Domove, sladký domove (S07E03) (epizoda)

Home Sweet Home-Dum-Diddly Doodily

Animovaný / Komedie

USA, 1995, 22 min

Susie Dietter

Jon Vitti

Alf Clausen

Lee Harting

Nedávno jsme tuhle epizodu viděli s přáteli, tak jsme řvali smíchy, že sousedi museli být pěkně naštvaní z toho, co vydáváme za kravál. Posledních pět minut epizody jsem se nemohl netlemit, hlavně poté co byl Homer pokřtěn... "Ty jo tati, tys ten křest převzal na sebe. Jak se cejtíš?" "Oh, děti moje, cítím se jako sv. Augustýn, když uvěřil." "Počkej Homere, co jsi to řekl?" "Řekl jsem sklapni Flandersi!"(3.10.2017)

• Hodnocení IMDB 8,3 • U nás poprvé 9. prosince 1997. V USA 1. Října 1995 • Reverend Lovejoy: Bože, proč nenávidíš mé vláčky? • 85/100(5.2.2017)

Tretia epizóda zo siedmej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "Home Sweet Home-Dum-Diddly Doodily" (Domov, sladký domov). Homerovi a Marge sú vďaka nedorozumeniu odobraté deti sociálnou službou. Náhradnými rodičmi Barta, Lízy a Meggie sa stane ich sused Ned Fladers a jeho manželka Maude Flandersová. Ak chcú Simpsonovci získať svojich potomkov späť, musia absolvovať riodičovský kurz a dokázať, že sa budú vedieť o ne postarať. *****(12.10.2018)

100%(22.4.2018)