Zálesák

Forest Warrior

Zálesák

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Akční

USA, 1996, 93 min

Za prvé, proč prima cool uváděla tenhle film jako 18+ : D, jsem si říkal, že možná Chuck začne vytrhávat srdce a a roundhouse kickovat hlavy, bohužel, byl jsem uveden v omyl, no nic. Stejně, když už jsem začal koukat, tak to musím dodělat no ne? A tak jsem to dokoukal, hrozná blbost ale zase docela sranda. Přiznejme si, tohle je film pro děti, stejně staré, jako ty co tam kempovali. A indián zvěromák Chuck rozdává kopy na všechny strany, scéna kdy zastaví motorovku rukou je legendární meme, ten pohled jde přímo do duše. Filmy tohodle typu mě jen utvrzují v mém rozhodnutí držení zdrávého respektu vúči přírodě, nikdy nevíte, kdy můžete dostat kop přímo do hrudi.(14.12.2018)

K filmu jsem se dostal pouze kvuli Cendovi Norrisovi a stale nelituju ze jsem obetoval 90 minut sveho zivota abych shlednul tenhle skvost. Chuckuv klasicky drsny vyraz kterym zabiji vsechny smejdy na ktery se podiva v kombinaci s neprijemnejma odusevnelejma detma a naprosto dementnima drevorubcema musi bavit kazdyho kdo nehleda ve filmu hlubsi vyznam. Scena ve ktery jeden drevorubec skace na Chucka a leti 3 vteriny ve zpomalenym zaberu nez dopadne hubou na zem mi malem utrhla branici. 70%(3.9.2013)

Chuck létá, kope, mění se v orla, tu zase v medvěda, proti němu stojící nesympatický záporák s doutníkem, kterému kryjí záda dva úlisní právníci s IQ na hranici imbecility, dlouho odolává a vysílá do hor své dřevorubecké nohsledy, až nakonec podlehne a dočista přijde o rozum. Zálesák je místy dost fantasy, občas až dětsky naivní, ale rozhodně si nezaslouží takovou pozici, na které se aktuálně nachází (v době psaní komentáře 122. z 200 nejhorších počinů). Být mi o nějakých 10 let méně, vsadím se, že by se náš tehdejší VHS přehrávač zavařil, jak bych si to pouštěl pořád dokola :). Vždyť v kom jiném by se měl budit zájem o ochranu přírody, když ne v dětech? Klerik to ve svém komentáři vystihl naprosto přesně - pod to bych se mohl podepsat. Takže proč tak nízké hodnocení? Že by nějaký "Walker, Texas Ranger komplex" aneb vše, kde hraje Chuck Nadčlověk Norris, hodíme automaticky do odpadu? P.S. Loretta Swit aka Major Margaret Houlihanová je boží :))(19.8.2009)

• Wbcko

Jak moc dementní počin zálesák je, jsem si naplno uvědomil až ve chvíli kdy jsem se snažil někomu odvyprávět děj. Tenhle film nemá naprosto nic. Je to totální slátanina, kdy se střídají dlouhé záběry na pilu s dramatickou hudbou v pozadí se scénami kde se chuck norris s mimikou člověka po transplantaci obličeje, mění z medvěda do ochránce lesa a dost neohrabaným způsobem neutralizuje zlé těžaře dříví. Navíc je to celé dělané jako pohádka. Prostě všechno špatně.(27.9.2016)

Poznámka: Film má na něco poukázat. Na co, to už máte zjistit samy. Velmi zajímavý film, plný krásných příběhů. 🤔👍🙂 Určitě stojí za shlédnutí. Postavit se proti bezpráví. Film má zajímavou atmosféru, a ta se táhne celý film. 👍 Poznámka: Přesně takové ochránce bychom dnes potřebovali. Doporučuji. Hvězdiček 4(13.7.2020)

• - Film se natáčel v Hood River, v Lost Lake, v Mount Hood a v Parkdale v Oregonu. (rafix)