Chlap na střídačku

Již patnáct let št'astně vdaná Zuzana jednoho dne zjistí, že má její manžel Jiří delší dobu poměr s jinou ženou. Zuzana neváhá a rozhodne se svou sokyni Lenku navštívit a učinit jí tak trochu netradiční návrh. Její plán je přímo skandální. Navrhne jí totiž, že si rozdělí péči o Jirku a udělají z něj tak chlapa na střídačku. Lenka nakonec souhlasí a obě ženy představí tento nový způsob života Jirkovi. Tedy spíše ho postaví před hotovou věc. Co se všem zdá zpočátku jako perfektní plán, tedy jeden týden se svou ženou, ten druhý zase s milenkou, se nakonec může ukázat jako noční můra pro všechny. (Bohemia MP)

mia.com

Sice super herci, ale film je fakt kravina na entou. Nestacila jsem kazdou minutou vic a vic zirat, jaka blbost to je. ()

Hombre8

Jsem vůl! Proč jsem se jen nejdřív nepodíval, kdo to točil a jakou má (seriálovou) historii. Další markery: Česká komedie, rok výroby 2015 - včil, hraje tam Langmajer... Kupodivu se ale na první půlku dalo docela dívat. Kdyby to skončilo nějak kulantně zostuzením Lenky na pyžamové párty, možná by to ještě ušlo a dalo se uvažovat o 60%. Ale poté už to šlo dole vodou až do úplné trapnosti. Bylo vidět, že natahují čas úplným galymatyášem. Víceméně se ztotožňuji s komentářem od silentname. ()

Sa.sa

To je teda věc pořídit si manžela na střídavou péči... Alespoň, že si Langmajer užil pořádného sexu :)) Jinak to je teda super sranda koukat jak se to vše mění a vyvíjí :P Jak na sebe navzájem žárlí a dělají si naschvály... Ten konec stál za to... Na tom vozíku to nemělo chybu! ()

Martin.Proko

Čím starší publikum, tím to bude přístupnější.... ....Padesátiletá ženská dá pravděpodobně o hvězdičku víc... ...Není to něco pro vyložené boomery a mladší to naprosto míjí. Stejně jako romány Nesvadbové nejsou pro dvacetileté ani třicetileté publikum, tady to bude možná stejně... ...Ideálním divákem bude divačka a vrstevnice paní Chýlkové... ...Prvopočáteční moto pomsty se bohužel rozletí do crazy "komedie", kdy ztratí jednotnou linku, kam se ta pohroma žene... A člověk jen nevěřícně kouká co ještě za hloupost se tam semele... ...chápu, že ale mnoho žen se ztotožní s postavou, kterou hraje paní Chýlková. A mají dobrý pocit jak tomu "nandali". Pan Langmajer v počátku možná hraje záletníka, ale zároveň čím déle tak nevím jestli se nekoukáme na "Návrat idiota, Vesničkou, nebo nějakou troškárnu". Jenže i tam by měla víc celiství děj.... ....prostě naprosto zmatená nízkonákladová jednohubka , která naprosto v ničem nevybočuje... A ikdyž v počátku to je vtipné ke konci je to spíš kroucení hlavou... ...Teorie tygra je natočená mnohem mnohem inteligentněji. ()

Monellito odpad!

Silena chujovina, kterou vyplnovalo jen soft porno. Prestarla Chylkova, co se tvarila jak dvacitka. Dej o nicem, jak uz u ceskych filmu vetsinou byva. Odpad ()

alisek87

Langmajera mám ráda, ale tohle se fakt nepovedlo. Neviděla jsem francouzský originál, ale věřím, že byl asi podstatně lepší. ()

DK197

Nějak mě napadlo, že komedie tohoto typu se u českého diváka moc neproslaví, neboť nejsme moc pokrokový národ. A zatímco já říkám, že vztahové uspořádání může být jakékoli, co daným lidem vyhovuje, Čech má nejradši klasický pár... A tady se jede na střídačku. No proč ne. Občas pobaví, občas je to drama, občas to trochu drhne a konec je stejně boží, jako zbytečně extrémní... ale celkově slušnej průměr a neobvyklý námět. ()

pan_Bily

Trochu zklamání. Byl jsem na to zvědavý, i jsem se těšil z upoutávek, hodně dobré obsazení, ale čekal jsem víc. Jako daný nápad, námět na komedii dobrý, ale rozpracování pokulhává. Ze začátku dobrý, ale časem to ztrácí a upadá. Místy mi to přišlo, že to vykolejuje z nastavné dráhy komedie a sklouzává trochu, nechci říct úplně do vážna, ale někam mimo. A jako kdyby chvílemi nevěděli co s tím, kam dál. Ale skouknout se to jako dalo bez problémů. O něco méně povedená oddychovka. ()

vinducha

Podobný pocit jako u rok mladšího Zbožňovaného. Ten konec mi sice přišel trochu spíchlý narychlo , ale jinak jsem se bavil. Rád bych viděl originál s mým oblíbencem D.Bourdonem . Ale má francoužština zahrnuje cca 10 slovíček , takže bych si to náležitě nevychutnal . Každopádně zde to J .Langmajer docela dal a obě hlavní ženské role byly správně "nesympatické!. ()

lucij68ee14 odpad!

Hrozná blbost. Viděla jsem i větší šílenosti, ale toto k nim daleko nemělo. Něco mi na tomto filmu strašně vadilo, ale nějak nedokážu vlastně vysvětlit co. Ivanu Chýlkovou mám ráda, ale v této roli mi vůbec neseděla. Chyběla mi tam nějaká chemie mezi postavami. Bylo to takové…ble ()

Jackie_Hasic

Naprostá hrůza, jedna hvězda za herecký výkon Ivany Chýlkové. Jinak Langmajer v tomto filmu naprostá bída. Matty ve svém komentáři to naprosto přesně popsal (a) ()