2001 (E02) (epizoda)

Alex Metcalf

Eigil Bryld

Kostýmy:

Catherine Riley

Začátek byl v plném rozjezdu. Děj začne vysíláním katastrofy o 11.září 2001. Pěkně nastínili drama o útoku. Běhal mi z toho mráz po zádech. Co už byl pro mě trochu problém bylo to, že jsem čekal, kdy dojde na to řešení toho rozporu, zda za tím stála americká vláda, nebo zda za tím stáli nepřátelé. To je věc, která mi hodně vadila. Bohužel tam ukázali pouze strannost Foxu k americké vládě a to je trochu problém. Nikdo z toho dne neví co se totiž doopravdy stalo a já trochu doufal, že se to v ději bude řešit trochu více (aspoň ten rozpor). Uvidíme co přinese další díl. Pokud se to bude řešit aspoň v dalších epizodách tak to bude super a tím pádem nechám to hodnocení takové jaké teď je.(8.7.2019)

Tady se ukázalo, jak je novinařina těžká, kór při takovéto mimořádné události. Prostě skvěle zahraný zákulisní pohled na 9/11. 93%(19.8.2019)

// 11. září, den, kdy se Amerika zastavila, tentokrát očima Fox News. Herecká krasojízda Russella Crowa každopádně pokračuje, a já fakt marně hledám důvody, proč vlastně nedat maximální hodnocení. Snad jen naděje, že to může ještě víc tlačit na plyn? Už teď je to ale rozhodně jedna z nejpřehlíženějších novinek roku, a to si Crowe, ani pozadí božské Annabelle Wallis zkrátka nezaslouží.(12.7.2019)

• MoiJe

Moju pozornost priebezne stracalo. Mala som chut z dlhej chvile cumiet na socialne siete a podobne. Jedina a nie-sympaticka postava proste nestaci, hoc Crowe maka.(13.7.2019)