Epizody(10)

Konflikt mezi gangy Hop Wei a Long Zii se vyhrotí a Ah Sahm se chce pomstít. Ve městě sílí diskriminace Číňanů. (Netflix)

HanzoBureshi

Tak toto bylo mistrovské dílo, celou sérii jsem zkouknul za jeden večer a ani u jednoho dílu jsem se nenudil, bohužel tento seriál nemá velkou sledovanost. Naštěstí seriál přešel nedávno na platformu HBO Max, a díky tomu třetí série je na cestě. Už ať je to tady, protože tohle je fakt nářez. Dávám 95%. ()

Predator77

90 Procent, Jako nebudu lhát ale druhá série je snad ještě lepší jak ta první a vše je tady dovedeno skoro k dokonalosti, jenom teda co se příběhu našeho hlavního hrdiny týče tak byl trošku upozaděn a dostali tak prostor i vedlejší postavy které jsou rozhodně zajímavé a mají co nabídnout, a bojové scény v téhle sérii jsou snad ještě lepší jak v té první a doslova jsem jenom koukal s otevřenou pusou, jenom teda škoda že to končí celkem dost otevřeně :( tak snad doufám že se dočkáme i 3 serie protože tenhle seriál si to rozhodně zaslouží ;) PS: jinak za absolutní vrchol druhé řady považuji díl 9 který je zkrátka nepopsatelný zážitek a něco takového se prostě musí vidět ;) ()

Sharlis

Druha seria je rozhodne kvalitnejsia nez ta prva. Bojove sceny su uz pekne vypiplane a CGI strihy v nich nie je vidiet. Pribeh nabral hlbku a je putavejsi nez lacne poulicne nezhody v serii prvej. ()

Plechy

Vše co dělalo první sérii tak dobrou je zpět a ještě v mnohem lepším podání. Souboje jsou ještě lepší než v předešlé sérii, město působí opravdověji a scénář je uhlazenější. Opět se podíváme za hranici Chinatown, tentokrát ve více příběhové epizodě a přibydou i nové postavy. Zároveň se seriál nebojí zachycovat špínu slumů a nevlídnost divokého západu, přičemž dojde i na scény, které jsou těžké sledovat. Druhá série je pro fanoušky té první zkrátka povinnost. ()

Kritickej

7/10 O kousek lepší než první série...kupodivu nejzajímavější je vývoj postav. Takřka nikdo nepůsobí černobíle a to se vždycky cení. Je to velmi dobře rozehrané do třetí série, ale dál bych už asi štěstí nepokoušel. Jinak rozjezd trošku pomalejší, byl jsem mírně zklamaný, ale postupně to nabírá na obrátkách a obzvláště předposlední díl je nářez. Poslední díl už jen tak dojíždí a chystá si snad půdu na budoucí pokračování. ()

motyka52

Druhá série je o něco lepší než první zejména kvůli kulervoucí druhé půlce a především nekompromisní deváté epizodě. Bojové scény jsou opravdu "v topu", jak říkají dnešní mladí. A líbí se mi, že jich tvůrci nabízí dost, protože přesně vědí, co diváci chtějí. Rubačky. Zároveň smekám před jakousi fejkovou výpravností, protože reálně se seriál zřejmě točil nějakých malých ateliérech s kulisami, ale na obrazovce to fakt vypadá jako pěkná čínská čtvrť. V žánru akční chlapácké zábavy je Bojovník bezesporu naprostá špička a velká zábava, na druhou stranu zase nemusíme předstírat, že je něčím víc. ()

davidh76

Druha serie je celkove lepsi nez prvni. I zde je "specialni" dil. Tentokrat turnaj. Snad jen tento specialni dil byl trochu slabsi. Vyvoj postav je naprosto verohodny. Bojove sceny super. Tato serie ma navic totalne ultimativni 9. dil, ktery svym zpracovanim strci do kapsy, kdejaky film. ()