Během předvolebního mítinku se neznámý útočník pokusí zastřelit kandidáta na starostu. Pátrání naznačuje, že k vraždě má motiv mnoho lidí. Chce se ho snad zbavit politický protivník? Je v ohrožení také někdo jiný? Pan Monk musí zjistit pravdu za každou cenu... (Universal)

kaze

Ja ten seriál milujem. Videla som zatiaľ všetky časti a hlavný hrdina je skvelý. Má stále skvelú detekívnu zápletku a stále je príbeh vtipný. ()

pravo

Tak keďže sa natočilo už sedem sezón seriálu Monk, tak ho možno označiť za vcelku úspešný. Prvým krokom však bol práve tento pilot, ktorý divákom predstavil nový druh detektíva a moje hodnotenie sa preto zameria iba na tento film. V tomto filme sa nám predstavia všetky dôležité postavy a zároveň sledujeme vyšetrovanie pokusu o atentát na kandidáta na starostu. Škoda, že práve v pilote bola použitá práve jedna z najmenej zaujímavých zápletok, ale asi išlo autorom filmu trafiť sa do vkusu čo najväčšieho okruhu divákov (teda docieliť minimálne riziko prepadu). Takže moje hodnotenie je o čosi nižšie ako hodnotenie seriálu, ktorý obsahuje omnoho viac lepších epizód ako tento pilot, ktorý aj napriek tomu tvorí pevnú súčasť vynikajúceho seriálu. ()

anitae

Geniální defektní detektiv Monk;) a jeho boj s obsedantně kompulzivní poruchou. Hodně jsem se nasmála u scény na pohřbu s klíčema - ta nemá chybu, pak třeba jeho strach z chchlajících lidí - zvláště pak dětí:)) ()

ab.dul

Působivý seriál, který se nese na myšlence detektiva Monka, puntičkáře s vynikajícími pozorovatelskými vlastnostmi. Tento seriál je také vtipný a ve svých koncích vždy překvapující. ()

endoskop

Úvod výborného seriálu zaujme a dôstojne predstavý samotného pána Monka a ostatné postavy. Prípad je pomerne zaujímavý a nechýba ani humor, ktorým je sprevádzaný celý seriál. Je síce pravda, že v priebehu seriálu sa nájdu aj lepšie časti, ale rozhodne navnadí na pozretie ďalších epizód. ()

caniferus odpad!

Melies, bez urazky, uz nepi!!! Snad tomu sam neveris, nemas sajn, co je to autizmus, a na toto tu uz kasl, je to megabekovina!!!! ()

Sa.sa

Super úvod do zatraceně dobrého seriálu...! Njn pan Monk je legenda 🥰🥰🥰 Nechápu jak může s tolika fobiema žít, i když je otázka jestli je to život🤔🤔🤔 ()

vecnaAmbra

Monk bol od začiatku taký akého ho máme radi a s fajn postrehmi, ale aj keď to bola určite skvelá epizóda mám určité výhrady, za prvé Sharona sa mi vlastne zdala občas dosť protivná a možno teda ani nevadí, že neskôr bola prestriedaná, ten záver sa mi zdal príliš preťahovaný a SPOILERY: Monk fakt nemohol s takou istotou tvrdiť, že tomu osobnému strážcovi bolo navrhnuté spáchať vraždu tej ženy, ale dajme tomu. Popravde aj mňa napadla možnosť, že cieľom bol v skutočnosti strážca, ale na začiatku to vyzerá, že miesto odkiaľ strieľal vrah bolo naozaj veľmi viditeľné a prášilo sa odtiaľ, aby sme sa napokon dozvedeli, že to vlastne vôbec nebolo možné rozoznať a sám objednávač vraždy by ukazoval rukou na miesto kde bol strelec? Veď by tým ohrozoval vlastný plán, jednak na seba upozorňuje a čo keby polícia najatého strelca vďaka tomu hneď chytila a ten by sa prezradil? ()