Pan chůva, neboli osobní strážce

Mr. Nanny

Pestúnka

Rodinný / Komedie / Akční

USA, 1993, 81 min

Ja len neviem co stale mate s tym ze ake je to klise, ako Hogan nevie hrat, ake vam to pride primitivne... Uz podla obsadenia, ukazok a naznaku deja by kazdemu malo byt jasne ze to bude maximalne odlahcena komedia so svalovcom, ktory Oscara nikdy nedostane, a so srandickami á la Sam doma. No a? Videl som to ked som bol maly a bavil som sa (hlavne na tych castiach ked "mile" deturence hore svalov nieco vyparatia a na dementnom Tanatosovi s jeho plechovym deklom). A usmejem sa aj dnes. Hoci tych klise tam bolo viac nez dost, a vzdy sa vsetko da dopredu predvidat (+ prekonanie strachu z prehry a podobne kravinky, prerod Hogana ku koncu a emocne silne stranky:D) . Ak od tohto cakate uzasne herecke vykony, zobudte sa a pozrite si radsej Rain Mana. Nelogicke, ze porovnavate kvality a poziadavky divaka roku 2009 s filmom spred 15 rokov, hoci aj dnes by ste nasli O DOST horsie komedie. Ak potrebujete vypnut a sa zabavit, pozrite si to. Rozhodne priemerna az podpriemerna vec, ale mam pre tieto prihluple typy komedii slabost:D dakedy (pred 12 rokmi) by som dal tak 4, teraz dam 3 hviezdicky. A slovensky dabing nemal chybu.(31.1.2009)

• dobytek

Hlavní záporák s kusem plechu na hlavě, Hulk Hogan v růžovoučkejch elasťákách, zkažený bohatý dětičky... Tenhle film je hrozně blbej, ale uznávám, že asi tak ve 12-ti letech se mi to docela líbilo. Teď jsem to viděl po X letech a chvílema mi bylo za Hulka Hogana až trapně. Pravdu měl akorát v tom, když hned na začátku filmu pronesl větu "Já nesnášim děti.", protože Pan chůva je další důkaz toho, že filmy s harantama stojej obvykle za hovno.(11.5.2007)

• Karlos80

Pěkný páteční večer se bohužel nekonal: Tak tohle vážně ne, už po přečtení televizního programu jsem věděl že to bude opět jedna s těch nízkorozpočtových béčkových kravinek akorát tak s jedním velkým plešatým svalnatým chlapákem , který má svá nejlepší léta už dávno za sebou, a do takovýchto filmů se prostě nehodí. Bohužel nemýlil jsem se, po úvodních asi pěti minutách jsem musel okamžitě přepnout, protože to se vážně nedalo. Samí ksichty, blbý pád nasledoval ještě blbější pád, fňukající spratek za stolem a takto se to opakovalo stále dokola. Režie a herci strašní, rocková hudba-nehodící se, a monology jednotlivých postav neuvěřitelně trapné a přímo nezáživné. No nevím, myslím si že je to film téměř o ničem (ani jako dítě by mě nejspíš nezaujal), a koncesionáři platí a ve velké většině jsou nuceni koukat na takovouhle pokleslou televizní zábavu z let dávno už minulých, která dnes nemůže takřka nikoho zaujmout. To vážně ne, kde to zas Prima vyštrachala to nevím..ps: Co nutilo nebo kdo nutil Hulka Hogana, vzít a hrát v takovéhle sračce to fakt netuším...No nejspíš si chtěl podobně jako třeba Arnie jen zahrát s dětmi..(11.5.2007)

Už po televizní ukázce jsem nadšeně křičel: "Sakra, tohle musím vidět!" a nadšení mi vydrželo až do samotného konce. Hulk Hogan je borec, i když Arniemu nesahá ani po kolena. Jenže je tu opět, jak jinak, jedno velké ALE. Snímek začíná příšerně, děti šikanují chůvy, což je přesně jedna z mnoha zápletek, které mi extrémně vadí, i když za Hulka cvičícího bench press díky. Časem se naštěstí zápletka uklidní a servíruje nám typický příběh o disfunkční rodině, jak chytře poznamená jedna postava, která je momentálně v krizi vlivem toho nejtrapnějšího záporáka v dějinách kinematografie. Zajímavé je, že i když je to celé neuvěřitelným způsobem ubohé, neměl jsem u filmu žádné nutkání přepnout jinám a zároveň byl překvapen, jak kvapně to celé skončilo. Není to dobré, ale jistým způsobem působivé.(12.5.2007)

• helrohir

Dnes som na toto náhodou narazil v TV a hneď sa mi vybavili detské časy, keď som mal tento film hrozne...nerád! Áno, ani v detstve ma táto prkotina nebavila a dnes som pri tom ani nevydržal do konca. Hulk Hogan je ako herec tragéd a väčšina scén s ním bola skôr trápna než smiešna. A hentí malí smradi ma tiež dosť iritovali, takže tento film fakt nikomu neodporúčam. Dám jednu hviezdu za záporáka s plechovým deklom na hlave.(22.8.2015)

• - Ve scéně, kdy pan chůva (Hulk Hogan) jede na motorce po pobřeží, haže v zábšru nějaký muž psa do vody. (Jardaboss)