Dokonalá bouře

Dobrodružný / Drama / Akční / Thriller

USA, 2000, 129 min

• woody

Dokonalá nuda.(18.5.2003)

Až na větší výskyt hluchých míst kvalitní dobrodružný film s několika sympatickými charaktery. Živel vody je zpracován a zachycen patřičně spektakulárně, a mohutné temné vlny braly dech nejen mě. Perfect ale rozhodně ne...(11.8.2008)

Je to triková podívaná jedna báseň, a kvůli hudbě bych si pořídil domácí kino, protože soundtrack James Hornera má stejnou monumentální a démonickou sílu jako Dokonalá Bouře, kolem které se točí celý film. A skvělé herecké výkony celkový dojem jen umocňují. Tahle Bouře je prostě Dokonalá a krásná...(19.4.2003)

Naprosto strhující film, na kterej sem původně chtěl koukat jen tak bokem, ale nakonec mě to dokonale vtáhlo a ta část s bouří byla fakt neskutečně napínavě udělaná, krom toho skvělá vizuální stránka a výborný herci v čele s famózním Georgem Clooneym a dokonce i Wahlberg, kterýho jinak moc nemusim je tady super.(2.2.2004)

V kině jsem z toho byla úplně vedle!(27.5.2008)

• - Film bol sparodovaný v Simpsonovcoch (od r. 1989), konkrétne v 10. diele 18. série s názvom "Aquamanželka". (Jello Biafra)

• - Pôvodne sa mal vo filme objaviť ako rybár Bobby Shatford namiesto Marka Wahlberga herec Nicolas Cage. (MikaelSVK)

• - Mark Wahlberg během natáčení přebýval nad hospodou Crow´s Nest, kde se natáčely interiéry. (HellFire)