Jennifer (Brenda Song) mala v jednu daždivú noc nehodu. Keď sa prebudí, nič si nepamätá a pri jej lôžku stojí neznámy muž, ktorý sa predstaví ako jej manžel. Jennifer sa dostáva do nebezpečenstva, pretože sa vracia do života, na ktorý si nepamätá. (Emanuela)

stitch7

/// Zbytečný film, který nepřekvapí, nenapne a nebaví. A zhruba u třetího momentu, kdy se někdo zezadu přiřítí k nic netušící obět odkudsi z prdele, začne dost otravovat. Nelogické a s úplně zbytečnou odbočkou o detektivovo minulosti. Brenda Song hraje a vypadá pěkně, to je tak vše. ()

MatejNosal

Predvídateľné od prvej minúty a dosť nereálne. Ten scenár snáď písalo dieťa. Herecké výkony boli našťastie priemerné. (39%) ()

ti88na

Úplne zbytočný film, ktorý by som zaradil do žánru tzv. kanadský thriller :). Keďže už na samom začiatku je divákovi viac-menej jasné, čo je vo veci, tak sa už len znudene pozeráte, ako sa hlavná hrdinka snaží dostať s pazúrov zamilovaného psychopata. V kútiku duše dúfate, že dôjde možno k nejakému zvratu, prekvapeniu, alebo čomukoľvek zaujímavému, takže aspoň to dopozeráte do konca. ()

Prochy38

Ne ne ne, vůbec ne. Film milionkrát viděný, bez nápadu + nesympatické postavy + od začátku jasný, jak kdo co bude. Ano, B. Song je pěkná ženská, ale na tom nebudu stavět film, který se bere takto vážně. ()

mira007

Netflix krimi thriller o Jennifer, která se po autonehodě probudí se ztrátou paměti v nemocnici, odkud si ji odvede manžel, kterého si nepamatuje. Začátek solidní, ale po patnácti minutách je jasné, která bije a karty jsou vyložené a divák ví, jak to skončí. Je to sice takové nažehlené, předvídatelné barevné jako Tv film od Danieli Steelové, ale jako neškodná oddechovka na odpoledne pobaví takže za Brendu Wong a ten parádní barák tři slabší hvězdy. Thriller, který je spíš pro holky. ()

petikacka

Od začátku víte kdo je padouch a jak to dopadne. Ještě natočeno tak, aby to bylo jasné i slepému. No prostě strašná kravina a ta pajda pajdavá ta mi tam ještě navíc lezla pěkně na nervy. O Netflixu jsem měla vyšší mínění, ale co jsem si ho pořídila, tak pouze zjišťuju, že narazit na opravdový skvost musí se jeden prohrabat haldou sraček. Za mě 20% ()

BOURQUE

Predvídateľná vec od samého začiatku. Thriller na TV úrovni, pardon na úrovni Netflix. Film, ktorý keď nepozriete, nič nestratíte (maximálne čas). P.S.: Teraz som už k tomu dospel – keď na začiatku filmu budem vidieť logo Netflix, tak to bude pre mňa „prvé varovanie“. Osobné hodnotenie: 57% (*) ()

John80

Tajný ctitel kolega , ktorý sa pokúša dlhšie o svoju kolegyňu, vražda jej manžela, následná nehoda kolegyne, vyšetrovanie , Dobrý thriller, ktorý sa dá pozrieť 3* ()

KateW

Film sám o sobě není až tak strašný. Ačkoli jsem filmový ignorant a stačí mi málo, Secret Obsession mě vytáčel svými nelogickými chybami, kterých si nešlo nevšimnout. Jeden příklad za všechny (spoiler?) jsou zamčené dveře, které se hlavní hrdinka filmu a posléze i mužský protagonista snaží otevřít. Ona k tomu použije pinetku/sponku a on je prostě vyrazí. Já bych vytáhla zarážku, na kterou je tam hlavně u pána nádherný opakovaný záběr. Nicméně jo koukatelné to je, jen to trochu bolí. ()

peeteno78

I přesto, že film je dost průhledný a působí dost lacině, já jsem si jeho sledování užil. Příjemně mě překvapilo herecké obsazení, protože jsem nikoho z nich dosud neznal. Nemůžu sice říci, že by mě film bůhví jak nadchnul, ale můžu říci, že mě ani nijak nezklamal. ()

hrumsrt

V podstatě to ani neobstojí jako Netflixovinka, spíše klasický levný čitelný thriller, který vám předhodí každá TV. Není to ani moc šokující a napínavé, jelikož je tu poměrně rychle prezentováno, že něco nesedí. Řádně absurdní obsese. Ještě k samotnému "dokázání v nemocnici" - detailně popsal tetování a předložil společné fotky (easy face swap) - což stačilo, aby si ji mohl odvést. To je tak zneužitelně laxní přístup. So watch out! 35% ()