Reklama

Reklama

M*A*S*H - Série 1 (1972) (série)


Rekordman (S01E16)

(epizoda)
  • USA The Ringbanger

VOD (1)

Obsahy(1)

Hawkeye ošetřuje lehké zranění plukovníkovi (Leslie Nielsen), o kterém se dozví, že je rekordman v počtu padlých vojáků pod jeho velením. Frank a Margaret jej obdivují. Hawkeye, Trapper a Radar opijí Henryho a pak zajistí, aby byl plukovník poslán domů, než zase někoho zabije. (TV Nova)

Recenze (11)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Pokaždé, když vydáte nějaký povel, na operačním sále zbydou jen místa k stání." Mám rád vojevůdce, kteří obětují nejprve levé křídlo, pak to pravé a nakonec si vyžádají nový pluk. A přesně takový je plukovník Buzz Brighton a tak mu škodolibě přeju vše, co mu "dobráčtí" doktoři z Bažiny připravili. Je to totiž skvělá zábava a vévodí jí opilý plukovník Blake při nočních střelbách. Toho chlapa okamžitě povýšit a svěřit mu větší jednotku s nejméně dvěma Radary. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (3)

  • Termín „ringbanger“ je zkomolením amerického vojenského termínu „ringknocker“. Jedná se o pejorativní termín používaný v americké armádě, často důstojníky, kteří nejsou absolventy akademií federálních služeb, k popisu absolventů škol West Point, Annapolis a Colorado Springs. (sator)
  • První z 13 epizod režírovaných Jackiem Cooperem, který si v seriálu také dvakrát zahrál vedlejší roli. (formelin)

Reklama

Reklama