Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jak už víme, Jack z roku 2009 poslal zprávu do minulosti, aby zabránil hrůzné budoucnosti. Teď v roce 2001 se SG-1 vrací z mise poté, co se seznámili s novou rasou Voliany. Voliané je seznámili s rasou, která nezná legraci. Jmenují se Aschenové. Mohli by mít technologii potřebnou k zasavení goa'uldů. SG-1 a velvyslanec Joseph Faxon se vrací za Ascheny, aby vyjednali podmínky výměnného obchodu. Jack, Sam a Faxon vyráží za Ascheny. Daniel s Teal'cem prohledávají Volianskou planetu a v podzemí najdou něco, co mělo být skryto. Generál Hammond se na SGC dozví, že Aschenská planeta by mohla být ta, o které varoval vzkaz Jacka z budoucna. (Varan)

(více)

Recenze (12)

majo25 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Trochu nepresvedčivá epizóda, v ktorej sa o slovo opäť prihlásili Ascheni. Na jednej strane ich opätovný príchod dával logiku, ale epizóda bola celkom predvídateľná. Ale fajn vidieť naštvaného známeho senátora (na meno si nespomeniem). ()

Grogan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Díl 2010 patří mezi mé nejoblíbenější a jeho pokračování kvalitou nijak nezaostává. I když nás setkání s Ascheny nakonec neminulo, tak jsme jim tentokrát na lep neskočili a zachránili se. Slyšel jsem, že příběh Aschenů měl být dokončen v pozdějších sériích, škoda že nakonec z tohoto plánu sešlo. Ascheni měl styl, narozdíl od Goa'uldů dokázali Zemi dobýt bez jediného výstřelu, dovedl bych si je představit i jako nové hlavní záporáky. Taky by mě zajímalo, co se vlastně stalo s Joem (ale asi nic hezkého). ()

Reklama

Xeelee 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

E09S04E16 ⤶ Po kolikáté už senátor Kinsley málem zničil Zemi? Neplodnost celé populace zní jako spiknutí Iluminátů a oni to jsou mimozemšťané, co vyhlazují populace a ze zbytku přeživších dělají rolníky na zeminou zasypaných civilizacích, kde jim pěstují jídlo. Jack jim nevěřil ani v alternativní časové linii ani tady. Ale tentokrát okolnosti hrály v náš prospěch. I když víceméně jen díky tomu, že farmář náhodou objevil pozůstatek města a šlo se do něj dostat, aby tam Daniel rozluštil co se jim stalo. ⤷ E11 ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama