Bezcitní lidé

• slovenský

Bezcitní ľudia

Komedie

USA, 1986, 93 min

DivX/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 4/10/// +dobrá hudba, vtipné dialogy, pěkný scénář -postarší 80tá léta/// Viděl jsem původním znění a sním jsem byl spokojen. Je to náhodou docela zábavný snímek. Sice trošku trvá než se do něj dostanu, ale díky různým situacím a trapasům mě překvapivě bavil, takže proč ne./// Celkem 64%///(17.6.2007)

Jedná se o jednu z těch vitpnějších a originálnějších komedií. Je zde mnoho vtipných scén, které se mi velmi líbily a u nichž jsem se docela nasmál. Scénář považuji za velmi originální, protože takoví milí a láskyplní únosci se jen tak nevidí. Taktéž scény s videokazetou, která zahýbe dějem, jsou velmi vtipné. Celkem tedy tento film vnímám více než pozitivně a považuji jej za jednu z těch lepších komedií. Co více dodat? Na můj vkus jsem napsal docela krátký komentář, ale asi jsem v něm řekl vše, co jsem říci chtěl. Celkem dávám tři hvězdičky, protože to považuji za odpovídající hodnocení této komedie.(19.8.2007)

asi jsem uchylný, ale líbílo se mi to stejně jako zamlada. Bette Middler je tu skvělá a scenář se mi zdá dobře napsaný a vše je dobře vypointované. Z amerických komedií určitě lepší průměr. Sdílím názor s igi B. [ PŘÍBĚH: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 2 (3*MAX) ](25.6.2012)

Bezcitní lidé je pro mě komedií, u které jsem se po dlouhé době válel smíchy po zemi. De Vito tu hraje pěknýho šmejda, co chce zabít svou ženu (ale člověk se mu nemůže divit a fandí mu) a má smůlu, že mu ji unesou dva amatéři. Do toho se připlete jeho povedená kamarádka, co ho chce vydírat, ale omylem vydírá policejního šéfa a ještě jeden psychopat. A pár zvratů, skvělý scénář, hlášky, které by se daly tesat, několik nedorozumění a perfektní finále a vůbec podívejte se sami a hlavně nečekejte nějaký suchý/inteligentní humor, ale pořádnou palbu.(4.6.2009)

Víte kdo je blbější než blbá blondýna? Blbý blondýn. Jinak tohle není vůbec blbá komedie, tohle je výborná černohumorní taškařice, plná ujetých situací a vypointovaných dialogů, kde se střídá jedno nedorozumění za druhým až do >podělaného< finále... Nemá cenu v tomhle jinak rutinně (v nejlepším smyslu slova :-) natočeném hohovůdském filmu hledat víc, navíc když si na nic víc nehraje. V rámci žánru ztřeštěných komedií nepochybně minimálně za tři a půl hvězdičky, leč tentokráte bezcitně zaokkrouhleno nahoru...:-))))(12.3.2006)

• - Založené na príbehu O. Henryho "The Ransom of Red Chief". (Tolf)

• - Prvý film Billa Pullmana. (Tolf)

• - Earl Mott (Bill Pullman) pomenoval svoje rybky Crockett a Tubbs, zrejme podľa hlavných postáv zo seriálu "Miami Vice" (1984). (Tolf)