Série(3) / Epizody(18)

Recenze uživatele Fifer k tomuto seriálu (4)

Po životě (2019)

Dlouho očekávané nové dílo Ricky Gervaise je tady. Zatím mě Gervais nikdy nezklamal (Office, Extras, Idiot Abroad, Derek). První díl moc dobrý. Britský tlučhuba se drží toho, co mu jde nejlépe. Malé příběhy outsiderů z maloměsta (tak jako v Derekovi).Hlavní hrdina přijde o ženu, ztratí důvod žít a rozhodne se svým cynismem otrávit život i ostatním. Možná je však jeho krutá upřímnost i očišťující v kontrastu věčných milosrdných lží těch druhých. ()

Epizoda 1 (2019) (S01E01)

Série 2 (2020) (S02)

"A man who is tired of the anus, is tired of life. You can quote me on that!" myslím, že o dost lepší než první série. ()

Série 3 (2022) (S03)

Trochu zklamání. Dívá se na to pěkně, ale Gervais už se strašně opakuje. Už od Dereka. To věčné dojímání. Věčná videa s manželkou. Všichni ti loseři. Těším se na jeho nový stand-up. Ten jeho poslední jsem si užil o dost víc, než tuhle 3. řadu. ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů