Šestičlenná rodina se přestěhuje do nového domu uprostřed velkoměsta s nadějí, že si v životě přilepší. Jejich sen se však brzy promění v noční můru, neboť v novém domě přebývá něco temného... (Eliott)

dubinak

Že jsou Španělé dobří v natáčení hororů to už je docela známá věc. V Malasaňa 32 je atmosféra asi tou poslední věcí, na kterou bych si mohla stěžovat. Hororová stránka funguje uspokojivě, masky jsou hrůzostrašné a lekaček se taky dočkáte. Hudební podkres tu taky dělá hodně a herci jsou fajn. Tři hvězdy dávám nicméně proto, že film je trochu zdlouhavý a ta dynamika k tomu plnohodnotnému zážitku fakt docela chybí. To rozuzlení bylo navíc extrémně divné, sice nevšední, ale divné. Nechápu, jak se někomu v hlavě zrodí zrovna tento nápad. K mé smůle mi to prostě nějak nesedlo do noty, ale jako průměrná hororová jednohubka je Malasaňa úplně dostačující. ()

majo0007

Buzerantský (doslova, nie v prenesenom význame slova) španiš Insidious. Hispánci to opäť zmákli s bravúrou im vlastnou. Nasralo len to, že pochybujem či niektorý štát vypláca životnú poistku, keď spáchate sebevraždu... ()

oveckaoa

6 členná rodina (matka, otec, dcera, malý syn, velký syn a dědeček) se nastěhuje do bytu kde někdo umřel. Po čase jich tam něco napadne a oni jelikož do toho bytu narvaly všechny prachy tak se snaží to nějak vyřešit. Průměrná duchařina, kterých jdou do distribuce desítky ročně jediné co se dá pochválit je spoiler transsexuální entita co na ně útočí to jsem ještě v duchařině tuším neviděl. Hvězdy dole za konec, který přijde z ničeho nic a nedává moc smysl v hrozně krátkém časovém intervalu se zde skoro vše vyřeší to nemluvím o tom, že na konci jaksi záhadně se objeví peníze na otcově pojistce přičemž na začátku říkali, že žádné peníze nemají. ()

bizz_mjc

Místy trošku zdlouhavé, čímž film ztrácí i na napětí, místy i trošku okoukané. Fanouška žánru nezklame, ale ani vyloženě nepotěší. ()

KoRner

Slušné žánrové remeslo, ktoré na konci už nikto nevedel ako ukončiť. Ľakačky pôsobivé, atmosféra ponurá tak, ako má byť, ale hlavná myšlienka je fádna až beda. Kvôli tomu je to film na jedno pozretie. ()

borec999

Ďalšia kvalita zo Španielska a pre mňa ako veľkého fanúšika ducharín, jeden z najlepších hororov roku 2020.  Príbehovo ničím inovatívny, ale v budovaní atmosféry a napätia výborný a tiež disponujúci dobrými hercami a solídnou technickou stránkou. Už od úvodu sa na nič nečaká, hneď sa ide na vec a v neustálom strašení sa pokračuje s malými prestávkami až do konca. Približne po polovici som sa neustáleho strašenia začal mierne prejedať, keďže motívy sa začali opakovať, ale našťastie film potom trošku uberie nohu z plynu a nechá priestor dovysvetľovaniu príbehu. Záver bol uspokojivý, Javier Botet si pripisuje ďalší film, v ktorom ma úspešne desil a ak máte radi duchariny podobne ako ja, tak smelo do toho. Na 5* to nakoniec síce nebude, ale ďaleko som k nim veru nebol. 80% ()

