Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Alec Colson je milionář a vlastník velké společnosti. Rozhodne se učinit velký objev pro lidstvo. Tvrdí, že má důkazy o mimozemšťanech. Pokud to vláda nepřizná, zveřejní důkazy do 24 hodin. Sam a Daniel jsou vysláni zjistit, co všechno Alec ví. Ukáže jim fotky. Chtějí ho umlčet, ale to se jim nepovede. Když uplyne lhůta, odhalí to, co mělo být skryto. (Varan)

(více)

Recenze (6)

majo25 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Epizóda okolo hrozby odtajnenia projektu SGC, de facto bezpečnostná hrozba, v ktorej sa deje mnoho vecí. Divím sa, že sa toho ujala sama SGC a nie NID alebo iné bezpečnostné útvary. Pravdupovediac, s oným technikom-miliardárom sa až príliš piplali a komunikovali s ním v rukavičkách. Trebalo ho spacifikovať a zavrieť ako bezpečnostnú hrozbu a bolo by po probléme. ()

Reklama

ben666 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zajímavý díl. Hrozí prozrazení projektu Hvězdné brány veřejnosti. Roli Aleca Colsona ztvárnil sympatický Charles Shaughnessy, českým divákům známý svou rolí Maxwella Sheffielda ve skvělém americkém komediálním seriálu Chůva k pohledání ()

Grogan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pan Sheffield se snaží odhalit světu existenci Hvězdné brány a je jasné, že to pro něj mělo fatální následky. Evidentně mu vymazali paměť, poslali ho v čase o 10 let zpět a udělali z něj neúspěšného producenta muzikálů z Brodwaye. Každopádně zajímavá epizodka, kde se musí ocenit užitá kontinuita i rozvíjení budoucích dějových linií (agenti Trustu). Mimochodem, pan Shaughnessy zde odvedl dobrý herecký výkon, jdou mu i vážné role. ()

Galerie (28)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama