Bohové se zase zbláznili

• Hongkong Xiang Gang ye feng kuang (více)

Náčelník křováckého kmene Xi, který se kdysi vydal vrátit bohům láhev od Coca-Coly a potom se vypořádal s bandou pašeráků slonoviny, když hledal své ztracené děti, má nové poslání. Od mladé Čínanky Sharon, která v buši natáčela reklamu na hamburgery firmy Malibu totiž dostal další láhev i s malým suvenýrem, žlutým péřovým ptáčkem, uvnitř. Protože se vesnici nikdo ptáčka nedokáže "osvobodit" vydá se Xi opět na cestu a shodou nehod a náhod se nečekaně ocitne v Hongkongu. Tady se setká nejen se Sharon a jejím popleteným asistentem Johnem, ale také s dvojicí pašeráků, kterým omylem sebere váček s pašovanými diamanty. A tak se Xi ocitl uprostřed moderního velkoměsta, které se mu příliš nezamlouvá, mezi lidmi, jejichž podivné chování není schopen pochopit, pronásledován padoušskými pašeráky a vymoženostmi moderní civilizace a ještě ke všemu je tu jeho úkol osvobodit ptáčka z láhve. Není však sám kdo má starosti. Sharon zjistí, že její nevěrný manžel zmizel za hranicemi nejen s milenkou, ale také se všemi penězi. I na to, jak se ovšem vzápětí ukáže, má Xi jednoduchý recept. (oficiální text distributora)

Paity odpad!

O tom, že je to komedie, nám jaksi tvůrci asi zapomenuli říct už v prvním kole. Teď je tu druhé pokračování a mám pocit, že na humor už režisér šetřil nejvíc. Škoda. ()

willis odpad!

Jeden z nejhorších filmů, které jsem kdy viděl. Nejvíc jsem se zasmál při dabingu křováka Xia. Daboval ho snad orangutan ze ZOO, protože řeč křováků (jak víme z minulých dílů je poměrně složitá směs zvuků a mlaskání). To že jsem se dodíval dokonce vypovídá něco o mém masochismu. ()

Daweflip odpad!

Vyvrhel mezi odpady, kterého se každý "odpad" se zbytky hrdosti musí štítit. Člověku se až dělá zle z toho, co udělají tvůrci pro pár dolarů. Pokud ho někdy uvidíte v televizním programu, doporučuju na dotyčné místo plivnout, vyhodit pojistky v celém baráku a počkat, až se tahle stoka prožene vaší vypnutou televizí. ()

Kratoc odpad!

Hong Kong jak se patří :) Prostě se veme něco co jednou fungovalo, nic se nezmění, natočí se to znovu s tím, že to diváky bude moc a moc bavit. Možná v Hong Kongu to tak funguje ... Na CSFD určitě ne. Odpad! ()

krabatt76 odpad!

Naprosté zoufalství na n-tou.Tak jako si druhý díl dokázal tak na 95% udržet úroveň z první části,tak tahle třetí to je opravdový případ filmařského hnoje.Tedy aby bylo jasno.Hodnotím pouze prvních asi 15 minut,zbytek jsem jsa strachu z dožití na klinice MUDr.Chocholouška,nedokoukal........Nezáživné,nudné,trapné a nekvalitní asi tak jako spousta zboží z tamtoho konce světa... ()

brzozin odpad!

Příběh o tom, jak nenažraní a penězi posedlí filmaři chtěli vyždímat z nebohého N!xau i ten poslední dolar natočením této zhůveřilosti. Ještě, že křováci neznají peníze a nerozumí, k čemu jsou dobré. Jinak by se nebohý N!xau musel v hrobě obracet. ()

Hoomig

Chtít aby to v prostředí velkoměsta fungovalo stejně dobře jako v nádherných exteriérech pouště Kalahari je jako chtít po Realu Madrid aby hrál hokej stejně dobře jako fotbal! Jednu hvězdu dávám jen proto, že Xi Xao si prostě odpad nezaslouží! 25% ()

Snooper odpad!

Jelikož N!xau není profesionální herec, nemuže celý film i přes svou úctyhodnou fyzičku utáhnout sám. ()

Logout

Popravdě řečeno, vždycky jsem si myslel, že jde o třetí díl, točený časově v podobném horizontu jako první dva díly. A teď koukám, že to je dokonce čtvrtý díl (třetí jsem fakt minul, musím si doplnit) a je to točeno 13 let po prvním díle. Hodnocení mi přijde nespravedlivé, je to pravda trochu slabší, zvláště při porovnání s jedničkou, ale aby to bylo v nejhorších filmech všech dob? To jsem tedy už potkal i horší kousky... ()

MorraEddie odpad!

Asi Xi potřeboval nějaký korunky na vylepšení chatrče,jinak nevím proč to točil. Možná nemá pojem o slově kvalita. Tak jako tak,tenhle díl byl stvořen pro peníze,tak jako to bývá zvykem ()