Šílený Homer (S03E01) (epizoda)

Stark Raving Dad

Animovaný / Komedie

USA, 1991, 22 min

Rich Moore

Al Jean, Mike Reiss

Alf Clausen

• Hodnocení IMDB 8,6 • U Nás poprvé 24. prosince 1993. V USA 19. září 1991 • Skvělý úvod do třetí série. Homer se potká s Michaelem Jacksonem, no tedy vlastně Leonem Kompowskym. Jeden z nejkouzelnějších dílů vůbec. • 90/100(3.1.2017)

95%(22.4.2018)

Prvá, úvodná epizóda z tretej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "Stark Raving Dad" (Šialený Homer). Homer Simpson sa kvôli tomu, že si obliekol do práce ružovú košeľu ocitne hospitalizovaný v blázninci. Tam sa zoznámi s podivným týpkom, ktorý si o sebe myslí, že je Michael Jackson. Homer ho pozve ku nim domov do Springfieldu. Celé mesto sa teší, že ku nim príde veľká hviezda. Čaká ich trpké sklamanie. *****(25.12.2018)

Po tomhle díle jsem si už nikdy nevzal růžovou košili.(7.1.2017)

"Ježiš, tak se nediv, je mi teprv deset!" "To už jsem měl v tvém věku šest zlatejch desek." --- Micheal fucking Jackson! Ten mě dostal, nejvíc jsem nemohl z toho, jak vůbec Homer netušil kdo to je. xD I také skvělá parodie na psychologické filmy jako Formanův Přelet nad kukaččím hnízdem, ale ten Hannibal tam vzadu :D To je tak neskutečně absurdní.(6.9.2017)