poster

Bezcitní lidé

 • anglický

  Ruthless People

 • slovenský

  Bezcitní ľudia

Komedie

USA, 1986, 93 min

 • Deimos
  ***

  DivX/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 4/10/// +dobrá hudba, vtipné dialogy, pěkný scénář -postarší 80tá léta/// Viděl jsem původním znění a sním jsem byl spokojen. Je to náhodou docela zábavný snímek. Sice trošku trvá než se do něj dostanu, ale díky různým situacím a trapasům mě překvapivě bavil, takže proč ne./// Celkem 64%///(17.6.2007)

 • freddy
  ***

  Jedná se o jednu z těch vitpnějších a originálnějších komedií. Je zde mnoho vtipných scén, které se mi velmi líbily a u nichž jsem se docela nasmál. Scénář považuji za velmi originální, protože takoví milí a láskyplní únosci se jen tak nevidí. Taktéž scény s videokazetou, která zahýbe dějem, jsou velmi vtipné. Celkem tedy tento film vnímám více než pozitivně a považuji jej za jednu z těch lepších komedií. Co více dodat? Na můj vkus jsem napsal docela krátký komentář, ale asi jsem v něm řekl vše, co jsem říci chtěl. Celkem dávám tři hvězdičky, protože to považuji za odpovídající hodnocení této komedie.(19.8.2007)

 • easaque
  ****

  asi jsem uchylný, ale líbílo se mi to stejně jako zamlada. Bette Middler je tu skvělá a scenář se mi zdá dobře napsaný a vše je dobře vypointované. Z amerických komedií určitě lepší průměr. Sdílím názor s igi B. [ PŘÍBĚH: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 2 (3*MAX) ](25.6.2012)

 • Han22
  *****

  Bezcitní lidé je pro mě komedií, u které jsem se po dlouhé době válel smíchy po zemi. De Vito tu hraje pěknýho šmejda, co chce zabít svou ženu (ale člověk se mu nemůže divit a fandí mu) a má smůlu, že mu ji unesou dva amatéři. Do toho se připlete jeho povedená kamarádka, co ho chce vydírat, ale omylem vydírá policejního šéfa a ještě jeden psychopat. A pár zvratů, skvělý scénář, hlášky, které by se daly tesat, několik nedorozumění a perfektní finále a vůbec podívejte se sami a hlavně nečekejte nějaký suchý/inteligentní humor, ale pořádnou palbu.(4.6.2009)

 • igi B.
  ****

  Víte kdo je blbější než blbá blondýna? Blbý blondýn. Jinak tohle není vůbec blbá komedie, tohle je výborná černohumorní taškařice, plná ujetých situací a vypointovaných dialogů, kde se střídá jedno nedorozumění za druhým až do >podělaného< finále... Nemá cenu v tomhle jinak rutinně (v nejlepším smyslu slova :-) natočeném hohovůdském filmu hledat víc, navíc když si na nic víc nehraje. V rámci žánru ztřeštěných komedií nepochybně minimálně za tři a půl hvězdičky, leč tentokráte bezcitně zaokkrouhleno nahoru...:-))))(12.3.2006)

 • - Založené na príbehu O. Henryho "The Ransom of Red Chief". (Tolf)

 • - Prvý film Billa Pullmana. (Tolf)

 • - Earl Mott (Bill Pullman) pomenoval svoje rybky Crockett a Tubbs, zrejme podľa hlavných postáv zo seriálu "Miami Vice" (1984). (Tolf)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace