Šestici přátel se o halloweenské noci po párty ještě nechce domů a rozhodnou se, že navštíví některý ze strašidelných domů v okolí. Když při cestě na jeden narazí, berou to jako znamení a rozhodnou se vstoupit dovnitř. Brzy ale zjistí, že se nejedná o hru a že je čeká boj o přežití v domě plném nástrah, kde jsou právě oni terčem krutých halloweenských zabijáků v maskách. (Tejkina)

Vabr

Jsem s výsledkem potěšený. Je to profesionálnější, než jsem čekal. Nevěděl jsem, že je to Blumhouse totiž. Má to pěknou kameru, dům je velký, vrazi v maskách neútočí hned od samotného počátku, ale až s postupem, mají charakter a jejich vzhled pod maskou je šeredný, postavy jsou sympatické a jednají dost logicky, za což přičítám body nahoru, killy jsou různé a správně načasované. Není co vytknout. Hlavní hrdinka má osobní issues, které jsou hezky dramaticky podané pomocí slušných záběrů na její dům hrůz a dětství. Konec na mě působí lehounce kýčovitějším dojmem, ale fakt jen trošku. Jinak je všechno (i konec) dobré. Vyhodnocení: Kdybych Haunt viděl před dvěma třemi lety, dal bych nejspíš 4⭐, ale za tu dobu jsem už viděl spoustu jiných hororů… ()

Kingjiri

Po Tichym místu se přehlídka scénáristický invence nekoná. Ale výsledek je na poměry žánry vcelku fajn, přičemž v úvodu všechno vypadalo při nejlepšim jako nudná klišoidní žánrovka bez jakýhokoliv nápadu. Po příchodu do strašidelnýho baráku neni o napínavou atmosféru velká nouze, nakonec dojde i na slušnej gore a nějaký pasti nebo úkoly, který musej návštěvníci plnit, jsou docela nápaditý. Trochu jsem ale postrádal aspoň letmou vysvětlovačku ke strašidelnýmu domu (Co přesně byli jeho provozovatelé zač? Z čeho vycházela jejich obsese s maskama? Proč se partička rozhodla vraždit zrovna prostřednictvym strašidelnýho domu?). Pak bych ještě předělal poslední scénu. Finální zúčtování bych určitě proved jinym způsobem, takhle totiž jistá osoba působila jako Rambo kombinovanej s McGayverem, což v jejim případě nepůsobilo vůbec věrohodně. No a Harpeřiny flashbacky s tatínkem bych uplně vypustil. Nakonec však příjemný překvapení v podobě hodně sympatický žánrový jednobuky, tři silnější hvězdy. ()

Knor

Extrémně nesympatická banda tupců a krav je ten největší problém. O nikoho z nich se nedá strachovat, napětí žádný. Ještě, že ty namaskovaný hovada vypadali dobře, nic jinýho se pochválit nedá. Hodně slabej průměr. ()

ANTYCHRYST

Tenhle film jsem vybral na halloweensky večer.. Bohužel :( masky zaporaku Bídný.. Gore nula.. Takovej sympatickej nápad.. ale bez sebevetsiho vzrusa.. Chodí po strašidelném domě a nulová akce.. Žádné mučení.. Zabití.. Prostě bída.. Velké zklamání.. 30% naprosto průměrný.. Či spíše podprůměrný horor.. ()

Mamlas

Děcka prochází strašidelným domem, který ale připravila skupinka pomatenců. Místy slabší, ale celkově zaujme. Druhá polovina je lepší než nudný klasický začátek.Místy chaotické, zlobí střih a režie, přesto aspoň nápadité, trochu napínavé a dívatelné bez většího přetáčení. ()

Hemlock

Přesně takhle si představuji horor odehrávající se ve strašidelném domě - výrobní hale spíše. Skvělé kulisy, herci sympatičtí, vrahouni taky na pohodu a celkově to dobře odsejpalo. Jediná věc, co tomu ubírá bodík na plný počet, jsou ty vzpomínky z dětství, které jsou úplně zbytečné. Chápu, že záměr asi byl v přiblížení hlavní postavy divákovi, ale vzhledem k tomu, že se zbytku grupy film vůbec nevěnuje, bylo to nakonec spíše na obtíž... Palec nahoru za staré dobré vidle jejichž ranking jednoznačně zaostává při výběru smrtící zbraně za ostatními zemědělskými či řemeslnými nástroji. ()

regentor

Nudný klaun s několika kostýmově zaměřenými kámoši nachystal "zábavu" pro přihlouplé študáky. Zřejmě se zhlédl v podobně naivních snímcích které sledoval na netu zavřený někde ve sklepě.To pak prostě v jednom něco uvízne, třeba pod postelí nebo tak nějak...Nezáživná vyvražďovačka kdy si přejete ať je všechny vezme čert bez ohledu na to jestli mají masky nebo ne.Dějová linie velmi přímočará , což určitě uvítá každý kdo má tento žánr rád.Tvůrčí invence veškerá žádná , jen kopírka všeho možného co už tady bylo.Strašidelný dům bez atmosféry, toporní herci i neherci v selance na říjnový podvečer. Prostě taková nuda ve vybydleném baráku někde kousek u Vystrkova.Ámen ()

HEED

Po dlouhé době kvalitně natočený halloweenský horor. Hlavně strašidelný dům byl dobře vymyšlený. Ty flashbacky si mohli však tvůrci odpustit, co se hlavní hrdinky týče. Jsou totiž naprosto bezpředmětné. ()

Pecan206

Dobrý mazec, film co vás drží v napětí a je to horor v pravém slova smyslu! Tlupa bláznivých vraždících klaunů ve strašidelném domě. Možná jen škoda toho přehnaného - odvetného konce ()

J.Mayen

Tohle nebylo vubec spatny! Na Bcko, ktere lehce strci do kapsy kdejaky filmovy trhak! Jedne co bych snad mohl vytknout bylo nelogicke chovani vsech a navic jejich naivni duverivost. Ja uz bych tak duverivy nebyl.Ale co v dnesni dobe vymyslet abych si nemohl zastourat ze. Velmi prijememne prekvapeni. ()

srolyma

Celkem slušná kombinace helloweenské teen vyvražďovačky a krvavé únikové hry plné důmyslných pastí. Ani moc nevadilo, že je od začátku jasné, kdo přežije, a že chybí jakékoliv vysvětlení, proč se to všechno děje. ()

Sebule

Kdyby ten rozjezd byl rychlejší a na zabíjení došlo dříve. Jenže k tomu nedošlo a tak se film rozjede zhruba v půlce i přes jeho kratší minutáž. Druhá půlka velice solidní, krvavá a místy dobrou atmosféru. Má to ale své mouchy, hodně klišé, předvídatelné situace, postavy nic moc, vnitřní konflikt hlavní postavy jsem moc nechápal, ne že by nedával smysl, ale vůbec nesouvisel s dějem. Hodnocení: 5,5/10 ()