Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Nikdo z tábora nemůže utéci před korejskou válkou, kromě svých snů. Po dvou dnech na sále jsou všichni unaveni a jeden po druhem usínají a zdají se jim sny, ve kterých se odráží jejich strach, touhy a pocity marnosti. (TV Nova)

Recenze (9)

Eliott odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jen těžko bych našel tu nejlepší epizodu tohoto skvostného seriálu. Pokud bych však měl naopak vybrat tu nejhorší, hned bych měl jasno. Nesnášim vzpomínkové díly, ale nyní koukám, že jakýkoli pokus tvůrců o umění je ještě mnohem horší. Je pro mne naprosto nepochopitelné, jak mohl vůbec vzniknout tento kýčovitý odpad. Nenašel jsem žádný klad a měl jsem problém dokoukat. ()

Zajímavosti (3)

  • Klinger (Jamie Farr), stejně jako jeho představitel, pochází z Toleda v Ohiu. Často v předchozích dílech mluví o své oblíbené kavárně „Tony Packo's Cafe“, což je skutečná kavárna na adrese 1902 Front Street. V této epizodě se toto kávové bistro skutečně objeví, když Klinger prochází opuštěným Toledem a spatří sám sebe právě v této provozovně. (sator)
  • Postavy usnou a zdají se jim sny, ve kterých snící postavy celou dobu mlčí. Jedině Hawkeye (Alan Alda) ve svém snu promluví a jeho sen je také jako poslední, což mělo zdůraznit, že je hlavní postavou seriálu. (immortalitas)

Reklama

Reklama