Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (série)

Tajná válka (S01E18)

(epizoda)
  • USA Secret War (více)

Elitní jednotky Rudé armády bojují s nadpřirozeným zlem hluboko v pralesích Sibiře. (Netflix)

Lyx

Poriadne drsný a akčný záverečný filmík z Ruského prostredia. Či už po animačnej stránke alebo príbehovej... Perfekcia. Toto je najlepšie zakončenie, aké mohlo byť. Zaslúžená stovka. Moje hodnotenie: 100% ()

KillHurt

Zima. Sovětští drsňáci. Období druhé světové války. Okultismus. A nepřítel horší než nacisti. Atmosférická pecka, která by vydala na samotný film a nebo seriál. V této formě to však není plytké a zbytečně protahované. Stačilo. Děkuji. ()

Rayen1

Měli jsme tu Kovboje vs. Vetřelci, teď tu máme Soudruhy vs. Vetřelce... moc pěkná animace, jenom škoda, že to bylo trochu uhoněný a závěr vyzněl opět donikam. Ale to je asi problém povídek, skončí rychleji, než chceme. Tohle bych si (podobně jako některé povídky z LDR) dokázal představit jako celovečerák... ()

KukulienkaHO

Zaujímavé prevedenie. Skvelá animácia. Príbeh by vystačil aj na slušný celovečerný film. Lenže "Secret War" po väčšinu epizódy nejak postráda náležité tempo. Potom ale príde koniec s fantastickou hudbou, ktorý vytrie zrak. ()

lajkus

Tvůrci si nakonec nechali jedno z nejlepších. Dechberoucí animace, akce, dialog atd blablabla... Skvělí námět na hru, seriál, film, zkrátka na cokoli. Osamělá banda drsných sovětských vojáků versus potvory z jiné dimenze. 5*... ()

Elizabethx

Výborné zakončení celé série, nejspíše nejlepší díl jak dechberoucí animací, tak zajímavým příběhem. Dokážu si představit celovečerní film tohoto stylu, který by byl určitě zajímavější jak Revenant. ()