Epizody(10)

Své zatím nejdůležitější krasobruslařské vystoupení nezvládla a bojuje s problémy v rodině i osobními démony. Restartovat kariéru nebude snadné. (Netflix)

hazaba

Hodně zajímavý seriál o světě krasobruslení a bipolární poruše. Výkony všech herců jsou uvěřitelné a krasobruslařské ukázky potěší. ()

chrispe

Poctivě sledováno do čtvrtého dílu. Pak jsem už většinou jela stylem - dál dál dál. Témata zajímavá, to bezesporu. Bohužel mi nesedlo prostředí a už vůbec ne postavy, které mi nebyly sympatické a nějak jsem se nedonutila někomu fandit. To beru jako hlavní kámen úrazu pro to, aby mě to trochu víc bavilo. Je to zbytečně roztahané, spousta věcí se tam opakuje pořád dokola. Je to těžce předvídatelné (až na jeden moment - ale těžko říct, zda by mě to netrklo, kdybych se dívala i na druhou polovinu poctivě), ale i tak jsem to chtěla "dokoukat". Jestli bude další řada, tak ji oželím. 2,5* ()

haroska

Zařadila bych do kategorie term seriálu. Neurazí, ale nenadchne. Některé momenty jsou strašně předvídatelné. Ale celkem sympatické herecké obsazení. ()

haWranka

Začalo to moc dobře, zajímavě. Pak už se ale tvůrci snažili o drama za každou cenu, hádek i kvůli blbostem přibývalo a poslední dva díly jsem vyloženě popřeskákala. Bohatě by stačily tři díly a mohlo to být opravdu něco. Takhle jsem se dívala ráda, ale stačilo jednou a přijde mi to dost promarněné. ()

Anitaa

Mně se to moc líbilo. Kdo má rád krasobruslení, tak si ihned zamiluje. Škoda jen, že Netflix zrušil pokračování. Druhé série se už tedy nikdy nedočkáme. ()

Drozdo57

Neviem, čo si mám myslieť. Na jednej strane, je to dobre natočené, pomerne dobre sa na to pozerá, hrajú tam sympatickí herci. Na druhej strane to trpí chorobami moderných seriálov, kedy sa veci príliš premýšľajú, kontrolujú, plnia sa korektné a diverzné políčka a snažíme sa nikoho neuraziť. Naozaj netuším, či sa ľudia s bipolárkou chovajú až takto. Zažil som človeka s touto poruchou v blízkom okolí. Občas to bolo ťažké, ale nezažil som zdemolovanú izbu. Na druhú stranu si myslím, že dobre zobrazili ten pocit zmätenia, nedôvery v seba sama a neistoty, ktorú títo ľudia prežívajú. Nakoniec to bolo miestami až príliš dramatické, toľko vecí sa nedeje takej malej skupine ľudí v tak krátkom čase. A k tomu niektoré veci ešte riešili v štýle Beverly Hills 90020: "Čo sa stalo Dylan?" "Roztrhla sa mi šnúrka na topánkach." "A chceš sa o tom porozprávať?" Aj tak by ma ale veľmi zaujímalo, ako by príbeh pokračoval, hlavne preto, lebo som sa namotal na Kayu a preto dávam viac ako priemerné hodnotenie. Krasokorčuľovanie je krásny šport. No homo. ()

Eddemi

Myslim, ze serialu pomohlo hlavne to, ze sa tam korculovalo/bruslilo ozaj minimalne (nastastie). Mimo ladovu plochu pre mna takych 60 percent, na lade totalny bullshit. Cudujem sa, ze este aj v dnesnej dobe kedy sa da cokolvek overit, nastudovat, dokazu pustit do sveta taketo dristy. Ci uz co sa tyka treningov, zobrazenia pretekov, sposobu celeho okolo toho, naplne jazd, atd atd atd... Cele zle. ()

esmoke

Sebestředná hlavní hrdinka, ve vesnici s koncentrací olympijských kandidátů min. 50%. obyvatelstva, všichni se chovají hloupě, ale všichni mají "své traumata", všichni jsou vlastně hodní a všichni si všechno odpustí omluva netřeba (když jde do tuhého stačí SMS). Postavy konají pouze protože je to napsáno ve scénáři - velkorozpočtová telenovela. ()

FatimaO

Nějak jsem nemohla zkousnout hlavní hrdinku a její jednání, vlastně mě celou dobu štvala, ale jinak příjemná oddychovka.... ()

Evanlyn

Řekla bych že je to mezi třemi a čtyřmi hvězdami ale nakonec si myslím že to bylo lehce nadprůměrné. Hlavní postava mi nijak nevadila, Ale přišla mi už trošku stará na to že jí má být 21. Jsem ráda že do příběhu zapojili téma bipolární poruchy protože dnes si každý myslí že touto poruchou trpí když má jen slabé výkyvy nálad. Celkově mi to přijde jako povedené rodinné drama. Místy mi to ale připomínalo pokračování ledového ostří,. Jsem ráda že se jedná o seriál, ale popravdě si myslím že už to bylo opravdu trošku dlouhé nějaké epizody bych klidně vypustila. Za mě ten nedokončený konec mi přišel Celkem se hezký, ale doufám že už pokračování nebude. Za mě těch posledních 20 minut bylo poměrně zbytečných A natočila bych to jinak. ()

