Epizody(8)

Čtyři generace pod jednou střechou, to nevěstí nic dobrého. Obzvlášť když Hanákovi nejsou tak docela normální. Babička píše detektivky, které nikdy nikdo nevydá, maminka Cilka miluje operní árie a tatínka Oldřicha zajímají jen želvy Poldinky. Jejich dcera Pavla vášnivě cvičí jógu, její manžel Petr nejraději čte noviny, jí nebo spí. Nejmladší členové rodiny, kterým nikdo neřekne jinak než raubíři, s rozkoší vymýšlejí lumpárny. A Káča, mladší dcera Cilky a Oldřicha, se chystá jim představit svého nastávajícího Zdeňka… V téhle rodině není nouze o překvapení. Jak to dopadne, když se konečně dostaví toužebně očekávaný malíř? Co způsobí větší rozruch – nečekaná návštěva tetičky, nebo zpráva o miminku? (Česká televize)

DeadRover

Když je v televizi a já u televize, nenechám si ho ujít .... Uhád, parádní, československý seriál, sitkom, který vždy příjemně pobaví ... Upoutávka: Hamouzku ty vrahuuuuuu ......... Zdeňku, udeřte! ..... Kde sou nahý ženský??!! .. Tak si dáme rajskou ... Hudbu ... Arzéénnnn ()

Nikiko

Pro mě je to nekonečný seriál, protože jsem schopná sledovat ho stále dokola a stále se skvěle bavím. Jediný český seriál, který neomrzí a který znám snad celý zpaměti. ()

VLADEK

Tak tohle si dám s chutí jednou za rok už nějakých 20 let. O žádném jiném českém seriálu to nemohu říct. ()

Tris

Pro mě absolutně nejlepší seriál. Viděla jsem ho snad stokrát a minimálně stokrát ještě uvidím, nikdy neomrzí. ()

Kontryhelka

Zbožňovaný seriál mého dětství. Naprostá černobílá klasika, vynikající, vtipná a hláškující bába Rosůlková, nedoceněná operní zpěvačka Medřická, ťunťa Cupák co pořád by žral a neustále přejíždí tramvají na konečnou, mírumilovný děda s Poldinkama Řehoř, jogínka Štěpánková a rozmazlený fracek Kolářová. Korunu tomu v dobrém nasadil pan Nový v roli noblesního postaršího účetního Koníčka a vdavekchtivá bába Šejbalová s hubou jako břitva. Sympatičtí raubíři a ženich Hanzlík. ()

meda2016

Založeno na kontrastech a velmi dobře složeno. Jak byste rádi propustili uzdu svázanosti a zároveň to nechtěli zažívat. Oldřich Nový krásně využitý a hrající. ()

Teachman

Námět a zápletka: 8/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 7/10 ... Celkový dojem: 9/10. Velice pěkný seriál. Doporučuji. ()

Igy007

Ono je to vlastně úplně debilní. V reálu by takovou rodinu vyhnali za město, banda nesnesitelných pacientů. V sitkomu už to ale tolik nevadí, nakonec oni ani ti sousedi nejsou nic extra, co taková Zdeborová, žeo. Nejvíc se mi líbí prababička; Rosůlková byla prostě super komička, strašně vtipná ženská ("Pánové, nesmíte se tolik mýt" ve čtyřech vraždách). Na druhém místě je asi Oldřík, ten despota, před kterým se jeho žena musí hodně moc přetvařovat, aby nevybuchl (mimochodem, teď, pohledem staré ženy, mi právě tohle přijde nejvtipnější. Jak se Medřická "bojí" říkat svému muži pravdu a taktizuje, přesto že on je tak ryzí měkota. Třeba to s tou želví ohrádkou, jak dělá, že o to zakopla). Na třetím místě je teta Otylka, která objíždí příbuzné a mužskej jí nesmí do domu, na zloděje má dokonce nastražené pasti. Moc mi tam nesedí Štěpánková, ale holt to zase manža režíroval, tak jako většinu věcí, kde ona hrála ... ()

jiziczek

Sitcomová dokonalost. Herecké výkony vesměs dokonalé - především kouzelná Marie Rosůlková a Dana Medřická... ach, mohl bych na to koukat pořád! ()

Formanka

Zvlášť díl o tom, jak muži a ženy v rodině proti sobě kujou pikle, protože manželství, kde by ty dva byli rovnocenný partneři, prostě neexistuje:)) A pak tetička v podání paní Šejbalový, to je dokonalost. Legendární scénky, geniální herecký výkony. "Holky, povedla se mi srnka." ()

gizi

Kdysi jsem sledoval a dobře se bavil, nejsem si ale jistý, jak bych to strávil nyní. V takovém případě už raději nebudu ani sledovat. ()

Zemřela herečka Jana Štěpánková

Zemřela herečka Jana Štěpánková

21.12.2018

Česká herečka Jana Štěpánková zemřela. 84letá dáma nakonec nezvládla boj s těžkou nemocí, podle všeho zemřela již v úterý, dnes se s ní pak měli rozloučit její blízcí. Mezi její nejznámější role… (více)

Taková normální rodinka je zpět!

Taková normální rodinka je zpět!

20.04.2007

Je už takovým nepsaným zvykem, že se úspěšné filmové tendence ze zahraničí časem dostanou i k nám. V zámoří trend nekonečných remaků a pokračování snad už dosáhl svého vrcholu, zatímco u nás se tato… (více)