Drahý otče... Znovu (S01E18) (epizoda)

 • USA

  Dear Dad, Again

Komedie / Drama / Válečný

USA, 1973, 25 min

Režie:

Jackie Cooper

Předloha:

Richard Hooker (kniha)
 • Stružák
  *****

  Kvůli tomuhle dílu jsem začal hodnotit jednotlivý díly MASHe na ČSFD, protože je v nich (obzvlášť v prvních sériích) velkej rozdíl. MASHí dopisy jsem si obecně zamiloval a tenhle díl patří k vůbec těm nejlepším. Je tu hromada, HROMADA!, vtipnejch momentů ("Čau, čudlo!", Klinger ve svatebních šatech, swingová kapela), ale i pár momentů k zamyšlení ("je zázrakem, že otec Mulcahy ještě neohluchl z toho, jak tu vybuchuje jedno přikázání za druhým..." – by mě docela zajímalo, jestli na tuhle hlášku mysleli při psaní scénáře z posledního dílu 🤔).(20.3.2019)

 • Belsazar
  *****

  Radar čtoucí myšlenky. Není to hezké takhle mluvit.(17.1.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  "Nechci, aby sis myslel, že tu je blázinec, tati, tak organizovaní tu nejsme. Jenom se strašně nudíme." Hawkeyeovy dopisy otci mají velkou výhodu v tom, že nemusí mít příběh, protože jim stačí pár skečů. Mne tedy nadchla zejména Radarova maturita, protože pod Henryho přísným dohledem bych snad i já dálkově získal doktorát z astrofyziky. A pak jsou tu další skvělé kousky - Doktoři swingu, falešný doktor, nevěsta Klinger či nahý strávník a s těmi všemi je celkem dost zábavy.(15.8.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace