poster

Pan chůva, neboli osobní strážce

 • USA

  Mr. Nanny

 • Slovensko

  Pestúnka

Rodinný / Komedie / Akční

USA, 1993, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • freddy
  **

  Mírně podprůměrná rodinná komedie, u které jsem se místy i bavil. Bál jsem se, že se bude jednat o akční film. Naštěstí je tam akce vhodně skloubená s dějem a jedná se o docela zajímavý film. Mám-li být upřímný, vydržel jsem až do konce a byl jsem zvědavý, jak celý film dopadne. Ale mrzí mne, že poté, co Prima nasadila páteční večerní laťku minulý týden docela vysoko (film Velká rána byl skvělý) klesla volným pádem do béčkových filmových vod, a já se při sledování tohoto filmu neubránil srovnání právě s filmem Velká rána, a v tomto porovnání je Pan chůva výrazně podprůměrným filmem. Tady však není mým úkolem porovnávat, ale ohodnotit film jaký je ve skutečnosti. A u mne tento film dopadl nad očekávání, ale stejně to nestačí na víc než dvě hvězdičky...(11.5.2007)

 • lardko
  **

  Hulka Hogana mám dost rád jako herce i wrestlera , ale v tomto filmu se mi vůbec nelíbil. Někdy to s ním bylo fakt vtipné , ale jinak dost nuda. I celý film se mi moc nelíbil, byl velmi nudný. Ale neříkám že to byla pořád nuda , několikrát jsem se dost zasmál , ale celý film měl atmosféru jako z roku 1950.(2.5.2014)

 • helrohir
  *

  Dnes som na toto náhodou narazil v TV a hneď sa mi vybavili detské časy, keď som mal tento film hrozne...nerád! Áno, ani v detstve ma táto prkotina nebavila a dnes som pri tom ani nevydržal do konca. Hulk Hogan je ako herec tragéd a väčšina scén s ním bola skôr trápna než smiešna. A hentí malí smradi ma tiež dosť iritovali, takže tento film fakt nikomu neodporúčam. Dám jednu hviezdu za záporáka s plechovým deklom na hlave.(22.8.2015)

 • veverysiak
  *

  Naivná somarinka pre deti, aj to len tie menšie, ktoré ešte neobjavili čaro tvrdších žánrov a majú benevolentných rodičov, ktorým nezáleží na ich duševnom roz voji, je ťažké sa zamýšľať nad myšlienkovými pochodmi tvorcov, tak to ani neskúšajme a aspoň našim deťom všemožne zabráňme vstrebávať takúto kultúru, takže 20%.(6.4.2010)

 • MickeyStuma
  **

  Komedie natočená začátkem devadesátých let, ale stále ještě ve stylu let osmdesátých. A asi to byla ta největší chyba. Film značně zestárnul, a tak některé humorné scény se dnes zdají být značně přemrštěné a trapné. Hulk Hogan sice nevypadá špatně a komediální role mu vcelku sedne, ale s takovým stylem mu to spíše škodí. Mnohé scény a situace již postrádají logiku, a tak při sledování je nejlepší u toho moc nepřemýšlet. A sledovat jak se ti frackové neustále přiblble pošklebují, zavání nutností nejdříve získat velké množství vytrvalosti, jinak hrozí rozbití televize. Sledování tohoto snímku je možné snad jen z nostalgie, anebo pro přemýšlení, co se nám ve své době na tom tak líbilo.(23.7.2014)

 • - Ve scéně, kdy pan chůva (Hulk Hogan) jede na motorce po pobřeží, haže v zábšru nějaký muž psa do vody. (Jardaboss)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace