Angel Heart

• USA Angel Heart (více)

haluza

Tento film ma vse dokonale. Atmosfera, hudba, strih, Mickey Rourke, Robert De Niro ti vsichni jsou skveli, mrazici... ()

Bloodoom

Hustodémonský film. Člověk si po celou dobu myslí, že ví o co jde, ale pan DeNiro mu to v tom nejposlednějším okamžiku vyvrátí a naprosto otočí. Pokud se rozhodnete koukat, tak slabším povahám doporučuji před jídlem a s pytlíkem :) Tato audiovizuální podívaná ve vás zanechá na dlouhou dobu opravdu hluboký otisk. Oba hlavní herci jsou naprosto úchvatní a přesvědčivý, hudba naprosto sedí k danému ději, kamera,střih a prostě všechno je tam kde má být. Po zhlédnutí a zralém uvážení mi nezbývá než hodnotit všemi 5ti hvězdami. ()

Eckhart

Bezútěšná atmosféra zatracení a zkázy čiší z každé scény tohoto vskutku mrazivého okultního thrilleru. Parkerova režijní virtuozita bere dech, ovšem snad ještě větší pochvalu si zaslouží Mickey Rourke, podávající patrně nejlepší výkon své kariéry. Jako by se pro roli šupáka, který doslova "našel sám sebe", narodil. A jako třešnička na dortu samozřejmě lahůdkový Robert De Niro a jeho nezapomenutelná "vaječná kreace". ()

vyzakloflu

Skoro celej film si řikám- no tak tři hvězdičky, jde to, ale nic extra. Pár nechutnejch scén, občas sem se bála, párkrát sem žasla, nic extra... Ale ten konec?! Takovýhle věci se mi většinou podaří odhalit už v půlce filmu, popřípadě mívám podezření jak to můžee dopadnout, představu, ale tohle mě prostě ani nenapadlo. Možná sem měla jen slabou chvilku, ale pochybuju. Už je to dlouho, co sem na konci nějakýho filmu musela pět minut zírat na prázdnou obrazovku a vstřebávat. ()

Calvus77

výborná záležitost. Podíval jsem se na to po letech a je to stejně napínavé a temné jako kdysi. "Roura" v nejlepší formě :-) ()

Trepak

Film z čias, keď Mickeyho ksicht ešte dobre vyzeral. Bohužiaľ, už príliš skoro mi cvaklo, aké bude rozuzlenie a teda záver nebol taký prekvapujúci ako mal byť. Škoda tiež tých očí, ktoré sa ušli Louis Cyphreovi a malému dieťaťu. Boli viac-menej na smiech. ()

Senátor

Tímto se omlouvám Mickey Rourkovi za své nízké hodnocení tohoto filmu, ale ač byl jeho herecký výkon vynikající, nedokázal jsem se přenést přes nesmyslnost scénáře, rádoby uměleckou formu podání a odpornost některých scén… ()

Laosa

celkom vtipné mystery s niekoľkými ozaj silnými scénami...ale k lepšiemu hodnoteniu ani De Nirove woodoo nepomôže) ()

baronGrga

Vizuálně takřka geniální. Dějově se ale na můj vkus Angel heart vleče jak táhlé jazzové tóny znějící louisianskou krajinou, kdy i vajíčko je charismatický De Niro schopen loupat tak dlouho, že za stejnou dobu by už Inna Churikova byla po kolena ve skořápkách. Dlouho dlouho nic a najednou virbl a všechno to zpomalené dění se smrští do jedné pointy a šmitec. 70%. ()

Lvísrdce

Temný, děsivý film s výraznou atmosférou. A ďábel, opravdový ďábel, zlý a vytrvalý. Žádný přihlouplý a ošiditelný čert z českých pohádek. ()

beaverkiller

Stará, mysteriózní detektivka s plastikama a drogama netknutym Mikem. Až moc natahovaná a celkem nudná. Nejzajímavější je asi De Nirova manikůra. ()

maestrum

Atmosférický thriller, ze kterého stříká napětí jako krev z podřízlého kuřete. Velice umně podchycená atmosféra 50.tých let. Rourkemu tato role sedí jak ušitá, Niro svou vizáží nemusí vypustit jediné slovo a Bonet by z fleku mohla hrát erotickou star. ()

phoenix9

Temná , desivá , a mrazivá atmosféra , ale mne tomu niečo predsa chýba, respektívne mi niečo uniklo . Niekedy dám repete a potom možno zmením názor. 65 % ()

kokoro

Perfektná detektívka, mrazivá zápletka prepletená voodoo, dokonalý záver a rozuzlenie. Film má pôsobivú, temnú atmosféru, ktorú buduje od prvej scény, a občas z tej temnoty na diváka vystrelí nejaké „Wau,“ nejaké „Aha!“. Je úžasný zážitok nechať sa do filmu zatiahnuť a rozmýšľať o tom, ako to je. Mne osobne táto temná detektívka sadla viac ako preslávený Sedem. „Neznášam kostoly. Mám z nich zimomriavky.“ ()

abanek

Mám rád filmy z amerického jihu a tenhle patří mezi nejlepší... Skvělá temná detektivka,kterou si užijete i když víte jak to dopadne. A Lisa Bonet jako třešnička na dortu..... ()

Kolja008

Nadherne divadlo,atmosfera,perfektne zvladnuta kamera a hudba.Este stale pocujem praskot skrupinky v usiach.DeNiro a Rourke a ich stupnovanie napetia v skvelej jazde do temna z kadial niet navratu. ()

quido.morava

Přiznávám, že tento druh / žánr filmů (ani knih atp.) není můj šálek čaje, ale současně přiznávám, že jsem se nenudil a byl zvědavý, co se z toho vyvrbí - trošku kýčovitý konec mne malinko zklamal, ale zase mne potěšily herecké výkony. Neumím zde být objektivní, a tak plný počet bodů z výše uvedených důvodů dát nemohu, ale musím uznat, že toto je po všech stránkách umělecké dílo. ()

Zemřel režisér Alan Parker

Zemřel režisér Alan Parker