Domove, sladký domove (S07E03) (epizoda)

Home Sweet Home-Dum-Diddly Doodily

Animovaný / Komedie

USA, 1995, 22 min

• Hodnocení IMDB 8,3 • U nás poprvé 9. prosince 1997. V USA 1. Října 1995 • Reverend Lovejoy: Bože, proč nenávidíš mé vláčky? • 85/100(5.2.2017)

,,Tak Maggie, už jsi zase Simpsonová." ,,KRRRRRRK!" • ,,Jediné, co se mi dá svěřit, je tahle kytka..ty hnusná zelenino, ty jeden trifide, já ti ukážu!"(31.8.2020)

Tretia epizóda zo siedmej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "Home Sweet Home-Dum-Diddly Doodily" (Domov, sladký domov). Homerovi a Marge sú vďaka nedorozumeniu odobraté deti sociálnou službou. Náhradnými rodičmi Barta, Lízy a Meggie sa stane ich sused Ned Fladers a jeho manželka Maude Flandersová. Ak chcú Simpsonovci získať svojich potomkov späť, musia absolvovať riodičovský kurz a dokázať, že sa budú vedieť o ne postarať. *****(12.10.2018)

Nedávno jsme tuhle epizodu viděli s přáteli, tak jsme řvali smíchy, že sousedi museli být pěkně naštvaní z toho, co vydáváme za kravál. Posledních pět minut epizody jsem se nemohl netlemit, hlavně poté co byl Homer pokřtěn... "Ty jo tati, tys ten křest převzal na sebe. Jak se cejtíš?" "Oh, děti moje, cítím se jako sv. Augustýn, když uvěřil." "Počkej Homere, co jsi to řekl?" "Řekl jsem sklapni Flandersi!"(3.10.2017)

100%(22.4.2018)

• - Když leží Bart a Líza v posteli, tak je hodinách sedm hodin. V dalším záběru ale budík u Lízi v pokoji ukazuje tři hodiny. (Duoscop)

• - Když nabídne Flanders dětem okurky s tvarůžkem, tak jich má plný tác. V dalším záběru už je ale prázdný. (Duoscop)

• - Když Flanders ukládá Barta a Lízu ke spánku, tak stáhne roletu v okně. V dalším záběru na okno je ale roleta vytáhlá. (Duoscop)