Almara (TV film)

Petr Prokop

Jiří Šust

Kostýmy:

Emilie Kutová

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

• 6thSun

Somrův somrák je perfektní a ve svým vlastním životě jsem se setkal s pár všivákama, který jako by mu z hlavy a jednání vypadli, takže to je velký plus, mínus je ale daleko větší, a to hlavně za bezpočet hluchých míst, kdy se Záhorskej prochází po Praze, šustí u toho Šustova hudba a diváky to má asi bavit. Nebaví no. 45%(20.10.2012)

Jedna hvězda za plejádu skvělých herců. Námět paráda, škoda jisté zdlouhavosti.(31.12.2013)

Ústřední hudební motiv (s mírně odlišným aranžmá) použil už dříve Jiří Šust v Menzelově Rozmarném létě.(19.7.2012)

Standardně zábavná TV komedie natočená FSB pro ČST Praha, se standardně slušnými výkony všech zúčastněných, hlavně Josefa Kemra a Josefa Somra.(28.12.2011)

• Pitryx

Mínus za kecání do děje. Mínus za hluchá místa. Mínus za „roztahanost“. Prostě mínusů nepočítaně, ani jednou jsem se nezasmál, nebylo čemu. Ani herecká elita nezachránila slaboduchý scénář.(29.12.2015)