poster

S tebou mě baví svět

 • slovenský

  S tebou ma baví svet

Komedie / Rodinný

Československo, 1982, 82 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Eddard
  ***

  Je to neskutečně provařené (což ovšem není chyba snímku samotného), z některých scén mi jde docela mráz po zádech (Sladké mámení apod.), no a hmmm... nejlepší česká komedie století? To snad oprvadu ne. Na druhou stranu je to nenáročná, oddechová záležitost s několika slušně vypointovanými gagy a mužské herecké výkony jsou hodně slušné (Postránecký zvlášť). 60%(5.7.2006)

 • Sarkastic
  *****

  Ne, komedie století to rozhodně není (skoro mi připadá, že někteří uživatelé dali menší hodnocení jen kvůli tomuto titulu). Ale velmi pohodový, úsměvný, rodinný film určitě. Hezky zpracované téma o 3 mužích, kteří se rozhodnou ukázat svým manželkám, že starání o děti přece není takový problém, a že to zvládnou bez nich (brzy se přesvědčí o opaku, ale ty jejich snahy jsou opravdu humorné). Plný počet dávám kvůli těm kouzelným dětem.(16.12.2007)

 • Djoker
  ***

  Komedie plná zlidovělých hlášek, zábavných scének a herci, kteří prostě umí, ale česká komedie století? Ani náhodou. Plné hodnocení bych nedal ani tak, ale tohle mě opravdu naštvalo. Geniální Vrchní, prchni! nebo Vesničko má, středisková jsou jako kde?(19.12.2009)

 • Shit
  *****

  Výborná česká komedie, ale stejně mi nepřipadá že by to byla nejlepší čeká komedie a označení komedie století si to nezaslouží už vůbec. Samozřejmě ten rodinnej námět si asi oblíbilo hodně lidí a i proto je to tak oblíbený, jenže když už to vidim potolikátý, tak se už ani nesměju. Ale zase na druhou stranu Július Satinský, Václav Postránecký a Pavel Nový jsou prostě skvělý a i ty děti hrajou přirozeně a všechno je to takový pěkně rodinný, že se to opravdu musí zalíbit skoro každýmu, jenže to podle mě nestačí na komedii století(30.12.2005)

 • Phobia
  ****

  Znáte "S tebou mě baví svět"? Ne?!? Tak to asi nemáte televizi. No televizi přece - hranatá věc, hýbou se v ní obrázky... A v kratší či delší periodě zjistíte, že se tam hýbou vlastně stále ty samé obrázky. Už dávno není nejreprízovanějším pořadem "Mrazík", kdepak, "S tebou mě baví svět" je jeden z aspirantů na tento vrchol a existují lidé, kteří si film nenechají ujít na ČT, TV NOVA, PRIMA, COOL, Barrandov... 5x do roka je jim málo, jakkoliv znají každou větu nazpaměť i pozpátku. A stále se tomu smějí, jako by to viděli poprvé. Nepatřím do podobně postižené populace, vidět tuto povedenou komedii 5x za život (v dlouhý život doufám:-)) by mi docela stačilo. O páté hvězdičce sice uvažuji, ale nedám, přece jen mi tam něco k naprosté oblibě chybí. 85%(6.5.2010)

 • - Manžel Elišky Balzerové (která ve filmu hrála manželku Václavu Postráneckému) Jan Balzer byl nejen produkčním tohoto filmu, ale také si v něm zahrál. Poprvé hrál trpícího pacienta, kterého masíruje právě Eliška Balzerová, podruhé dubloval J. Satinského v těch scénách, kde se lyžovalo (museli ho kvůli autentičnosti vycpávat), protože pan Satinský neuměl vůbec lyžovat. (elisheva)

 • - Hudebníci doprovázející Gábinu Bednářovou (Zdena Studénková) ve studiu a na koncertě byli členové skupiny Index Y. (Robbi)

 • - Když jsou v koupací scéně děti polévány z konve studenou vodou, tak v konvi není studená voda, ale jenom nepatrně ohřátá. Ale i tak byla dost studená, aby byla reakce na teplotu vody co nereálnější. Takže i v této scéně byyly reakce dětí opravdové. (San Miguel)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace