího podnikatele, vdovce Marka (Branislav Trifunović) a jeho dcerku, láska na sebe nenechá dlouho čekat. Jejich soužití je téměř idylické až na to, že jejich vztah je pod drobnohledem Markovy tchyně Evy (Eliška Balzerová), která byla zvyklá pomáhat s výchovou vnučky. Nyní Eva zjišťuje, že musí najít jiný smysl života, aby se cítila šťastná. Seznámení s šarmantním hudebníkem (Predrag Manojlović) by mohlo znamenat nový začátek. (Bioscop)

Aniki

Film má jaksi nejasný původ. Sice se píše, že je československý, ale podílel se na něm celý štáb z Černé hory a navíc byli do hlavních mužských rolí obsazeni herci z bývalé Jugoslávie (zde si opravdu nejsem jistý, jestli to snímku ublížilo nebo ho to naopak oživilo), každopádně pocity z příběhu jako takového mám mírně rozklížené. Recenzenti přede mnou se vyjadřují v tom smyslu, že se jedná o žánrový myšmaš, linka s Dykovou je podle nich nadbytečná, jenže...Není náhodou život přesně takovej, tedy napůl až trapně komickej, aby nás ve vteřině srazil na kolena tragédií, kterou nevymyslíš? Já myslim, že přesně takovejhle je, podivně poslepovanej do prazvláštní mozaiky absurdit. Původní téma je podle mne autorkou vymyšlený a napsaný víc než dobře, stran režie, no, tam už by určité výhrady byly a herecky jde především o určitej disbalance. Výkony jsou zkrátka kvalitní jak od koho a jak v které scéně. Když si to tak propočítám, je filmík mírně nadprůměrný - drama se silně odlehčovacími momenty. Ty jsou tam více než nutné, neboť jinak bychom se museli při sledování snímku asi zbláznit. Nic přece nemůže být tak horké, aby se nakonec nejedlo!!! ()

Nikitoss95

První půlku filmu bych ohodnotil jako 4 hvězdičkovou slušnou jednohubkovou komedii a druhou půlku jako odpad (zklamání v podobě dramatického zvratu, byť realistické); takže to zprůměrujeme na 2 hvězdy ()

oSiSko

Veľmi slabé. To, že dajú dabing českým hercom, to je niečo, čo nikdy v živote nepochopím a je to hrôzostrašné. Zároveň celý dej bol do posledných 20 minút absolútne o ničom, nezaujímavý, ničím výnimočný. Herecké výkony veľmi veľmi zlé. Najviac ma z celého filmu bavili moje nachosy so syrom. ()

JFlower

Tilhelmová výborná, malá holčina také. Vtipné to místy bylo, ale za komedii se to asi označit nedá - spíš "život napsal". Jednoznačně mínusové body jsou za zahraniční herce nadabované v příšerné kvalitě. ()

Ivu.shka

Tak tento film mě skutečně překvapil. Už dlouho se mi nestalo, že bych chtěla odejít z kina tak krátce po začátku. Nebejt vedle mě máma, která ten film chtěla vidět celej, tak zdrhám. Jediný co za něco stálo, byl herecký výkon malý Valentýny, jinak prostě všechno špatně. Všechno. Když do toho už tak extrémně negativního dojmu zahrnu i ten hrůzostrašnej dabing, tak můžu bezpečně říct, že tohle mám v top 5 nejhorších filmovejch počinech poslední dekády. Vydržet to až do konce bylo prostě čistý utrpení a to podotýkám, že jsem přežila i Mastnýho Škrtiče, kterýho jsem viděla pod nátlakem mýho bývalýho přítele. Dál a víc do detailu se k tomu radši ani vyjadřovat nebudu, je to prostě totální sh*t a myslím, že jsem spíš měla dostat zaplaceno já za tu hodinu a půl života, kterou už mi nikdo nevrátí. ()

FandaF

3x zbytečné a přímo debilní obsazení srbo-chorvatů. Být to čeští herci (typově třeba Roman Zach a Sgavan Tofi), dal bych lepší hodnocení možná i o 2*. ()

rytir1 odpad!

