Dva bratři daleko od domova a pár geneticky upravených místňáků se společně pouští do smrtonosné honičky. (Netflix)

FeriusParfax

O čem to mělo být? Nicneříkající, bezdějový příběh. Animace mi úplně blízká nebyla. Líbila se mi jen ve zpomalených záběrech. Nenapadá mě nic, za co bych mohla dát víc než jednu hvězdu. Bohužel. ()

xsexbox

Odovzdanie holdu veľrybám žijúcich na inej planéte.Aby si priemerný divák uvedomil ako ich má na Zemi mať rád a ako su vzácne.Taká menšia korektnosť zabalená v animácii. Ale opäť nuda. ()

Caliboss

Vizuálně silná epizoda, jejíž styl mi evokoval komiksovou tvorbu Káji Saudka. Navzdory mnohým komentářům o dějové vyprázdněnosti jsem si v tom smysl našel a také silný. Modifikovaným (vylepšeným) lidem je všechno tak nějak šumák, jen chillují a navazují povrchní vztahy. Když jde konečně do tuhého myslí jen sami na sebe. Kdyžto jediný neupravený (extro), z nějž si celý život všichni utahují se projeví jako ryzí charakter a neváhá pro záchranu bratra riskovat svůj život. Je to možná klišé, ale k zamyšlení to vede, to teda zas ne, že ne. ()

Nathaniell

Vytrhávání z kontextu tak, jak to tento seriál umí, může být úžasné, ale i kontraproduktivní. Jako právě zde. Hlavou mi (a jistě jsem nebyl sám) bleskly dvě otázky: 1. O co tady k..rva jde?!! 2. Chci to vůbec vědět? ... Jistě, předchozí epizoda je něčím, co si dovedu představit jako slušně nastřelené celovečerák o délce 90-120 minut. Tady sice taky? Ale zajímalo by mě to? ... Tím že kraťas položí spoustu otázek a neodpoví ANI NA JEDNU, u mě rozhodně nezaboduje. 1* za snahu. Ať už byla jakákoliv... ()

KukulienkaHO

Nie je to nejaký ucelený príbeh so začiatkom a koncom. Skôr je to iba poviedka z fikčného sveta, v ktorej nie je úplne všetko vysvetlené. Každopádne, atmosféru to má výbornú a dej ma celkom pohltil. Animácia je rovnaká ako v Zima Blue. A musím sa priznať, že tento štýl mi príliš nesedí. Tam sa mi ale skrz filozofický a umelecký príbeh hodila. Ice však nepracuje ani s jedným z týchto aspektov, a preto si dovolím veľmi jemne a subjektívne animáciu skritizovať.🙂 ()

CheeseFigure

Páčila sa mi animácia a i atmosféra prostredia. Chcel by som z neho vidieť viac. Taktiež by ma zaujímalo, ako je to s tými genetickými vylepšeniami, ale je mi jasné, že v takejto antológií nemôžem dostať odpoveď na všetko. Plusový bodík za bratskú lásku a koniec. ()