VOD (1)

Slavná šéfkuchařka Sasha (Ali Wong) a hudebník Marcus (Randall Park) se setkávají po 15 letech a pořád to mezi nimi jiskří. Oba ale mají svůj svět a přizpůsobit se nebude lehké. (Netflix)

hansel97

OKAMŽITÁ KLASIKA? Netflix v romcom žánru fakt neskutečně válí a po Set It Up, To All The Boys I've Loved Before a Someone Great tu máme další povedenou! Výborně a realisticky napsané postavy, které se nestávají karikaturami. Přirozený a jakoby životem napsaný děj, který navrch doplňují úžasné výkony Ali Wong a Randalla Parka, jejichž friend-turned-lover chemie je opravdu nenahraditelná. Žánrově top. ()

topr harley

Moc se na komedie nedívám, takže nejsem v daném žánru žádný odborník, ale od té doby, co jsem si konečně předplatil netflix zkouším nové věci, a tohle byla jedna z nich. Musím říct že je to takový svěží vítr mezi komediemi. Milý a vážně vtipný humor, který nemá problém se stabilně udržet po celou dobu filmu. Jasný je, že se nějakému tomu klišé nevyhneme, ale tady mi to rozhodně nevadilo. A ta jednohubka v podání Keanu Reevese byla geniální! ()

Toren

5/10. No zcela bez obalu. Keanu Reeves to zachránil od podprůměru. Jeho persóna a scény jsou natolik osvěžující, že tomu odpustíte takřka cokoliv. Ústřední duo je krapet unylé - především díky Randallu Parkovi, který tady nedostal extra dobrý scénář do ruky a vlastně moc nerozumíte, proč je zrovna ON středem zájmu... ale dokupy zase nejde o nekoukatelnou katastrofu. ()

applause

Tak takhle jsem se dlouho u televize nepobavila. U filmu na netflixu to bylo možná poprvé. Hodně mě zaujala Ali Wong, které role padla jako ulitá a celý snímek podtrhovala svým hereckým umem. Doteď jsem ji neznala, ale určitě se na něco s ní podívám. Překvapil mě tu Keanu Reeves a scéna, jak přicházel, neměla chybu Jestli se chcete skvěle pobavit a odreagovat se, tak na to je tenhle film jako dělaný. ()

andalin

Koukala jsem na to z jednoho prostého důvodu - mojí momentální závislostí je písnička May I Have This Dance a ta měla ve filmu zaznít. Je to hodně povrchní důvod, ale spousta lidí v komentářích na yt o filmu psala, tak jsem si řekla, proč ne. Písnička v něm byla asi 5s a byla úplně nevyužitá - v tomhle směru jsem tedy dost zklamaná. Jediná dobrá věc zde byl Keanu Reeves. Třeba se někdy přinutím kouknout na Johna Wicka, přestože nemám ráda akční filmy. Ali Wong byla fajn, ale příběh byl dost nuda a deprese. Možná bych ve svém rozpoložení spíš měla koukat na horory, hmm. ()

• Ústřední herecká dvojice Ali Wong a Randall Park, kteří se zároveň podíleli na scénáři, přiznali, že Keanu Reeves byl pro ně první volbou, ale ani ve snu nedoufali, že by jejich nabídku mohl přijmout. Reeves si přečetl scénář a souhlasil s rolí poté, co zhlédl speciál stand-up show Ali Wong Baby Cobra (2016). (Huntelaar)
  • Keanu Reeves natočil všechny své scény během čtyřdenní pauzy v natáčení třetího dílu série John Wick (2019). Z časových důvodů to zapadlo do natáčení právě v San Franciscu. (Huntelaar)