VOD (1)

Neopatrné pátrání po informacích udělá s Cassiana Andora (Diego Luna) hledaného zločince. (Disney+)

Hellierer

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tony Gilroy se rozhodl, že někdo ty Hvězdné války musí zachránit, a tak nám naservíroval špionážní drama z tohoto známého univerza, které nabízí parádní atmosféru, špinavost, vizuál, hudbu (člověk si občas vzpomene i na Blade Runnera) a jednoduše přináší přesně to, co si fanoušci už dávno zasloužili a možná v to ani už nedoufali. Zatím nadšená čtyřka a doufám, že se to nezvrtne. ()

Martrix

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hleďme, Star Wars pro dospělé. S parádním vizuálem, hudbou a ponurou atmosférou, která odráží neutěšený život většiny obyvatel Lucasova universa. Ano, nic moc se neděje, ano flashbacky jsou předvidatelné a tím pádem zbytečné. Koho hledá a proč, by se dalo odvodit i bez nich. Ale jako úvod, seznámení se s s tím, jak Gilroy seriál pojme, to bylo velmi povzbuzující. ()

liskam

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tady asi budu troškus více kritický než většina.... Ale zase až tak "vydřenej" z toho nejsem. Respektive vůbec nejsem vydřenej z našeho hlavního hrdiny. Nevím jestli Diegovy dali před natáčením nějaký antidepresiva nebo co, ale já u něj necítil a ani neviděl jedinou pořádnou emoci. Naproti tomu musím vynachválit casting vedlejších postav! Naprostá paráda, od geniálně udělaného robota který má problém s řečovým modulem, přes šéfa ochranky, šéfa společnosti až po přátele Andora kteří mu tak nějak pomáhají proplout životem. V tuhle chvíli musím říci, že tenhle seriál je seriálem VEDLEJŠÍCH POSTAV! Přesný opak Obi-Vana..  Bohužel i tak dávám lepší 3* a 70% ()

PKD

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zajímavé SW přequápko. Už jen proto, že min. do trajlerů jsem ani neplánoval, na tohle koukati. Andor je sice zajímavou postavou ve filmu, ale tenkráte mi prostě přišlo divné se dívat na sérii, zaměřenou právě na něj. No, časy se mění. Mohu též potvrditi, že s tou hudbou si zdejší komentátoři nedělali srandu. Jsem zvědav, jak bude ten koncept 3dílů jako filmů, vypadati a působit pak v celém tv s. dohromady. Sice mě moc nebaví flashbacky z dětství, ale třeba se to časem stane zajímavějším. Jen to nepokazte. Takových projektů, co začali nadprůměrně a divácky přitažlivě už v SW pár bylo. ()

mottleone

Tak tu máme nejnovější StarWars projekt.. 🌌🛸 Konečně je tu něco opravdu jiného, přízemnějšího, dospělejšího! Žádná hromada akce nebo překypující humor, žádní jediové, jen práce s postavama a jejich vztahy, špinavé "živě" působící prostředí, příjemná panoramatická kamera i kulervoucí práce se zvukem/hudbou - no zkrátka to skutečně působí jako dramatický seriál v kulisách StarWars a mě to neskutečně baví.. Jestli si to udrží kvalitu a nepodrazí si to nohy jako jiné Disney+ seriály, to ukáže až zbytek série.. Prozatím natěšených 80% a nadšené 4* ()

• Roodown, přezdívaný „Crusher“, je specifický druh, který se používá na těžké práce. Je doslova „zabudován“ do exoskeletu, který zvyšuje už tak přirozenou sílu. Poprvé jsme ho mohli vidět na planetě Jakku ve Star Wars: Síla se probouzí (2015). (Veskoslav)
  • Bendine byla společnost na výrobu hvězdných lodí, která vyrobila například XR12 v době Galaktické republiky. Jedna z těch lodí, Satellite Liberator, skončila u Watta na Tatooine v jeho „skládce prvotřídního zboží“. (Veskoslav)
  • Oficiální označení červeného robota je B2EMO. (Veskoslav)