Zálesák

Zálesák

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Akční

USA, 1996, 93 min

• Inner

"Hej Chucku, Walker Texas Ranger ti sice vydělává, ale kritici chtěj vědět jestli umíš zahrát i charakter" "Mmm..." "Vymysleli jsme tohle - budeš se zjevovat jako přízrak, vždycky někomu pomůžeš a budou tam děti." "Mmm..." "Počkej, to není všechno! Bude to mít ekologickej dopad na celou zemi, všichni si uvědomí jak špatný je kácet lesy a tak dále." "Mmm... a budu muset hrát?" "Ne, stačí tvůj výraz, vykradneme pár tónů a bude to končit dobře." "Mmm...A je v názvu Warrior?" "Jo" "Mmm...Beru"(27.10.2009)

K filmu jsem se dostal pouze kvuli Cendovi Norrisovi a stale nelituju ze jsem obetoval 90 minut sveho zivota abych shlednul tenhle skvost. Chuckuv klasicky drsny vyraz kterym zabiji vsechny smejdy na ktery se podiva v kombinaci s neprijemnejma odusevnelejma detma a naprosto dementnima drevorubcema musi bavit kazdyho kdo nehleda ve filmu hlubsi vyznam. Scena ve ktery jeden drevorubec skace na Chucka a leti 3 vteriny ve zpomalenym zaberu nez dopadne hubou na zem mi malem utrhla branici. 70%(3.9.2013)

• Rominator

McKenna (Chuck Norris) chrání horu a okolní les jako ezoterická bytost, která na sebe může vzít podobu lesních zvířat. Jde o film s ekologickou tématikou určený mladšímu publiku. Ohled se na to bere při samotných soubojích, kde nechybí humorné odlehčení. Snímek režíroval Chuckův mladší bratr Aaron Norris.(28.12.2014)

Nyní jsem jej shlédl v TV, říkal jsem si, že jsem to v mládí neviděl. Pokud to berete pohledem dnešní doby, tak je to v podstatě "pohádka" a někdo by řekl i blbost. Ale vezměte si to pohledem člověka, dospívajícího puberťáka v té době, takových filmů se točila veliká spousta a dalo se na to koukat, nebyl takový výběr co máme dnes a tak není co kritizovat. Když zde hodnotíte nějaký film, co ho zkusit hodnotit pohledem diváka z té doby, ne z té dnešní, je to veliký rozdíl ... Hrát tam někdo jiný, než bratr režiséra ;) tak by možná nebyl tak zajímavý a nemusel by mu někdo odpustit, že jako indián používal karate ;) Není to úplná ptákovina, dá se na to podívat, aniž by u toho člověk usínal nebo měl pocit, že přepnout na noční teleshopping by mohlo být zábavnější ;)(28.7.2017)

• m.a.rtin

Jestli seriál Walker Texas Ranger má hodnocení okolo 30 %, tak tenhle film by měl mít objektivně asi tak 10 % :-). Je to skutečně asi největší slátanina s Chuckem Norrisem, kterou znám, a to mám Chucka rád... Je to spíš takový film pro děti, vrcholem všeho pak je, jak Chuck chytne holou rukou ostří nastartované motorové pily - když jsem tuto scénu viděl poprvé, tak jsem se až za břicho popadal :-). Určitě je to jeden z důvodů, proč je z Chucka dnes takový fenomén :-)(16.9.2016)

• - Film se natáčel v Hood River, v Lost Lake, v Mount Hood a v Parkdale v Oregonu. (rafix)