poster

Zálesák

 • USA

  Forest Warrior

 • Slovensko

  Zálesák

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Akční

USA, 1996, 93 min

 • Wbcko
  odpad!

  Jak moc dementní počin zálesák je, jsem si naplno uvědomil až ve chvíli kdy jsem se snažil někomu odvyprávět děj. Tenhle film nemá naprosto nic. Je to totální slátanina, kdy se střídají dlouhé záběry na pilu s dramatickou hudbou v pozadí se scénami kde se chuck norris s mimikou člověka po transplantaci obličeje, mění z medvěda do ochránce lesa a dost neohrabaným způsobem neutralizuje zlé těžaře dříví. Navíc je to celé dělané jako pohádka. Prostě všechno špatně.(27.9.2016)

 • PRobin
  odpad!

  Zálesák aneb Krakonoš jako ekoterorista. Další z nekonečné řady nudných dětských filmů, které nebaví ani děti. Tentokrát parta z nějakého zapadákova bojuje proti dřevorubcům. Naštěstí v tom nejsou sami, protože přichází vtělení ducha lesa - Chuck Norris! Díky schopnostem medvěda, vlka a orla umí mručet, běhat a skríkat (nebo co to orli vydávají za zvuky) po celém lese, kde dává na budku ničitelům přírody. Přírodní agitačka, kterou svojí naivitou nepřekoná ani třináctiletá hrdinka. Nemluvě o létajících hvězdičkách. Malým překvapením je pouze štěk Elya Baskina a jedna Chuckova fatalita. A tím nemyslím to ukradené rouno, které vydává za účes.(6.3.2013)

 • m.a.rtin
  **

  Jestli seriál Walker Texas Ranger má hodnocení okolo 30 %, tak tenhle film by měl mít objektivně asi tak 10 % :-). Je to skutečně asi největší slátanina s Chuckem Norrisem, kterou znám, a to mám Chucka rád... Je to spíš takový film pro děti, vrcholem všeho pak je, jak Chuck chytne holou rukou ostří nastartované motorové pily - když jsem tuto scénu viděl poprvé, tak jsem se až za břicho popadal :-). Určitě je to jeden z důvodů, proč je z Chucka dnes takový fenomén :-)(16.9.2016)

 • Happy98
  ****

  K filmu jsem se dostal pouze kvuli Cendovi Norrisovi a stale nelituju ze jsem obetoval 90 minut sveho zivota abych shlednul tenhle skvost. Chuckuv klasicky drsny vyraz kterym zabiji vsechny smejdy na ktery se podiva v kombinaci s neprijemnejma odusevnelejma detma a naprosto dementnima drevorubcema musi bavit kazdyho kdo nehleda ve filmu hlubsi vyznam. Scena ve ktery jeden drevorubec skace na Chucka a leti 3 vteriny ve zpomalenym zaberu nez dopadne hubou na zem mi malem utrhla branici. 70%(3.9.2013)

 • Inner
  odpad!

  "Hej Chucku, Walker Texas Ranger ti sice vydělává, ale kritici chtěj vědět jestli umíš zahrát i charakter" "Mmm..." "Vymysleli jsme tohle - budeš se zjevovat jako přízrak, vždycky někomu pomůžeš a budou tam děti." "Mmm..." "Počkej, to není všechno! Bude to mít ekologickej dopad na celou zemi, všichni si uvědomí jak špatný je kácet lesy a tak dále." "Mmm... a budu muset hrát?" "Ne, stačí tvůj výraz, vykradneme pár tónů a bude to končit dobře." "Mmm...A je v názvu Warrior?" "Jo" "Mmm...Beru"(27.10.2009)

 • - Film se natáčel v Hood River, v Lost Lake, v Mount Hood a v Parkdale v Oregonu. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace