Zálesák

Zálesák

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Akční

USA, 1996, 93 min

• SNCIS

Obsahuje spoilery: "Teď má tvou velikost!" Film pro děti, kde je Chuck Norris duch! Scéna, kde Chuck zastaví motorovku rukou je zde nejvtipnější a zároveň nejlepší. :D - 20%.(22.4.2020)

Za prvé, proč prima cool uváděla tenhle film jako 18+ : D, jsem si říkal, že možná Chuck začne vytrhávat srdce a a roundhouse kickovat hlavy, bohužel, byl jsem uveden v omyl, no nic. Stejně, když už jsem začal koukat, tak to musím dodělat no ne? A tak jsem to dokoukal, hrozná blbost ale zase docela sranda. Přiznejme si, tohle je film pro děti, stejně staré, jako ty co tam kempovali. A indián zvěromák Chuck rozdává kopy na všechny strany, scéna kdy zastaví motorovku rukou je legendární meme, ten pohled jde přímo do duše. Filmy tohodle typu mě jen utvrzují v mém rozhodnutí držení zdrávého respektu vúči přírodě, nikdy nevíte, kdy můžete dostat kop přímo do hrudi.(14.12.2018)

Poznámka: Film má na něco poukázat. Na co, to už máte zjistit samy. Velmi zajímavý film, plný krásných příběhů. 🤔👍🙂 Určitě stojí za shlédnutí. Postavit se proti bezpráví. Film má zajímavou atmosféru, a ta se táhne celý film. 👍 Poznámka: Přesně takové ochránce bychom dnes potřebovali. Doporučuji. Hvězdiček 4(13.7.2020)

• PRobin

Zálesák aneb Krakonoš jako ekoterorista. Další z nekonečné řady nudných dětských filmů, které nebaví ani děti. Tentokrát parta z nějakého zapadákova bojuje proti dřevorubcům. Naštěstí v tom nejsou sami, protože přichází vtělení ducha lesa - Chuck Norris! Díky schopnostem medvěda, vlka a orla umí mručet, běhat a skríkat (nebo co to orli vydávají za zvuky) po celém lese, kde dává na budku ničitelům přírody. Přírodní agitačka, kterou svojí naivitou nepřekoná ani třináctiletá hrdinka. Nemluvě o létajících hvězdičkách. Malým překvapením je pouze štěk Elya Baskina a jedna Chuckova fatalita. A tím nemyslím to ukradené rouno, které vydává za účes.(6.3.2013)

Chuck létá, kope, mění se v orla, tu zase v medvěda, proti němu stojící nesympatický záporák s doutníkem, kterému kryjí záda dva úlisní právníci s IQ na hranici imbecility, dlouho odolává a vysílá do hor své dřevorubecké nohsledy, až nakonec podlehne a dočista přijde o rozum. Zálesák je místy dost fantasy, občas až dětsky naivní, ale rozhodně si nezaslouží takovou pozici, na které se aktuálně nachází (v době psaní komentáře 122. z 200 nejhorších počinů). Být mi o nějakých 10 let méně, vsadím se, že by se náš tehdejší VHS přehrávač zavařil, jak bych si to pouštěl pořád dokola :). Vždyť v kom jiném by se měl budit zájem o ochranu přírody, když ne v dětech? Klerik to ve svém komentáři vystihl naprosto přesně - pod to bych se mohl podepsat. Takže proč tak nízké hodnocení? Že by nějaký "Walker, Texas Ranger komplex" aneb vše, kde hraje Chuck Nadčlověk Norris, hodíme automaticky do odpadu? P.S. Loretta Swit aka Major Margaret Houlihanová je boží :))(19.8.2009)

• - Film se natáčel v Hood River, v Lost Lake, v Mount Hood a v Parkdale v Oregonu. (rafix)