poster

Zálesák

 • USA

  Forest Warrior

 • Slovensko

  Zálesák

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Akční

USA, 1996, 93 min

 • Sashmen13
  *****

  Za prvé, proč prima cool uváděla tenhle film jako 18+ : D, jsem si říkal, že možná Chuck začne vytrhávat srdce a a roundhouse kickovat hlavy, bohužel, byl jsem uveden v omyl, no nic. Stejně, když už jsem začal koukat, tak to musím dodělat no ne? A tak jsem to dokoukal, hrozná blbost ale zase docela sranda. Přiznejme si, tohle je film pro děti, stejně staré, jako ty co tam kempovali. A indián zvěromák Chuck rozdává kopy na všechny strany, scéna kdy zastaví motorovku rukou je legendární meme, ten pohled jde přímo do duše. Filmy tohodle typu mě jen utvrzují v mém rozhodnutí držení zdrávého respektu vúči přírodě, nikdy nevíte, kdy můžete dostat kop přímo do hrudi.(14.12.2018)

 • zdeny99
  ***

  Chuck Norris coby tajemný lesní duch, který se umí převtělit do poštolky podobně jako Michelle Pfeiffer ve filmu JESTŘÁBÍ ŽENA. Žije v lese na stromě coby Tarzan. Šaty si pořizuje tam, kde Vinetou. A kromě toho je s bojovými uměními v nejlepší formě, že protivníci po jeho kopech lítají i deset metrů daleko. Tak je to blbost, ale blbost, na kterou se dá dívat a diváka pobaví. A kromě toho je to především akční film pro děti. [1257. hodnocení, 45. komentář, 24%](7.2.2019)

 • PRobin
  odpad!

  Zálesák aneb Krakonoš jako ekoterorista. Další z nekonečné řady nudných dětských filmů, které nebaví ani děti. Tentokrát parta z nějakého zapadákova bojuje proti dřevorubcům. Naštěstí v tom nejsou sami, protože přichází vtělení ducha lesa - Chuck Norris! Díky schopnostem medvěda, vlka a orla umí mručet, běhat a skríkat (nebo co to orli vydávají za zvuky) po celém lese, kde dává na budku ničitelům přírody. Přírodní agitačka, kterou svojí naivitou nepřekoná ani třináctiletá hrdinka. Nemluvě o létajících hvězdičkách. Malým překvapením je pouze štěk Elya Baskina a jedna Chuckova fatalita. A tím nemyslím to ukradené rouno, které vydává za účes.(6.3.2013)

 • xulux
  ****

  Nyní jsem jej shlédl v TV, říkal jsem si, že jsem to v mládí neviděl. Pokud to berete pohledem dnešní doby, tak je to v podstatě "pohádka" a někdo by řekl i blbost. Ale vezměte si to pohledem člověka, dospívajícího puberťáka v té době, takových filmů se točila veliká spousta a dalo se na to koukat, nebyl takový výběr co máme dnes a tak není co kritizovat. Když zde hodnotíte nějaký film, co ho zkusit hodnotit pohledem diváka z té doby, ne z té dnešní, je to veliký rozdíl ... Hrát tam někdo jiný, než bratr režiséra ;) tak by možná nebyl tak zajímavý a nemusel by mu někdo odpustit, že jako indián používal karate ;) Není to úplná ptákovina, dá se na to podívat, aniž by u toho člověk usínal nebo měl pocit, že přepnout na noční teleshopping by mohlo být zábavnější ;)(28.7.2017)

 • Rominator
  **

  McKenna (Chuck Norris) chrání horu a okolní les jako ezoterická bytost, která na sebe může vzít podobu lesních zvířat. Jde o film s ekologickou tématikou určený mladšímu publiku. Ohled se na to bere při samotných soubojích, kde nechybí humorné odlehčení. Snímek režíroval Chuckův mladší bratr Aaron Norris.(28.12.2014)

 • - Film se natáčel v Hood River, v Lost Lake, v Mount Hood a v Parkdale v Oregonu. (rafix)