Natálie je třicátnice, singl, úspěšná ve své práci. Její nejlepší kamarádka Simona se právě rozvádí protože její manžel žil po celou dobu trvání jejich manželství dvojí život. S jinou ženou založil rodinu a celé roky pendluje mezi dvěma ženami a dvěma syny. To Simona neunese a požádá o rozvod. Její největší obavou je, aby při rozvodu nepřišla o syna. Bohužel její obavy se naplní a syn u soudu řekne, že chce žít s otcem. Simona je z této situace úplně na nervy a útěchu hledá u Natalie, ale také obrážením různých barů a kulturních akcí. Při jedné takové příležitosti se seznamuje s umělcem Viktorem, kterému Simona naprosto učaruje. Viktor je jí doslova posedlý, ale je také posedlý sexem, což Simonu začne brzy poněkud vyčerpávat.Podnikatel Marek je velmi hezký muž, vdovec a otec malé Terezky, která si Natálii okamžitě zamiluje. I Natálie podléhá jejímu roztomilému kouzlu. Po nějakém čase představí Marek Natálii své tchýni Evě, která s nimi od smrti dcery žije a pomáhá Markovi s výchovou Terezky. Přeje si, aby Terezka žila pokud možno šťastný život a hodlá pro to udělat vše. To znamená, že žena, která má nahradit její dceru v roli matky, to rozhodně nebude mít snadné. Natálie však Terezku i Marka doopravdy miluje a je na holčičku moc hodná a pěkně se o ni stará. To Evu pomalu, ale jistě přesvědčí, že Terezka je v dobrých rukách, s Natálií se stávají kamarádkami. Nastal čas, aby se vrátila do svého bytu a začala zase žít svůj život. Jednoho dne se na koncertě seznamuje se zajímavým mužem, který Evě dokáže, že život ještě nekončí. Jenže život umí být pěkně krutý. Zrovna když se zdá, že je vše zalito sluncem, Marek zjišťuje, že ho jeho společník ve firmě zpronevěřil 50 milionů korun a navlékl to tak šikovně, že je za všechno zodpovědný Marek. Marek musí napnout veškeré své síly na to, aby zachránil nejen firmu, ale aby nepřišel o vlastní domov. Spousta nečekaných starostí se podepisuje na Markovi, ale i na jejich vztahu s Natálií. Marek své splíny řeší konzumací alkoholu a z laskavého tatínka a partnera se stává zlý muž, ze kterého jde strach... (TV Prima)

larelay

isla som z povinnosti, lebo sem tam treba potesit aj ludi, ktori chcu vidiet isty typ filmov, ale... dabing je smrt. vzdy bol a vzdy bude. a nadabovat ceskych hercov slovenskym divakom je absolutne zlo. dost, ze je samotny film katastrofa, este ho treba vysperkovat takymto barbarskym sposobom. trhala som si vlasy. ()

Matty

Existuje mnoho způsobů, jak natočit špatný film. Příliš osobní známost předvádí takové, jaké jsem dosud neznal. Ve zkratce jde o mix přepálené lifestyleové komedie a dusivého psychodramatu, který tvrdí, že ženy by měly odpouštět svým mužům. I když to jsou promiskuitní agresivní alkoholici s padesátimilionovým dluhem, kteří se je pokusili znásilnit. Stačí, že jsou sexy (a špatně nadabovaní do češtiny).___ Takhle by se mohlo zdát, že je to film plný emocí a zvratů, ale ve skutečnosti je dějově tak prázdný, že nezanedbatelnou část stopáže vyplňuje podzápletka točící se okolo „opotřebované vaginy“ jedné z hrdinek, jejíž partner je sexuálně příliš náruživý (a během penetrace říká věci jako „Můj penis je můj štětec a ty jsi moje plátno“).___Zatímco během prvních cca dvacet minut jsem ještě víceméně chápal, proč a pro koho film vznikl, o čtyři a půl hodiny psychického času a jednu ztrátu tvůrčí soudnosti později jsem už nerozuměl vůbec ničemu a jen rezignovaně sledovat závěrečné titulky.___V jistém ohledu je fascinující, s jakou sociopatickou samozřejmostí postavy předcházejí od lásky k nenávisti a film od poševního humoru a legrační předčasné ejakulace k dětskému pláči a nadávání na „zasranej život“. Při menší formální uhlazenosti a po dotažení neštěstí postav do důsledků by mohlo jít o subverzivní feministický artfilm, ukazující chlapy jako hovada, které ženám ničí jejich životy i sny.___Žel je to jen rozpolcený komerční produkt, který chce uspokojit příliš mnoho citových potřeb naráz, a tak nakonec uspokojí leda toho, kdo z nějakého důvodu touží vidět, jak Miki Manojlovič, skvělý srbský herec z Kusturicových filmů (zde rovněž špatně nadabovaný) chytá za zadek Elišku Balzerovou. 20% ()

