Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (série)

Tajná válka (S01E18)

(epizoda)
  • USA Secret War (více)

Elitní jednotky Rudé armády bojují s nadpřirozeným zlem hluboko v pralesích Sibiře. (Netflix)

kenkaku

Tak tohle je mazec. Na hodnocení mi tady chybí hvezdičky. Tohle chci vidět jako celovečerák. Prvních pár sekund jsem byl naštvaný, že je to zase hraná epizoda... tak sakra dobrá animace to je. ()

iXtr3m3

Dávam za štyri len kvôli tomu, že som nasraný, že takýto námet nikto nepretaví do celovečerného filmu, pritom by to šlo jednoducho viď. u niekoho preceňovaný u mňa nedocenený Overlord. Skvelý gore efekt, vynikajúce. Vedel by som si predstaviť ruskú podobu Wolfensteina. Škoda. Technicky jeden z tých najlepších kúskov celej série, aj keď nie najlepší. Škoda potenciálu. ()

Sayko

Wait, tohle není cut scéna z Battlefieldu? Kdybych do kotle hodil výbornou animaci, solidní příběh ze sovětskýho prostředí, battlefield grafiku a posypal to nádechem metra 2033, vzniklo by úžasné dílo, tohle by byla taková ochutnávka, jednohubka.. Fight comrads! ()

Renfield

Děrsu Uzala se do okultního příběhu vlastně hodí... ta podoba, nedalo se nezmínit. Každopádně zájmy o okultismus v této době byly především na druhé straně, tedy je to celé trochu naruby, i když krajina Sibiře má svá tajemství. Navíc celý děj stojí a padá s grafikou, čímž příliš padat nemůže, je to úchvatné, obzvlášť právě ta krajina. Přesoudruhováno tu ale bezesporu je. 75% ()

Marius_ss

Okultizmus a 2 sv. vojna, to je skvelá kombinácia, ktorá je tak trestuhodne málo využívaná vo filmoch. Ak si k tomu prirátame prekrásnu animáciu a odľahlý Sibír, výsledok je jedna z najlepších častí celého seriálu (videné 3. série). ()

laserr

2/10, 13. nejlepší díl. Tam, kde Suits nabízí ke klišé příjemnou atmosféru, nabízí Secret War skvělou animaci. Ok, hezky se na to kouká, ale jinak ve mně bohužel nic nezůstane. ()

Naushika.

Tohle nebyl film nýbrž rádoby silná cutscéna z nějaké mainstreamově střílečky. Ohavné uncanny valley postavy, stupidně américky pojatý Rusové co pořád říkají "comrade" a mluví anglicky s (pseudo)ruským přízvukem, tisíckrát omletá formule "nacisti a okultismus" tentokrát veleoriginálně pozměněná na "sověti a okultismus", spousta krvavých detailů, které mají tu šarádu udělat "drsnou a dospěláckou" a samozřejmně, i uprostřed Sibiře vyškrábneme nějaký ty kozy, protože to, že jste rozpáraná lidská obětina zlých kultistů ještě neznamená, že nemůžete posloužit jakou kousek pěkného masa na koukání pro diváky. Eww. Po zklamání z první poloviny série a několika nadějných epizodách druhé poloviny přišel na úplném konci zase pád do sraček a tento poslední díl mi přišel snad úplně nejhorší. ()

FeriusParfax

Asi už jsem se po těch nic moc dílech chytala stébel. Líbil se mi přízvuk vojáků a zase nádech sci-fi z trošku jiného soudku. Hmmmmm kdo z vás tušil, že se při druhé světové vedla ještě takováhle zajímavá Tajná válka? ()