Tak už velice dlouho se mi nestalo abych po půlce filmu odešel z kina. Tenhle stupidní blábol ovšem jinou volbu mít nemohl. Nikdy jsem nebyl šovinista, ale zde je vidět jak filmy dopadají když to točí ženská pro ženský. Typický obrázek tuctové zápletky, kdy chudinka popelka samozřejmě ambiciozní nezávislačka najde svého krásného bohatého prince. Ženský by měly konečně přistát na zemi. Takovíhle milenci neexistují. Herecké výkony žádné, jak se Hřebíčková mohla dostat k filmu nechápu dodnes. A už absolutně nechápu pojem komedie. Bez sexuálních scén by film neměl šanci. Ovšem jsme češi, nám stačí jak jsem okolo sebe v kině viděl i blbost. Scéna kde Natálie otvírá dveře, nikdo tam není a sál se válí smíchy. WTF? ()

Horác

Pozastavuju se nad rozpolceností tohodle filmu, který vedle sebe servíruje romantickou taškařici a rodinné drámo. Víc mi sedla ta vážná část, ale i tak jsou tu dvě hvězdy jen proto, že je tu bezesporu kvalitnější filmařina, než třeba v Románu pro pokročilé. A jeden dojem se mi vryl z filmu nejvíc: Holky už jsou pěkně vysušený mumie. ()

fafejt001

Nevadí mi žádní zahraniční hercííí , ovšem tady se to moc nepovedlo . Malíř divný úchyl ten Volarič - no fakticky podivín , dááále Trifunovič tak ten - celkem ušel , Kostelný byl dobrý ,ovšem ten nápadník od Balcerové - no nějak mne neoslovil . Jednu * dávám za VÝBORNOU malou " Terezku " , nebotˇ ona byla nejlepší . Jinak scénář praslabý , akorát ta scéna s Balcerovou a Hřebíčkovou u ní doma večer , jenž byla na vážnější notu , byla dobrá . JO a scéna u toho stolu s tím jídlem - tak tam opět výborná ,,Terezka " . Fakt síííla ! CELÝ FILM byl jinak velmi nezáživný , nevtipný až trapný . Scény o tom šukání - trapas . Film se řadí mezi nejhorší filmy roku . Dočkáme se LETOS , někdy opravdu kvalitní české komedie s českými herci ?? Jak to tak vypadá , tak všechny kvalitní české komééédie byly , zřejmě , již natočeny . ()

DJMaroko

Obsazení a začátek slibný, ale zvuk, hudba a dabing hrůza. Pomyslný hřebíček do rakve tomu dává poslední třetina filmu. Komedie a kde ? To už opravdu musíte točit tyhle dramata to už nemáme na to natočil perfektní komedii s veselým koncem jako za starých dobrých časů. Je to spíš k pláči vidět Trifunoviče když se chová neracionálně jako kokot. Korunu tomu všemu dává šedá lvice Balzerová kdo jí proboha vrazil na hlavu tu příšernou paruku. ()

denyny

Čekala jsem komedii, tu jsem nedostala. Dějová linka s Dykovou byla zbytečná, mnohem lepší by bylo nepokoušet se o komedii a pořádně rozehrát vztahové drama Hřebíčkové. Využít potenciál, které toto téma nabízí. Místo toho máme první komediální část, která moc nefunguje. A dramatickou linku, která by si zasloužila více rozvést. Ze scény u večeře mě mrazí a musím přihodit druhou hvězdu za malou Valentýnu. A Elišku Balzerovou. Díky stačilo. Vidět Dykovou, jak si v lavoru koupe intimní partie, znovu nepotřebuji. ()

janinka123

Uznávám, že to nebylo zas takové terno, ale mě prostě potěší, když se ve filmu stane něco, co nečekám. Zde jsem očekávala romantickou komedii typickou pro naše filmy, ale dostalo se mi i trochu vážnějších témat. Valentýna Bečková byla skvělá. ()

Dawe2

Šílené postsynchrony + dabing co nejde do pusy. Multi kulti herecké obsazení zde dotáhli téměř do trapné dokonalosti. Jako komedie to ale funguje velmi málo, jako příběh nic moc. Tohle se moc nepovedlo. Ani Balzarová to nezachránila. 30% ()

Aquila

V rámci současné smutné české komediální kinematografie to není to nejhorší, má to i světlé momenty, i některé dobré herecké výkony, ale celkově plytké, jediný dramatický moment se odehraje v polovině filmu a potom je to zas jen jednolitá "plocha". Postava čerstvé čtyřicátnice Natálie, je vlastně postava "odnikud", jakoby spadla z nebe. V čisté komedii by to nevadilo, ale pokud si to hraje i na drama, pak je postava velmi plochá. ()

nikinikiniki

Zdejší hodnocení opravdu nechápu, proto dávám o jednu hvězdičku navíc, protože film byl milý a vůbec jsem dle zdejšího hodnocení neočekávala to, co přišlo. Dobrý a zajímavý příběh, fajn herci a hlavně naprosto skvělý herecký výkon malé holčičky Valentýny Bečkové. ()