Chlap na střídačku

Chlap na striedačku

Komedie

Česko, 2020, 109 min

Tohle , že je ten nejhorší film , který někteří tak hejtují tak to ani omylem jak takový Špindl, Kameňáky kterýkoliv (Vánoční jsem neviděl, ale tipuji, že to bude sračka taky) jsou daleko horší o takovém Čarovném Kamínku nemluvím radši . Nechápu co lidi od těch českých komedií jako čekají něco světoborného co by získalo 5 oskarů nebo fakt nevím. Totálně průměrný film na 3 hvězdy , ale čtvrtou přihodím jelikož filmové dno si představuji jinak navíc, když ten film dokáže pořád naplnit kina tak to asi zase taková sračka nebude.(22.2.2020)

• Streeper

Těšila jsem se na pohodovou veselou komedii ve stylu Ženy v běhu, ale tohle se tomu nemůže ani vyrovnat. Herecké výkony ok, Chýlková mi trochu lezla na nervy, jak byla snaživá a až moc hysterická. Naopak Žáčková mi přišla sympatická. A pak mezi nimi Jirka Langmajer, který to zahrál nejlépe ze všech. První polovina super, pak už se to až moc a zbytečně protahovalo. Opakovaný vtip není vtipem. A ten konec? Za to by se tvůrci měli raději stydět, to už na mě bylo trochu moc. Bylo by lepší, kdyby tu postavu nechali zemřít a ukázali jak spolu vycházejí ty dvě. Očekávala jsem něco lepšího.(14.2.2020)

• Mates Hradecky

Ivanka Chýlková je prostě kočka - neuvěřitelných 57 let !!! Od Dobrého světla se prakticky nezměnila a může i dnes fotit akty. Potkal jsem ji osobně na MFF Karlovy Vary a je to sympatická a vůbec nenafrněná dáma. Tak kvůli ní jsem se vůbec odhodlal toto shlédnout. Čekal jsem průser a byl to průser. Naštěstí jsem vydržel až do konce a tak se teď můžu ptát - Zahrádko, proč doprčic nemůže být celý film jako posledních 5 minut? Závěrečná píseň má potenciál velkého hitu. Není škoda použít ji pouze na závěrečné titulky?(1.10.2020)

I přes strašné recenze jsem to zkusila, pevně rozhodnuta vnímat to jako komedii. A začátek fakt vypadal slibně, ale bohužel to neudrželi - po dvacetí minutách jsem se místy rděla za herce (hlavně za Chýlkovou - že do takové role vůbec šla), zkrátka mohlo to být lepší, samotný nápad docela ftipný byl. Tři hvězdy jsou sice trochu nadsazené, ale ve srovnání s jinými současnými českými komediemi to bylo celkově o prsa lepší.(10.10.2020)

• M.i.k.e

zhruba do poloviny je to taková typická česká novodobá komedie.Dalo by se jí toho spoustu vytknout a o spoustě věcí pochybovat,ale v rámci toho všeho dokáže nabídnout i pár vtipných momentů.Pak ovšem přijde zlom a z občas vtipné skorokomedie se stane těžko definovatelné něco,kdy se hlavní postavy (primárně ty ženské) začnou chovat jako psychicky labilní svině (přičemž muž je zde zobrazen jako někdo kdo se nechá dobrovolně vláčet čímkoliv a není schopen nic udělat) a vše vyvrcholí tím - spoiler - že hlavní hrdina má infarkt/mrtvici a oběma hlavní hrdinkám to přijde k smíchu.Načež hlavní hrdina skončí jako zelenina a obě jeho "lásky" si ho pouští na rybníce na lehátku.Jenže aby toho v už tak dementním konci nebylo málo,ukáže se,že Langmajer to celé jen hrál,aby měl od obou žen pokoj,takže vlastně není o nic menší svině.Už sem si to říkal u mnoha českých filmů a ani tady to nebylo jinak - opravdu si tvůrci českých "komedií" myslí,že publikum (tady asi primárně ženské) chce od filmů tohle?Že je ok,předávat zprávy typu - chlapi jsou jen podvodnící a nesvéprávní idioti a ženy jsou naopak labilní megery? Evidentně ano,ale za mě je to úplně mimo a ty dvě hvězdy dávám vlastně ani nevím proč.Asi za tu první půlku,kdy sem se chvílemi i bavil...40%(5.9.2020)

• - Knihkupectví, kde pracuje Lenka (Lucie Žáčková), skutečně existuje. Nalezneme ho v Praze na rohu Ostrovní a Mikulandské ulice. (rakovnik)

• - Film byl natočen za 19 dní. (SONY_)

• - Film je remakem francouzské komedie Garde alternée (2017). Režisér Petr Zahrádka si původní scénář pouze poupravil. Oba filmy mají i podobné plakáty. (Bernyz)