Líbí se mi co děláš

• Česko

Posedlost

I Love Your Work

USA, 2003, 104 min

Tento film (asi) normální běžný občan moc neocení, ale pro "NÁS" milovníky nezávislých filmů to byla pecka. Výběr herců pro tento film byl opravdu povedený. Všichni do filmu přesně zapadli, každý sehrál svůj part na jedničku a Giovanni Ribisi na jedničku s hvězdičkou. Ty jeho paranoidní stavy, feťácké oči, roztěkaný postoj, herecké přetvařování před kamerou ve filmu to byl opravdu NEZAPOMENUTELNÝ zážitek. Franka Potente zase svoji roli přetvařující se šťastně vdané manželky (herečky) zvládla též se ctí... A Christina Ricci? Ta jako vždy okouzlující. Sice toho ve filmu moc nenahrála a nenamluvila, ale ty její krátké partie byly pro mne opět kouzelné... - 5. 4. 2011 - 85%(18.5.2011)

• casef

Opět jeden z filmů, kdy jsem absolutně nepochopil, o čem to je.(22.9.2009)

Malej nezávislej filmeček nabitej hvězdama nezávislýho nebe. Nic moc jsem od něho nečekal, vlastně jsem na něj kouknul jen kvůli mý oblíbenkyni Christině Ricci, ale o to víc mě překvapil. Ani chvilku nenudí a dokáže v ledačems překvapit. Od Ribisiho bych nečekal, že utáhne celej film, a on to dokázal. Pro běžnýho diváka to sice není, ale fajnšmaker si smlsne.(11.9.2009)