Flopik

Milé prekvapenie sa konalo. Príbeh je klasický, rodinka sa nasťahuje do bytu kde pred tým umrel niekto a jasné že tam straší. Ak vám vadí, že to nie je originálne kašlite nato, ale ak máte radi duchariny rozhodne do toho. Skvelá atmosféra počas celého filmu , herci sympatickí( hlavne na Begonu sa dobre pozerá) a duch tak isto super, takéto strašidlá môžem. Aj keď mohli ho ukázať troška viacej a chýbala mi aj nejaká pamätnejšia ľakačka. Finále bohužiaľ nie je vrcholom filmu. Ja som sa však bavil a na neznámu novinku keď prižmúrim oko tak tie 4* kľudne dám. ()

BOURQUE

Európska (presnejšie španielska) verzia príbehu Insidious. Vďaka „nehollywoodskému“ prístupu to funguje, ale to postupné vybudovanie napätia by sa dalo zvládnuť lepšie. Nehovoriac o finálnej scéne. Napriek niektorým chybám dávam slabšiu trojku. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Rathalos

Paradna ducharina zo Spanielska,ktora obsahuje vsetko,co clovek od hororu ocakava,atmosfera bola perfektne navodena,byt bol strasidelny,lakacky fungovali,napatie sa dalo krajat,herci boli presvedcivi a nechybali pri sledovani zimomriavky a strach,zabava ako sa patri,jasna volba...:-) ()

figliar

Slabí pokus o napodobenie Insidious. Film nemal tú správnu atmosféru a bol aj celkom predvídateľný. Nie že by bol vyslovene zlý, ale podobných a o triedu lepších filmov je predsa len viac. Popravde, po mesiaci si už ani nespomínam na veľa detailov. Jednoducho ma ničím neoslovil. ()

Rockerman

Několik scén na připokaknutí tu je, ale na vyšší level to u mě nedosáhlo. Děj skrývá tajemství, z něhož se nakonec vyklubala diskriminace transsexuálů a proto je třeba aspoň po smrti se za to mstít. Originální prvek v neoriginálním příběhu. ()

pumpkinqueen

Atmosferický snímek s netradičním a neočekávaným zvratem a příjemným tempem. Osobně jsem trochu zarytým fanouškem amerických hororů (ať už klasik nebo béček) a tak zrovna nevyhledávám ty z jiných koutů země, ale musím uznat, že ta nepříjemná atmosféra Španělům jde a hodně dělá i to prostředí. Byla by to vážně slušná duchařská podívaná, ale těch hororových scén, kdy máte potřebuji si zakrývat oči, tam bylo lítostně pomálu - v tomhle směru bych asi trochu přitlačila na pilu a mohl by z toho být mnohem silnější nadprůměr. I tak jsem ale spokojená. PS: Srovnávání s Insidious ale považuji za naprosto mimo, ve snu by mě ani nenapadlo, že by si v něčem tyhle dva snímky měly být podobné - už v základu tady jde o něco úplně jiného... ()

helraiser

Tak jedna věc se musí nechat, Španělové prostě horrory umí. Tenhle kousek je prostě parádní atmosférická duchařina odehrávající se v jednom činžáku, která ztrácí především kvůli své přemrštěné stopáži. Co se ovšem týká nápadu a především strašení tak to je prostě nádhera. Perfektní atmosféra a slušný lekačky. Po hororové stránce nemohu absolutně nic vyčítat. A kdo v ducharině čeká gejzíry krve tak je trošku mimo. Spokojenost s tímto strašákem je rozhodně na místě. ()

DAPDO

Solidní duchařina ze španělska znova potvrzuje, že na dobrej horor nejsou třeba hektolitry krve, ale že stačí jeden starej byt, přítmí a hrstka herců. Ty duchařský filmy jsou sice ze 3/4 úplně stejný a mění se akorát zápletka, ale protože jsem už dlouho žádnej neviděl, musím tomu dát zasloužený kladný hodnocení - 70%. ()

Solverino

Podprůměrná záležitost, slušné kulisy a herecké obsazení, ale slabý děj, nudný strašák a velmi slabá pointa. Celkově hodně podprůměrná záležitost, jednou se dá, ale je to nuda nuda nuda! ()