Kamarádka s výhodami (S27E06) (epizoda)

Friend with Benefit

Animovaný / Komedie

USA, 2015, 21 min

Alf Clausen

Výborné ako vždy...100%(29.1.2017)

ten začátek je jak od Pixaru. Ten twist ze starýho dílu o přidání k armádě potěšil. A fakt divnej konec jenom aby se epizodní postava už nemusela objevit, ale kdo by se tomu po 27. řadách divil, že? :D(28.3.2017)

Hlášky: "Jsem Harper, zrovna jsme se přistěhovali, snažím se najít kamarády." - "Líza, bydlím tu od nepaměti, snažím se najít kamarády." / Otec Harper: "A když jsem smutný, kupuju hokejový tým. Nestojí skoro nic a jen dneska jsem vydělal 80 milionů." (Homer tříská hlavou o zeď, než omdlí.) Homer: "Vydělal jsem 80 milionů?" (Homer se probouzí.) Otec Harper: "Ne, ale zesměšnil jsi doktora říkal, že zemřeš." Doktor: "Pořád by mohl." / Marge: "Páni, celý týden, škoda že děti mají školu." Homer: "Marge, prosím, Líza o nic nepřijde a Bart by stejně nic nedohnal." / Otec Harper: "Řekni tvé holce, ať nechá moji dělat věci po svém, protentokrát. A pokaždé jindy." Homer: "Harper, vím, že bych to neměl říkat na tvém ostrově, ale jsi docela rozmazlená. Lízu si nezasloužíš. Nic nemiluju víc, než ji. Je mým sluncem, měsícem a těmi dalšími věcmi." - 90%.(9.4.2017)