Černobyl

The Happiness of All Mankind (E04)

(epizoda)
  • Velká Británie The Happiness of All Mankind

Vláda sa snaží vypratať oblasť v okolí Černobyľu, nutné je však zabiť aj všetky zvieratá, ktoré sú rádioaktívne a mohla radiáciu rozniesť. Medzitým sa Legasov snaží prísť na to, ako v okolí elektrárne odstrániť všetok grafit. (Aktuality.sk)

megacik

Táto časť je tiež vynikajúca, škoda len, že ma nedokázala ničím prekvapiť. Väčšinu, čo sfilmovali v tejto časti, som už videl alebo čítal v historických dokumentoch...pri prvom sledovaní som si pripadal, ako keby to už pozerám po niekoľkýkrát. Toto dielko ale inak nemá chyby, je to skvele stvárnené a sfilmované. ()

planetta

Úprimne - vôbec ale vôbec sa mi nechcelo. Nechcel som vidieť túto časť, Recenzie tejto časti ma úplne odradzovali pretože dokážem dostať amok keď niekto ubližuje nevinným deťom alebo zvieratám. Ale musel som. A vôbec som sa necítil dobre. ()

Beata.Stybro

Na úvodní scénu, jen tak nezapomenu. Do poslední chvíle jsem se bála, že zastřelí babušku, ale bylo to v podstatě ještě hrozivější a absurdnější...Mnoho vynikajících scén, mrazivá hrůza a vztek na systém, lidskou hloupost opět celý díl. ()

BonRStone

Jediná časť, ktorá si nezaslúži plný počet bodov. Napätie mierne opadlo, dávam to za vinu nezaujímavému lovu psov. Zbytočne sa tomu priveľa venovali. Napriek tomu si seriál drží svoj nadpriemer. ()