Reklama

Reklama

Kickboxer 4: Agresor

  • USA Kickboxer 4: The Aggressor (více)
Trailer

Boj mezi rodinou Sloanů a zabijákem Tong Poem pokračuje. Tong Po unesl ženu Davida Sloana (Sasha Mitchell) a drží jí jako rukojmí ve své nedobytné pevnosti uprostřed pouště. Jediný způsob, jak se do pevnosti dostat, je přihlásit se na turnaj v kickboxu, který Tong Po pořádá. David Sloan se musí pokusit o co největší utajení, aby ho Tong Po nepoznal dřív, než se mu podaří zachránit svou ženu. (videofil)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (74)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Začátek nám pěkně shrnuje všechny události, které se staly v prvních dvou filmech. Nejmladšího Sloana pak zastihneme ve vězení. K čemu asi došlo? No, vzhledem k tomu, že pak naběhne na scénu Tong Po, který má ještě divnější masku než obvykle a nehraje ho Qissi, je jasné, že tenhle trouba se jen tak nevzdává. David se dostává z vězení, ale musí se účastnit neveřejného turnaje jen pro zvané. Postava Davida je v každém filmu jiné. Nejprve mentor, pak floutek a teď zhrzený bojovník. Není to zkušenostmi, ale prostě jenom scénářem. Problém je, že i choreografie tentokrát nestojí za nic. Velký propad ve všech ohledech. ()

Asia_Power 

všechny recenze uživatele

Tak nám tato sérka krok za krokem jde do prdele a to prosím po všech směrech. Musím vyzdvihnout, že tvůrci trefili podtitulek - agresorem se u tohoto snímku stává snad každý a já Vám řeknu proč. PROTO. Tak tedy postupně. Čtyřka navazuje na troj a půlku, která se ale nenávratně ztratila. Jiné vysvětlení nemám. Pokud to opravdu má být čtyřka po trojce s tím, že troj a půlka není, tak se ptám : Kdy se Kouďák stihl oženit, kam zmizel jeho mistr, a proč ta jedna vysvětlovací minuta působí jako mnohem zajímavější scénář, než má tenhle film? Dále k postavám - Kromě Kouďáka se vrací i starej známej Kung Pao a jelikož měl od Kouďáka totálně rozmašírovanej xicht tak je po plastice a vypadá jako vosková figurína. Ano, tento film je tak v prdeli, že i pravej Tong Po se na to vysral a tvůrci tak museli legendárního killera nahradit Kamelem Krifou, který působí místo respektu soucit. Bojovníků je tu spousta a většina z nich umí totální hovno, takže po chvilce nebudete kromě hezouna, malé krysy, černouška a otloukače kebulí vědět že tam byl ještě někdo jinej, protože Vám vyšumí z palice. Vše tak zachraňuje Kouďák, který se tváří podobně nasraně jako v jeho "terminátorském" filmu a ukazuje světu, že pan Čéče je ukázkovej bad ass, což mu nikdo neuvěří. I tak ho ale mám ráda. V epickém finále dostane Kung Pao tak neuvěřitelným způsobem přes píču, že po čtyřech odcválá vstříc slunci západu a já z toho byla tak šukovaná, až jsem se zapoměla u filmu dodělat a přišla tak o finální vyvrcholení. ()

Reklama

McLushi 

všechny recenze uživatele

Takže... série Kickboxer s postupem dílů zrácí kouzlo. Ve čtverce sice bylo podstatně více bitek, než ve trojce, ale to je jen jedno z mála plus. Taky si myslím, že by bylo mnohem lepší, kdyby v každém dílu byl jiný hlavní záporák a ne pořád jen "nesmrtelný" Tong Po, který obydlel tři ze čtyř Kickboxerů, které jsem viděl a stále nezemřel, tudiž čekám, že na mě vykoukne i v Kickboxerovi 5. Naopak mě celkem zklamala nepřítomnost pana Xiana (pořád jsem čekal, že ho David Sloan někde potká). 30% ()

castor 

všechny recenze uživatele

Fakt jsem se pobavil. Albert Pyun je béčkový hrobař i těch alespoň trochu solidních látek. Tohle je umění v prošlém prášku, který byl koupený v nějaké hodně zaplivané pojízdné prodejně. Čtvrtý Kickboxer je jen nicotným výkřikem do daného žánru, nálepka peklo měsíce tak téhle úsměvné pohádce nesmírně sluší!! ()

Zeek 

všechny recenze uživatele

První díl se mi moc líbil. Ale je tohle potřeba? Natočit čtvrtej (a dokonce pátej) díl, když už druhej byl o ničem? U policejní akademie jsme svědky, že se může zajít ještě dál než jen ke pátému pokračování. Tak snad to dál pokračovat nebude, protože s každým dalším dílem se snižuje i moje hodnocení prvního dílu, který jak jsem řekl se mi moc líbil. Moje hodnocení: 20%. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (8)

  • Tvorba make-upu Kamela Krify v roli Tong Poa zabrala každý natáčecí den tři hodiny při nanášení a hodinu při odstraňování. V jednom z rozhovorů uvedl, že ve filmu nepředvedl příliš bojových scén i kvůli nízké odolnosti make-upu proti pocení. (lundgren86)
  • Po prepustení Davida (Sasha Mitchell) z väzenia, keď stojí na ulici a číta list, môžeme v odraze jeho okuliarov zbadať kameramana. (Johnny.ARN)
  • Nápis na podlahe Tongovho ringu je thajské slovo Kay, čo v preklade znamená mŕtvy. (m.a.t.o.)

Reklama

Reklama