Keď sa ziskuchtiví projektanti rozhodnú zničiť lesné detské ihrisko, zjaví sa mýtický duch, aby im pomohol. Za indiánskeho ducha sa však prezliekol milovník a ochranca prírody McKenna (Chuck Norris), ktorému sa nepáči, ako sa stavebná spoločnosť správa k prírode a neberie ohľady na potreby iných. Na McKennu poštvú aj šerifa Ramseya (Max Gail), aby tvrdohlavého muža nejakým spôsobom „eliminoval... (TV JOJ)

xulux

Nyní jsem jej shlédl v TV, říkal jsem si, že jsem to v mládí neviděl. Pokud to berete pohledem dnešní doby, tak je to v podstatě "pohádka" a někdo by řekl i blbost. Ale vezměte si to pohledem člověka, dospívajícího puberťáka v té době, takových filmů se točila veliká spousta a dalo se na to koukat, nebyl takový výběr co máme dnes a tak není co kritizovat. Když zde hodnotíte nějaký film, co ho zkusit hodnotit pohledem diváka z té doby, ne z té dnešní, je to veliký rozdíl ... Hrát tam někdo jiný, než bratr režiséra ;) tak by možná nebyl tak zajímavý a nemusel by mu někdo odpustit, že jako indián používal karate ;) Není to úplná ptákovina, dá se na to podívat, aniž by u toho člověk usínal nebo měl pocit, že přepnout na noční teleshopping by mohlo být zábavnější ;) ()

m.a.rtin

Jestli seriál Walker Texas Ranger má hodnocení okolo 30 %, tak tenhle film by měl mít objektivně asi tak 10 % :-). Je to skutečně asi největší slátanina s Chuckem Norrisem, kterou znám, a to mám Chucka rád... Je to spíš takový film pro děti, vrcholem všeho pak je, jak Chuck chytne holou rukou ostří nastartované motorové pily - když jsem tuto scénu viděl poprvé, tak jsem se až za břicho popadal :-). Určitě je to jeden z důvodů, proč je z Chucka dnes takový fenomén :-) ()

vegetol.mp

Jako co lidi čekali? Tohle je, jak už se tu psalo, především film pro děti, který má ekologické poselství. Žádný oskary to nedostane, dospělák si to asi nepustí, ale dětem by se to líbit mohlo. Tedy pokud bych já měl malý děti, budu raději, když se budou koukat na možná trochu těžkopádnýho, ale výchovnýho Zálesáka, než třeba na Hellraisera. ()

zdeny99

Chuck Norris coby tajemný lesní duch, který se umí převtělit do poštolky podobně jako Michelle Pfeiffer ve filmu JESTŘÁBÍ ŽENA. Žije v lese na stromě coby Tarzan. Šaty si pořizuje tam, kde Vinetou. A kromě toho je s bojovými uměními v nejlepší formě, že protivníci po jeho kopech lítají i deset metrů daleko. Tak je to blbost, ale blbost, na kterou se dá dívat a diváka pobaví. A kromě toho je to především akční film pro děti. [1257. hodnocení, 45. komentář, 24%, 400. nejhorší film] ()

Sashmen13

Za prvé, proč prima cool uváděla tenhle film jako 18+ : D, jsem si říkal, že možná Chuck začne vytrhávat srdce a a roundhouse kickovat hlavy, bohužel, byl jsem uveden v omyl, no nic. Stejně, když už jsem začal koukat, tak to musím dodělat no ne? A tak jsem to dokoukal, hrozná blbost ale zase docela sranda. Přiznejme si, tohle je film pro děti, stejně staré, jako ty co tam kempovali. A indián zvěromák Chuck rozdává kopy na všechny strany, scéna kdy zastaví motorovku rukou je legendární meme, ten pohled jde přímo do duše. Filmy tohodle typu mě jen utvrzují v mém rozhodnutí držení zdrávého respektu vúči přírodě, nikdy nevíte, kdy můžete dostat kop přímo do hrudi. ()

• Film se natáčel v Hood River, v Lost Lake, v Mount Hood a v Parkdale v Oregonu. (rafix)