T2

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,982,081▐ Ajajaj! Strašne prevratný film. Dostane to do varu, do kolien, no samozrejme. V prvom rade nie moc vydarené obsadenie. Ako tak to herecky držia na úrovni Branislav Trifunovic a Eliska Balzerová, ostatný sa skôr vezú alebo priam prehrávajú. V tomto príbehu aj tak moc možností zaskvieť nie je. Prevažná časť príbehu skôr ponúkne trápne, hlúpunké, scény, prevažne tam chýba aká taká tá romantická iskra, všetko tu je také hrŕŕ... nič podmanivé, skôr trápne. Ako taký ráz dostane až záver, keď sa to nejak začne niekam vyvíjať, dramatizovať ale aj tak v konečnom výsledku málo. /25%/ ()

EvilPhoEniX

Když jde do kin Tuzemský film se známějšími tvářemi, tak je to pomalu svátek, jelikož se do kina vydává téměř každý 40 let + a já takhle narvané kino viděl naposled snad u Avengers. Přes velké obavy je to nakonec strávitelná jednohubka, kde humor sází na sexuální scény a ty byly podány opravdu vtipně. Překvapením je druhá půlka, kde se romantická komedie strhne v poměrně hutné emocionální drama a při večeři u stolu by v kině šel slyšet i spadnutý hřebík. Malá holčička v podání Valentýny Bečkové je největším trumfem celého filmu, to dítě to ještě dotáhne daleko. Překvapivě fajn. 6/10. ()

Enšpígl

Mě to přišlo nesmírně tuctový, ať už chování postav, dějové zápletky, prostě něco co už jsem měl milionkrát a kdybych chtěl stačí zmáčknout ovladač na TV a mám to milionté první, to bohužel. Ovšem zase avé cesar, protože s Martou Ferencovou jsme se posunuli o hvězdičku výš než v minulé její tvorbě, takže ještě pět , šestr let a Marta ode mě dostane plnou palbu. Co uznávám jsou herecké výkony - u Tatiany jsem se nedávno v Ungeltu přesvědčil že je skvělá herečka, Eliška Balzerová tam už se to ví, no s Petrou mám problém v tom že hraje neustále podobný role, chtělo by to fakt něco dramatickýho, těžší roli, samozřejmě fandím. No ale pozor jsem nadšený z výkonu Valentýny Bečkový, ta mála holčina byla fakt skvělá, oběd od opilého táty je vrcholná scéna film a je vrcholná především díky ní. Jsem zvědav kam Valentýnka našlápne svou životní cestu, ale pokud by to bylo na hereckou kariéru nemuselo by to být úplně marný, ovšem uvidíme. Nakonec na začátku komentu jsem chtěl dát dvě, ale já dám s odřenýma ušima i tu třetí, no ať nežeru. Ne tak nakonec jsem tu hvězdu ubral, především za tradiční ženské vykreslení chlapů- opět většinu doby jen jako pouhý kreteni. ()

• „Film mi přirostl k srdci především díky skvělému týmu. Herci i režisérka Marta Ferencová mi opravdu sedli. Příběh je silný a emotivní, takže od tohoto projektu nešlo odejít bez výrazného zážitku,“ říká o filmu Petra Hřebíčková. (SONY_)