Hned jak Clint a Kate uniknou před novou hrozbou, spojí se proti sílícímu zločineckému spiknutí. (Disney+)

tomik99

Echo mi zatím tedy moc nepřijde sympatická. Ale začátek byl fajn a honička taky. Jen mi to přišlo malinko kratší a trochu mě děsí, že to teprve začalo, ale už jsme za půlkou. Je to fakt hrozně rychlé, ale i tak dávám plný počet. ()

Dolby.130

Konečne parádny akčný aj trochu napínavý diel. Akcia na moste s lukmi proste top a do toho vianočná atmosféra v New Yorku je proste skvelá. Keď to pôjde už len týmto smerom bude to opäť skvelý seriál od MCU. ()

Hellierer

Tak tenhle díl mě konečně zaháčkoval. Několik fajn nápadů, zajímavý záporák, Steinfeld k zulíbání, super akce, odkazy na komiksy a stále více sympatičtější Renner a jeho civilní problémy. ()

MERKATtv

Ako sorry ale Echo sa do tohto nijako nehodí. Prečo je proste šéfkou nejakého ruského gangu nedáva to žiadny zmysel. Iba dávajú priestor postave aby pomaly odhaľovali Kingpina. Zase z nejakej postavy spravili "Terminátora" a ešte k tomu je to postihnutá Indiánka aby to bolo poriadne diverzné. Neviem no uvidím či sa ešte predvedie ale v tomto dieli má vôbec neoslovila a prišla mi brutálne navyše. Celkovo celý diel sa nič nedeje iba tam bola akčná naháňačka ktorú ľudia veľmi vychvaľujú. To že sa tam dlho naháňajú a strieľajú šípy po sebe neznamená že to je dobrá epizóda. Napr. Konečne sa začne dačo zaujímavé diať a oni vtedy ukončia epizódu. Ako fakt ten koniec bol fakt celkom trápny ani poriadny cliffhanger to nebol :D Akcia dobrá ale príbehovo nič moc táto epizóda. ()

Dejvecd

Nečakane temný štart nasleduje asi jedna z najlepších a najzábavnejších akcií čo sme u Marvelu mali. Chýbalo tomu už len... nič, vlastne tomu nič nechýbalo, pretože ja som sa skutočne mega bavil a už sa neviem dočkať na nový diel. 10/10 ()

hrumsrt

Režisérské duo Bertie a Bert (nevím jestli jde o párek komiků, ale jako seriózní top režiséři, teda podle jména neznějí) se zhostilo již v pořadí třetího dílu Hawkeyova vlastního seriálu. Celé je to ve znamení hluchoty, což je zcela neprobádané téma ve velkofilmech obecně a v MCU experimentální pokrok, jako málo co... Díky tomu, že se naši dva hlavní hrdinové neslyší, tak chemie mezi nimi může pracovat na plné obrátky. Navíc je nám představena tajemná žena z předchozí epizody - Maya, která je taktéž hluchá (nevím jak zrovna tohle brát vážně, ale opravdu jsme měli v jednom filmu více hluchých, než jsem vůbec viděl v čemkoli jiném dohromady). Maya dostala parádní origin a dopsala netradiční skladbu téhle epizody. Co určitě stojí za zmínku, tak je konečně akce, která hravě vynahrazuje spíše více povídací předešlé epizody! Ačkoli bych zase ubral na již Marvelovsky typickém infantilním humoru, tak už jsem výrazně spokojenější až nevěřím, že se dívám na seriál s Hawkeyem! ()

darthvader77

Sympatické pozadí pro záporáka a vynikající akce. Tohle je jediná věc, kterou Hawkeye má lepší než Loki, kterého byť zbožňuji tak akce tam byla příšerná. Honička nemá chybu. Za mně osobně velice solidní epizoda, které nemám problém přes kostrbatější příběh dát plný počet. ()

johnsnow

Najlepší diel. Už minulosť Echo kde vidíme slušne krvavú jazdu Ronina, potom super auto naháňačka kde okrem občas slabšieho CGI nemám čo vytknúť a dojemný telefonát Hawkeya so synátorom. Paráda. ()

jirikzaboj

O dost lepší epizoda, než předchozí dvě. Akční sekvence dávají smysl a ta honička v autě byla krásným experimentem. To je ale tak vše. Příběh nadále suchý. Menší náznak Clintových emocí zde byl, ale koncert se nekoná. Zápletka opravdu podprůměrná.  Možná by za to stála, ale muselo by se s ní opravdu lépe pracovat. V polovině seriálu si nejsem jistý, jestli se dočkám alespoň jedné opravdu kvalitní epizody. Hawkeye mohl být spíše film a třeba by to dopadlo podstatně lépe. ()

Tom10000

3.díl. Clint s Kate se snaží co nejdříve vyvléknout z nepříjemné situace, v níž se nachází, přičemž jim v cestě stojí Hawkeyeova úhlavní nepřítelkyně. Respektive, Róninova, ale jelikož svoji identitu Clint stále přede všemi tají, a oblek si na sebe vzala i Kate, je jejich role v případu o mnoho horší. Při útěku z hračkárny, odkud se vysvobodili, čelí všichni Teplákovci množstvím vylepšených šípů. Jejich znovunavrácení se ale zdá býti v nedohlednu. Clint při všemožném utíkání přijde o naslouchátko, díky čemuž mu musí při telefonním hovoru s jeho nejmladším synem pomoci sama Kate. Tento okamžik jim dost možná pomůže prohloubit jejich stále napjatý vztah. Oba dva hrdinové, aby se jim podařilo zjistit více informací o samotné organizaci, se vkradou do domu Bishopových. Zde narazí Clint na snoubence její matky (...). 55 procent, další slabý díl, o němž vypovídá i krátkost tohoto komentáře. ()