peteer1

Na Spinning out jsem narazil úplně náhodou a hned u prvního dílu mě to dostalo natolik, že jsem za pár dní zhlédnul celou první sérii. Mám rád seriály ze sporotovního prostředí a i když v tomhle až tak moc nejde o krasobruslení, dobře se na to kouká. Kaya Scodelario podala perfektní herecký výkon a jako herečka na mě působí velmi sympaticky. V druhé polovině série se začne více řešit i "bipolar disorder" a seriál celkově poukazuje i na problémy dnešních dětí a mladých. Pokud ale čekáte extra sportovní akci, tak té se nedočkáte. Celá řada se spíše zaměřuje na vykreslení jednotlivých charakterů a vztahů, které se každý díl mění, takže vás to nutí koukat pořád na další a další díl. Za mě super, doporučuji. ()

fonca

Po dlhej dobe konečne kvalitný seriál, dobre napísaný, ktorý sa nebojí ísť aj hlbšie pod povrch. K dokonalosti tomu chýba možno ešte väčšia hĺbka, možno by tomu pomohla dlhšia minutáž. Už sa teším na druhú sériu, bola by škoda, ak by sa nepokračovalo :) Určite tento seriál doporučujem všetkým, ktorí majú plné zuby bezduchých fantazy seriálov :-) ()

KatInTheBox

Ok. Takže toto je ten typ seriálu kde sa neviete po jeho zliadnutí rozodnúť či chcete alebo neccete aby to malo ďaľšiu sériu. Na jednej strane zaujmavé prostredie tohoto nádherného športu, na druhej strane toľko scénaristickýc nonsenzov...no hrúza. Ja fakt nechápem prečo sa musí do každého dielu nacpat tolko roznych drama liniek, ktoré su drama tak na 5 minút a potom nič z toho - kde sú tie časy kedy seriály mali jednu max dve drama linky a tie sa rozvýjali a riešili 23 častí...Podľa mňa by úplne vystačil s hlavnou linkou bipolarity a toho ako toto može a má dopad na rodinu a športovú kariéru. Nie, že sa tu bude ešte rozoberať tehu v 15tich, sexuálni predátori, lesbičky v športe, športové úrazy, a nezabudnime na povinú čiernu stopu..a to je len pár čo som si spomenula. Ešte tam je kopa kopa vaty a pseudodrama. Vo finále to vobec neposobí reralisticky, lebo robiť šport na vrcholevej úrovni by sa s týmto vobec nedal. Naviac nelogické veci kdy matka samoživitelka, bez práce s psychickou chorobou je schopná financovat dve dcéry venujúce sa tomuto extrémne drahému športu?? HAHAHA..neviem čo scénaristi brali, ale asi to prehnali. ()

TeachMe

Problém většiny diváků je, že očekávají sportovní seriál, ale Spinning Out je primárně seriálem o tom, jak složité jsou vztahy v rodinách, které jsou zatíženy bipolární poruchou. Vlastně o sportu je seriál dost okrajově - mnohem hutněji zpracovává téma diagnostikované bipolární poruchy - co to znamení pro vlastní kariéru, co to znamená pro moje vztahy, pro vztahy v rodině, jak se vůbec tvářit navenek, aby společnost se mnou nejednala a) soucitně nebo za b) s odstupem... Spinning Out je pro mě mnohem víc výpověď o tom, co lze ztratit a co získat a jak mohou být emoce nejisté a matoucí, když nevíte, co je nemoc, co ctižádost a co jen kalkul ()

kwii

Těšila jsem se na seriál z prostředí krasobruslení a dostala jsem seriál plný povrchních dialogů,neřku-li slepičích plků, a brusleního (o kraso se taky nejedná) pomálu. Řeší se stejné problémy, pořád dokola - pořád se někdo za něco omlouvá, aby se mohl usmiřovat, nuda až k uzoufání. A ten překlad... neznám mladé krásné děvče, které by s oblibou říkalo slovo "k*revsky", jakkoli jinak ale takhle opravdu nee - ale zas jsme se tomu primitivismu docela nasmáli. Ovšem víc jak tři díly nedáte. V podstatě stačí první a poslední díl.. :-D, za dvě hvězdy.. a to je maximum. ()

Sonjoe

Clovek caka nieco o sporte, o posune a veci spojene s vysledkom a dostane random psycho srakotu psycho ludi, kde o krasokorculovani je minimum a riesia sa tu psychopatie ludi. Milion krat videne, vzdy vsadene do ineho prostrednia. ()

anicca

Najkrajší šport na svete si zaslúži vlastný seriál ale neviem či takto. Kaya Scodelario rovná sa najnesympatickejšia hlavná hrdinka akú si len viete predstaviť. Častokrát som jej chcela pľasnúť po večne zachmúrenej tvári bez výrazu alebo som dúfala aby sa na tom ľade zas a znova natiahla. Všetky postavy sú tu nesympatické a ustavičné riešenie psychiatrickej poruchy ide na úkor športových výkonov čo je škoda, lebo na krasko som sa veľmi tešila. Poteší aspoň profesionálny medailista Johny Weir vo vedľajšej úlohe. ()

Vikimi

Nádherný, hluboký seriál. Zpočátku může působit dost jednoduše, ale je velmi propletený, pohrává si i tím, co nosíme uvnitř a neřeší jen slávu, vítězství a peníze. Líbí se mi, kolik osudů divák může sledovat, ale samozřejmě mě nejvíc bavila Kat & Justin. Líbilo se mi, jak se Kat mění, vyvíjí, bojuje i je v koncích. Děkuji za tenhle seriál (protože ve spoustě seriálů/filmů jsou všichni tak dokonalí) a doufám, že podobných příběhů bude přibývat. ()