Epizody(6)

Šestidílnou dramatickou minisérii Bludné kruhy, inspirovanou bestselerovým románem spisovatele Wallyho Lamba z roku 1998, zadaptoval a zrežíroval Derek Cianfrance. Mark Ruffalo ztvárňuje dva bratry – jednovaječná dvojčata - Dominicka a Thomase Birdseyovy v rodinné sáze, která sleduje jejich paralelní životy na pozadí epického příběhu o zradě, oběti a odpuštění ve Spojených státech 20. století. Seriál, který ukazuje Dominicka a Thomase v různých fázích života, začíná v jejich současnosti, kdy se oba bratři blíží střednímu věku, protkané Dominickovými četnými vzpomínkami na dospívání. (HBO Europe)

KraLuban

Shlédnuto jedním dechem, za víkend...úžasný příběh, krásně propracované, skvělé herecké výkony...a přesto, zázrak se nekonal. Není to věc, kterou bych chtěl vidět znova. Ovšem Mark Ruffalo...jako Dominik je to "jen" on. Skvělý, ale on. Zato jako Thomas...to je naprosto jiná liga! Hodně dobré, smutné, depresivní, skvělé. ()

Kritickej

6/10 Seriál o tom, že život je někdy fakt těžkej. To pozadí dějin Spojených států je tam prakticky neznatelné a nemá sebemenší vliv na děj. Poslední díl výrazně lepší než všechny předchozí, to je fakt dojemný (v tom lepším slova smyslu), zbytek je ale spíš depresivní. ()

hanca.uh

Já toho Marka Ruffala fakt žeru:-)). No ale holky - určitě mi dáte za pravdu - v 52 letech a takový tmavý smyslný uhrančivý krasavec (v jedné epizodě jsem měla díky své "stop pauze" možnost se chvilku pokochat jeho nahým chlupatým tělem:-)). No ale dost rozjímání a zpět k seriálu: ten je teda temnější než si dovedete představit, chmury života bratrů se mi zažíraly do mozku, ale strašně mě tohle "neradostnění" bavilo....prostě jsem všech 6 dílů musela dát na jeden zátah. Skvělá dvojrole Dominika a Thomase (trochu s dablérem) a knižní předloha je prý také drsné čtení a těm, kteří nejsou úplní "měkouši" určitě doporučuji obě varianty. ()

Rufus_Didie

Něco tak temně emotivního jsem už dlouho neviděla! Tohle je přesně to dílo, které ve vás zanechá nesmazatelnou stopu, něco - co prostě nechcete zapomenout, protože tohle je život. Skvostné! Absolutně bez diskuze 5 hvězdiček. ()

rostsoft

Neskutečně nudná záležitost, myslel jsem, že u toho chcípnu. Ještě že to mělo jen šest dílů, a jsem rád, že už to mám za sebou. Když se kouknu na to vysoké hodnocení, tak nevím, co si o tom mám myslet, no holt některé filmy asi nejsou pro mě. ()

Aguirre

Skutocne som si po dlhom case "posmakol". Skvele dialogy, fantasticky Mark, vyborna kamera (zaujimave svenky, staticke pohlady, uhly) a perfektna hudba. Dohromady super celok. Pribeh samotny nie je nijako hlboky, ale vsetko bolo podane zujimavo a do hlbky. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů