Tone-Deaf

Komedie / Horor / Thriller

USA, 2019, 87 min

Robert Patrick ako starý killer, ktorý sa rozhodol pozabíjať par ludi, len škoda, že väčšinou sa to dôležite odohrávalo mimo zaber. Príbeh veľmi jednoduchý, facku, no hádam aj past dala filmu vtipnosť. Vysvetlím, film chcel byt strašne vtipný, niektoré tie dialógy sa o to veľmi snažili, ale okrem asi jedného, boli viac trápne ako vtipne.Amanda bola super, na ňu sa dobre pozeralo, to , ale vždy kde hrala. Priemerný slasher, ktorý i keby si na pomoc privolal motorovú pílu, stále by bol len priemerný a to kvôli tomu spracovaniu a jednoduchému príbehu. Slabé 3*.(30.9.2019)

• Cinematrix

Pokud se u tohohle hororu nechcete nudit, doporučuju si hned po jeho spuštění skočit do hospody na pivo. Budete tak ušetřeni sáhodlouhých monologů nesympatickýho dědka, kterýmu na starý kolena hráblo. Do toho sice sympatická, ale úplně blbá blondýna hraje furt na piáno a celý se to točí kolem toho, že se jí všichni bojej říct, že to vůbec neumí. Řekne jí to až ten hráblej dědek, což je jediná kloudná věta, kterou vypotí. Ta blondýna je nejenže blbá a hluchá, ale ještě k tomu i slepá jak patrona a hrozně se diví, když si dá do oka místo kontaktní čočky pavouka, protože očividně jí nefunguje ani hmat. Navíc podle mě neměla v pohodě ani čich, protože ten dědek vypadal, že smrdí na sto honů, furt se kolem ní promenádoval a ona nic. Jednu hvězdičku dávám za závěr, ale ten už to stejně nezachránil.(29.9.2019)

• M.i.k.e

na tohle jsem kouknul hlavně kvůli Amandě Crew,kterou sem už dlouho nikde neviděl,ale bohužel je Tone Deaf natolik nebetyčná kravina,že by to nezachránila jakákoliv herečka.Moc nechápu to zařazení mezi komedie,protože zábavné či snad úsměv budící to není ani trochu.Zařazení mezi horory kvituji,protože byl opravdu horor to celé dokoukat...0%(19.9.2019)

Jako kdyby se postupující demence hlavní záporné postavy dostávala i do filmu, který nemá tak akční průběh, je pomalý, ale přitom dovede zapůsobit. Tu demenci film nemyslím tedy v negativním, ale naopak v pozitivním smyslu. Film souzní se stavem psychiky záporné postavy. Díky tomu – a nejen tomu – si myslím, že americký snímek „Tone-Deaf“ stojí za pozornost.(30.10.2019)

• AmunRa

Jedna hvězda za Roberta Patricka a druhá za Amandu Crew. Na komedii málo vtipné, i když příležitostí k vtípkům se naskýtalo dost, na horor málo děsilé. V podstatě jen starý chlap po smrti ženy chce vyzkoušet, jaké je to někoho zabít. Neustálé generační promluvy o sporech mezi "mileniály" a "baby boomers" by mohly být vtipné, ale nejsou (možná to američani vidí jinak). Nebýt dobrých hereckých výkonů Roberta Patricka a Amandy Crew, ukousal bych si prsty nudou.(2.2.2020)