Režie:
Gus MeinsScénář:
Frank ButlerHudba:
Victor HerbertHrají:
Stan Laurel, Oliver Hardy, Charlotte Henry, Florence Roberts, Henry Brandon, Zebedy Colt, Richard Alexander, Scotty Beckett, Marie Wilson, Ellen Corby (více)Obsahy(2)
Ollie Dee a Stanley Dum si chtějí půjčit peníze od svého zaměstnavatele – výrobce hraček – a splatit hypotéku matky Peepové, aby ji a malou Bo zachránili před spáry zloducha Barnabyho. Když se jim to nepovede, nalákají Barnabyho, aby se oženil se Stanleym namísto Bo. Barnaby se rozčílí a vypustí strašidla z jejich úkrytů, aby zničila továrnu na hračky. (oficiální text distributora)
(více)Hrají
William Burress
USA
Nejlepší filmy:
After the Thin Man (1936)
Zjizvená tvář (1932)
Smím prosit? (1937)
Tommy Bupp
USA
Nejlepší filmy:
The Adventures of Tom Sawyer (1938)
Pan Smith přichází (1939)
Stateční kapitáni (1937)
Charles Dorety
USA
Nejlepší filmy:
Pack Up Your Troubles (1932)
When the Daltons Rode (1940)
Děti v zemi hraček (1934)
Gus Leonard
Francie
Nejlepší filmy:
O patro výš (1923)
On, hrdina dne (1927)
Země věčného cyklónu (1928)
Bobbie Hale
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Byl jsem lynčován (1936)
Plynové lampy (1944)
Valčík na rozloučenou (1940)
Jerry Tucker
USA
Nejlepší filmy:
San Francisco (1936)
Plavovlasá Venuše (1932)
Děti v zemi hraček (1934)
Billy Bletcher
USA
Nejlepší filmy:
Edison (1940)
Double Wedding (1937)
Hello, Dolly! (1969)
Ernie Alexander
USA
Nejlepší filmy:
Edison (1940)
Byl jsem lynčován (1936)
Bouřlivá dvacátá léta (1939)
Tiny Sandford
USA
Nejlepší filmy:
Diktátor (1940)
Moderní doba (1936)
Cirkus (1928)
Sam Lufkin
USA
Nejlepší filmy:
O patro výš (1923)
Our Relations (1936)
Laurel a Hardy v cizinecké legii (1939)
Jack 'Tiny' Lipson
USA
Nejlepší filmy:
Noc v opeře (1935)
Hellzapoppin' (1941)
Drama z Manhattanu (1934)
Baldwin Cooke
USA
Nejlepší filmy:
O myších a lidech (1939)
After the Thin Man (1936)
Our Relations (1936)
Joy Lane
USA
Nejlepší filmy:
Děti v zemi hraček (1934)
Ham Kinsey
USA
Nejlepší filmy:
Pack Up Your Troubles (1932)
Děti v zemi hraček (1934)
Swiss Miss (1938)
May Wallace
USA
Nejlepší filmy:
On zázračným studentem (1925)
Na divokém západě (1937)
Děti v zemi hraček (1934)
Eddie Baker
USA
Nejlepší filmy:
Svědek obžaloby (1957)
Světla velkoměsta (1931)
Kdo seje vítr (1960)
Margaret Seddon
USA
Nejlepší filmy:
Úžasná událost (1936)
Strike Up the Band (1940)
Zvoník od Matky Boží (1939)
Scotty Mattraw
USA
Nejlepší filmy:
Sněhurka a sedm trpaslíků (1937) - vypravěč
Zloděj z Bagdádu (1924)
Hrozny hněvu (1940)
Frank Austin
USA
Nejlepší filmy:
Pan Smith přichází (1939)
Úžasná událost (1936)
Hellzapoppin' (1941)
Kewpie Morgan
USA
Nejlepší filmy:
After the Thin Man (1936)
Žebráci života (1928)
Láska kvete v každém věku (1923)