Alex Mason je novodobý Einstein, ktorému zomrela žena a ostali dve nezvládnuteľné deti Kate a Alex. Bohatý vynálezca a majiteľ známej firmy je autorom čipu, ktorý je súčasťou projektu „Piecefinder“. O dôležitý čip má záujem banda kriminálnika Tanatosa, ktorá sa neštíti tých najväčších špinavostí. Keďže Mason nechce svoj vynález pustiť z rúk, hrozí jemu aj jeho dvom deťom veľké nebezpečenstvo. Mason sa preto rozhodol najať pre Kate a Alexa osobného strážcu, ktorým má byť bývalý zápasník Sean Armstrong. Ten však netuší, aký bič si na seba uplietol. Bláznivým deťom posledná pestúnka ušla už po týždni a jemu neostáva iné, ako ju zastúpiť. Lenže deti sú vo svojich šialených nápadoch, ako vyštvať z domu všetkých opatrovateľov, neúnavné ... (oficiální text distributora)

Trailer

horor2

TAK MĚ ŽALUJ! - KAKÁČI! Pro mě bombastická komedie s Hulkem Hoganem, který má jako strážce dávat pozor na dva malé zmetky, kteří mu neustále dělají ze života peklo v podobě nástrah, po kterých si buď natluče nebo do něj pustí proud apod. Doporučuji VHS dabing, který je boží :-) Filmu nechybí akce, hodný parťák a dobří záporáci, ať už svalnatí či hlavní s plechem v hlavě :-) Samozřejmě je to celé přehnané ale roztomilé jako třeba balet s čajíčkem :-) "TEĎ JÁ!" :-) Vyrůstal jsem na tom, takže to mám rád :-P ()

Jonatána

Předvídatelné od začátku, ale docela se na to dalo koukat. Občas jsem si četla, pak si šla udělat čaj, poslala pár sms a přiitom mi nic zásadního neuteklo. Když člověk v létě leží v posteli a cpe antibiotika, tak vezme zavděk i touhle kravinou. A Hulk Hogan v baletní sukýnce byl náhodou k sežrání :-). ()

Karlos80 odpad!

Pěkný páteční večer se bohužel nekonal: Tak tohle vážně ne, už po přečtení televizního programu jsem věděl že to bude opět jedna s těch nízkorozpočtových béčkových kravinek akorát tak s jedním velkým plešatým svalnatým chlapákem , který má svá nejlepší léta už dávno za sebou, a do takovýchto filmů se prostě nehodí. Bohužel nemýlil jsem se, po úvodních asi pěti minutách jsem musel okamžitě přepnout, protože to se vážně nedalo. Samí ksichty, blbý pád nasledoval ještě blbější pád, fňukající spratek za stolem a takto se to opakovalo stále dokola. Režie a herci strašní, rocková hudba-nehodící se, a monology jednotlivých postav neuvěřitelně trapné a přímo nezáživné. No nevím, myslím si že je to film téměř o ničem (ani jako dítě by mě nejspíš nezaujal), a koncesionáři platí a ve velké většině jsou nuceni koukat na takovouhle pokleslou televizní zábavu z let dávno už minulých, která dnes nemůže takřka nikoho zaujmout. To vážně ne, kde to zas Prima vyštrachala to nevím..ps: Co nutilo nebo kdo nutil Hulka Hogana, vzít a hrát v takovéhle sračce to fakt netuším...No nejspíš si chtěl podobně jako třeba Arnie jen zahrát s dětmi.. ()

oveckaoa

Pokud bych měl být spravedlivý tak jasný odpad nicméně ve světle zrůdností co vznikly později jako Ochránce s Vin Dieselem a Chůva V Akci s Jackiem Chanem si to jednu hvězdu zaslouží jelikož je to lepší než tyhle dva srance. Jinak není co pochválit záporák je trapák s železnou hlavou co většinou valí strašné hovna (něco jak zprávy na Čt) děcka jsou příšerné (vede ten kluk toho bych nechal unést islámským státem a mučit) humor není hlášky to taky nemá (památná scéna ty si my lhal tak mě žaluj) a scénář snad ani neexistoval. P.s Hulka Hogana v sukni jsem teda vidět nepotřeboval fuj ()

Korbitch

Uvědomil ste si někdo, že je to film pro děti??Tohle je namířeno max pro 12ti leté, tudíž je jasné, že to nebude oplývat nějakým extra scénářem. Když ten film takhle berete, naprosto splnil svůj účel. Jasně, že pro odrostlejší, natož pro dospělé bude kvalita značně klesat.Ale já na filmy koukám prostě jinak. ()

• Ve scéně, kdy pan chůva (Hulk Hogan) jede na motorce po pobřeží, haže v zábšru nějaký muž psa do vody. (Jardaboss)