Epizody(10)

EvilPhoEniX

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Druhá série Warriora je ultimátní martial art Orgasmus a jedna z nejlepších záležitostí, kterou jsem letos měl čest vidět. Tady jsem slintal blahem celých 10 hodin a každý díl přinesl alespoň dvě solidní akční scény. Dějově je Warrior velmi poutavý, nešetří se zde krutopřísnými zvraty a nové postavy na scéně jsou správně Cool, ale jdeme se věnovat Akci, protože na té tahle série staví. Došlo zde na vysněný fight Dustin Nguyen vs Joe Taslim, což fakt nebýt toho seriálu, tak se tihle dva nejspíš nikdy nepotkají a za to jsem vděčný, vynikající je odbočka do Mexika, kde je téměř hodinový Turnaj, kde se objeví i Michael Bisbing a tady museli slintat blahem fanoušci arénovek především série Undisputed. Největším vrcholem série je však díl číslo 9. který je bezesporu Raid v ulicích, kde si to Číňani rozdají s Iry a je to půl hodinový masakr, kde jsem si myslel, že si vytrhám radostí snad všechny vlasy. Vidět Andrewa Kojiho s Joe Taslimem po jednom boku byl zážitek k neuvěření a jakmile Andrew Koji vzal do ruky nunčáky, tak to byla snad nejlépe zpracovaná filmová pocta Bruce Leemu vůbec. Finální Duel akorát vše pěkně završuje a já musím konstatovat, že lépe natočená akce v seriálové podobě doposud nevznikla. Příběh*****, Akce*****, Humor***, Násilí****, Zábavnost*****, Hudba*****, Vizuál*****, Atmosféra*****, Napětí****. 10/10: ()

Spiker01

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Warrior je neuvěřitelný zapadlý klenot z již zrušené vlastní tvorby stanice Cinemax. Zrušení tedy visí ve vzduchu, bude mi to fakt hrozně chybět a podobně jako u spoustu jiných předčasně zrušených srdcovek (Daredevil!) se modlím k Bohům, aby v tomto případě HBO MAX seriál obnovilo u sebe. Musím zdůraznit jednu věc. Jsou to totální jatka! Nic takového jsem snad v žádném seriálu neviděl. Obřím objevem druhé řady pro mě je Celine Buckens, která mě svou krásou ohromovala každý díl a budu velmi rád, když jí chytím případně v jiném seriálu, ke kterému se odhodlám sledovat. Finále moc hezký epilog..velmi pravděpodobně celého seriálu, naštěstí jsem měl prostor bojovat s tímhle vědomím už od prvního dílu, ale naděje umírá poslední...95% ()

Davies182

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Dlouho budeme čekat, než se opět objeví podobně chlapáckej seriál - asi tak zhruba stejně dlouho, jako to Bojovníkovi naposledy trvalo od Banshee. Dlouho jsem byl na čtyřech hvězdách, ale poslední dvě hodiny jsou takovej nátěr ultimátní akce a drsnejch životních dramat, že musim dát maximum. Jestli je to fakt konec, tak všechna čest tvůrcům, že ani v epilogu nepoztráceli ani jednu ze svejch pořádnejch koulí!! [HBO GO] ()

kolda1990

To je poprvé kdy komentuju nějakou sérii, ale tady prostě musím. Nejakčnější, nejbrutálnější, nejsurovější věc za poslední sakra dlouhou dobu (možná od dob Banshee a opět u toho byl Hoon Lee). Perfektně natočené bojové scény, zároveň napínavé, že by se atmosféra dala krájet. A musím dát za pravdu Evilovi, že 9.díl je totální masakr, u kterého jsem měl husinu a musel to stopnout abych to vydýchal. Vynikající zvraty, velmi zajímavé postavy ať už mezi Číňany, nebo Iry. Každý si přijde na své. Každopádně tenkrát se s tím teprve nesrali. To byl rasismus jako prase. Ne jak dnes když vás označí za rasistu, pokud řeknete černochovi, že je černej. No, ale to jsem kapku odbočil. Úžasná podívaná, dle mého trošku nedoceněný seriál. Netflix holt táhne víc:) ()

Ouwen

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Charaktery jsou fakt vrstevnatý, akorát mi kolikrát přišlo že tvůrci ani přesně netuší, kam samotný děj nasměrovat. Co se týče akce, bitky mi přišly většinou průměrný. Dost pomalé, divně sestříhané a hlavně mi pilo krev otřesné nasvícení zejména v temných koutech či v noci, kde nic moc nebylo vidět. Jedinej souboj kterej jsem si užil, byl v posledním díle mezi hlavním týpkem a tím Irským, rasistickým buldozerem. Jo a pak i masakr v tom devátém díle. Ten kdo se těší na ten turnaj co zminuje EvilPhoEnix, tak at nemá vysoká očekávání, pač je krátkej, ten díl na něm nestojí a obsahuje jenom mikro souboje. K soubojům mi právě chybí ta emocionální nadstavba, kterou dokázal Antony Starr dodat v Banshee během každého souboje. Zde jsem během soubojů necítil vůbec nic, bohužel. ()

• Když Bill vyprovodí po večeři Leeho (Tom Weston-Jones), tak za ním zavře dveře. Později, když si jde zakouřit, jsou ale otevřené. (Duoscop)
  • Když sedí Dylan (Dean Jagger) s Ah Sahmem (Andrew Koji) u stolu, tak má před sebou sklenici s pitím. Později ale bude sklenice prázdná, i když jí nedopil. (Duoscop)
  • Když je Sophie (Celine Buckens) se svým nápadníkem v hospodě, tak si objedná pivo, které poté bude držet v ruce. V dalším záběru ale sklenice stojí opět na pultě. (Duoscop)