O život

• USA Point Blank

Když je Paulova těhotná žena unesena, Paul (Anthony Mackie) musí z nemocnice zachránit nájemného zabijáka Abea (Frank Grillo). Abe má u sebe důkaz proti zkorumpovaným policistům, kteří na něj chtěli hodit vraždu. Oba muži spolu začnou nedobrovolně spolupracovat, aby odhalili skutečného vraha a zachránili Paulovu ženu. (mokki5)

DAPDO

Hrozně jednoduchej příběh a zápletka, až jsem měl chvilkama pocit, že koukám na český Specialisty. Předvídatelný prakticky od začátku, těch pár přestřelek to nezachránilo. Vadily mi i jakýsi pokusy o vtipný prvky, k smíchu nebyly ani trochu. Kdo se na tohle chce podívat, doporučuju stáhnout si originální verzi s nějákýma normálníma titulkama, protože český dabing v tomhle případě ztratil koule a šedesátkrát přeložil fuck jako sakra, chvílema to vypadalo, jako když se děcko učí mluvit a opakuje jedno slovo - sakra, sakra, sakra...Do toho v pár okamžicích hlasitá hudba v ten nejblbější okamžik - tady neni o čem přemýšlet, 35%. ()

PlutisMovie

Z původně plánovaného Akčního thrilleru se vyklubala místy zábavná, ale poněkud drsná akční komedie, co rozhodně nenadchne, ale ani neurazí. - 50% ()

Likan7

Solidní Mackie, solidní Grillo, solidní hodina a půl. Pokud se dá nějaký film počastovat slovem "průměrný", je Point Blank přesně takový. Béčkovci od Marvelu si odskočili a natočili si s Netflixem variaci na tisíckrát omílaný scénář. Oba jsou naštěstí ve svých rolích ok, takže Vám těch 90 minut celkem uteče. Na odpočinek fajn, ale už se k tomu nikdy nevrátíte, dokonce nebudete za rok vědět, že jste to viděli. ()

bearmeedek

Hodně slabé zpracování. A nešlo mi do hlavy, co všechno dokázal chlap s prostřeleným břichem a ženská pár hodin před porodem. ()

Clark_Kent

Tahle akce pendluje mezi vážností a humor. Střídá se to jako ponožky a to celkový obsazení nijak výrazný. Celkem rychle to vyšumělo, to je celý. ()

Shitonit

Vlít jsem na to v domění, že to bude fajn a zabije to nedělní odpoledne. Jenže podle mě, se z toho vyklubala parádní krimi, dráma, alá hop osumdesátky a Axel F. Jakože fakt. Navíc je v tom asi nejbáječnější umírací scéna, to když Mateo vypouští duši a Abe mu slibuje věčnost, no to mě oko orosilo. Jinak honičky, honičky, levý fízlové, střílečky, přefouklý drsňáci, sem tam někdo dostane do huby, sem tam bouračka, výbornej Big D, ten mě taky pobavil, typickej představitel negerskýho šéfa gangu, takže jako celek to je super, konec je jak vystřiženej z výborný roudmuvý, takže...... Paráda. No a komu se to nelíbí, tak ať mi cinkne a já mu klíďo natrhnu prdel. ()

johnsnow

Francúzsky origin bol super. Ale toto nič extra. dupľom sklame to ako obsadené to bolo a tiež slabá akcia a aj záporák o ničom. k úcty k chlapcom 3*. ()

george82

Tak nějak nevím...o čem to bylo, proč to vůbec vzniklo. Dokoukal jsem to na dvakrát. V kuse se to nedá. A to s 89 minutovou stopáží je co říct. Ani herci to nezachraňují. ()

Blazis34

Průměrný akční thriller, který je chvilku drsně vážný, chvilku se snaží být vtipný. Nic moc mě nezaujalo. Dávám tři hvězdy - 50%. ()

DonBraso

Jaká to náhoda,že už jsem viděl třetí film od Joe Lynche.Bohužel opět je to další tuctovka,která je možná zatím nejlepší z jeho posledních dvou filmů(Everly,Mayhem).Rukopis naprosto pořád stejný a opět si po skončení filmu budete matně pamatovat aspoň jednu scénu.Jediná je v automyčce,jen by tam zas nesměla být kravská hudba a zběsilé střihy.Je to klasický výstřel do prázdna,kdy příběh je o dvou chlapíkách,který jeden musí díky tomu,že jeho manželka je unesená a rodí a druhý má u sebe nahrávku.Jejich cesty se dají dohromady a na druhý straně je zkorumpovaná policajtka a das ist alles.Další film z Netflixu,který doopravdy divákům nenabídne vůbec nic,přesto se díky tomu málu dá vcelku snést,protože za hodinu dvacet můžete jít třeba do ledničky a vytáhnout si Franka Grilla,který v tomhle hrál :)41% ()

cobislav

Překvapivě to nebylo vůbec hloupé ale bohužel tak moc nezajímavé, že si opravdu nevybavuji film, který byl takhle nijaký. ()

Mukade

pllllno idiotských "odpadových" scenáristických a režisérskych chýb. Na 3** je to asi vďaka tomu že hlavnú scenáristickú kostru, príbeh odkopírovali z iného filmu, plus Mackie a Grillo, plus mimo tých chýb to ako-tak fungovalo. ........... Ale nie, musím znížiť na 2. ()

smartynaf

Ono se to většinu stopáže dalo, ale závěrečných 10 funky minut vypadalo , jako by to štáb zapomněl dotočit a dodělával to někdo třeba z caterigu. Škoda ()