Psycho Cop 2

Psycho Cop Returns

Drama / Horor / Thriller

USA, 1993, 80 min (Director's cut: 85 min)

Adam Rifkin

Scénografie:

Claude Viator

Kostýmy:

Milton G. Mangum

Proučík Joe Vickers byl ohromný sympaťák, největší klad filmu. Jinak průměrná vyvražďovačka v jednom baráku. Připomíná to Maniac Copa, ze kteréhož si želbohu nepamatuju ani zbla, tudíž nemohu srovnávat. Jinak ale paráda, hláškující polda, zasmál jsem. Snad jen ten konec je trochu blbý. Viděna 80 minutová verze.(25.2.2011)

Nostalgie největší! V 93. jsem měl Psychocopa na VHS ještě spolu s Věcí, takže jsem to přehrával jeden čas skoro denně a oba filmy zaráz. Hláškující policajt, satanista Joe Wickers (sympaťák Robert R. Shafer) má svoje zákony a běda tomu, kdo je překročí nebo jakkoliv poruší. Hlášky typu : " Ty děvko, dobře, že jsi v černým, dneska půjdeš na pohřeb! Na svůj! " nebo " Zatýkám Vás, máte právo zůstat mrtvej, máte právo mít svýho advokáta, ale moc by Vám nepomoh, protože jste mrtvej... " a desítky dalších černočerných poznámek dělají z Psychocopa dvojky kultovní záležitost. Ještě musím říct, že jako tenkrát začínající teenager jsem si cvrkal do gatí z těch krásných ženských, kterýma se to ve filmu jen hemžilo a striptýzové nebo šukací scény mě vyloženě dráždili. A úvodní scéna, ve které se ukazuje interiér Wickersova policejního auta je taky kult!! Tohleto je parádní béčko z devadesátých lét, které znám zpaměti (nezapomenutelný je i výborný český dabing o který se postaralo studio Intersonic) a v HD kvalitě je to šmakující žrádlo! 666!!!(6.8.2017)

• TO

O něco horší než Maniac Cop. Vraždící policajt si v bistru vyhlédne dva mladíky, co připravují pánskou jízdu a rozhodne se také přijít. Účastníky postřílí, probodá, vezme sekerou, hodí ze střechy nebo do výtahové šachty. Celý film se odehrává v komickém duchu a policajt k vraždám pokaždé neopomene přidat vtipnou průpovídku.(24.5.2007)

• choze

"MÁTE PRÁVO...ZůSTAT MRTVÝ." Jedničku jsem neviděl, ale dvojku u nás vydal Intersonic a šlo o ne nejhorší béčkovou komediální vyvražďovačku vykrádající MANIAC COPA. Plusy: černý humor a kozy kam se podíváš (v roli striptérky Sidarisova múza Julie Strain). Zajímavý režisér, tenhle Adam Rifkin (MUŽ SE TŘEMA RUKAMA, SENZAČNÍ ÚNOS).(16.10.2007)

Zůstanete tady spolu pohromadě! Tohle je jeden z videokultů mého mladí. Šílenej, nesmrtelnej, satanistickej a vraždící policajt, kterej si s chutí v přestávce mezi mordy zahláškuje. Vedle něj pobíhají ječící polonahý striptérky a kancelářský krysy padají jak mouchy. Naprostá paráda. Ztrať se v pekle ty malej posero.100%(2.3.2015)